Šta je novo?

Fujitsu Lifebook AH531/GFO Windows 7 problem

Anijel

Cenjen
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruke
1
Poena
151
Pozdrav svima,
Imam jedan veliki problem sa instalacijom win7 ultimate na gore pomenutom modelu lap topa. Naime,prijatelj je kupio taj lap top i probao je instalirati par puta win7 ultimate kopiju. To je inace moja kopija OS,koja radi na svim modelima desktop i lap top racunara. Ali jedan te isti problem se uvek javi,umesto da prijavi da je OS aktiviran tj. validovan,ta informacija se nikako ne pojavljuje vec izbacuje da je ostalo jos 29 dana do aktivacije. Da li je to problem koji se moze resiti ili mora genuine OS da se kupi.
Druga stvar,procitao sam par puta da taj model Lap topa daje i genuine OS win7 professional. Da li je to tacno ili ne?
Veliki pozdrav svim forumasima.
 
Da ne otvaram novu temu da pitam , da li je na ovom laptopu moguće staviti da NVIDIA GeForce GT 525M bude default grafička pokušavao sam ali ne može uvek je INTEL HD 3000 default čak i kad obrišem oba drajvera za grafičku piše da ne mogu drajver za NVIDIU da instaliram dok ne instaliram drajver za INTEL HD 3000 piše "please install intel graphic first" na biosu nema ništa za grafičku da li je uopšte moguće da NVIDIA bude default?
 
Nazad
Vrh Dno