Šta je novo?

Pirelli Discus DRG A226G kao repeater

srdjan777

Slavan
Učlanjen(a)
29.09.2004
Poruke
382
Poena
320
Pozdrav svima!

Može li mi neko objasniti kako da gore navedeni router iskoristim kao repeater da pojačam signal za gornji sprat kuće?
Kako se povezuje sa glavnim wireless routerom? Može li bežično? Kako se podešava? Ako može malo detaljnije, jer nisam baš nešto stručan u ovome.

Hvala unapred i svako dobro!
Srđan
 
Poslednja izmena:
Ako ima taj mod, prebacis u taj mod...nemam taj model i ne znam koje sve mogucnosti ima........baci par skrin sotova
 
Probati sa :

Admin panel -> Network Connections -> LAN Wireless 802.11g Access Point -> Wireless Tab -> Čekirati Wireless WDS na Enable.
Mode postaviti na Repeater a u WDS listi uneti MAC adresu rutera / AP sa koga želiš da uspostaviš vezu.
Možda će tako raditi.
 
A da li treba nesto na glavnom routeru da se podesi? Ovo sam uradio, ubacio mac adresu, ali nista.
 
Imam konekciju, ali nemam internet, pise No Internet. Evo slike kako izgleda.
 

Prilozi

  • pirelli discus.JPG
    pirelli discus.JPG
    106 KB · Pregleda: 500
Stvarno mi ne pada na pamet šta bi moglo biti. Ako radi kao repeater onda ništa od podešavanja na njemu ne bi trebalo da utiče.
Proveri samo da li glavni ruter ima uključen DHCP server , pa probaj da se nakačiš.
 
Ne znam. Ukljucen je DHCP Server. U statusu pise da je konektovan, a gore pise da nema internet vezu.
Da li je mozda problem sto je taj router koji koristim kao repeater radio na srpskoj telekom mrezi, a ja sam u austriji i pokusavam da ga povezem sa austrijskim routerom?
 
Da li ima neko da je uspeo da napravi repeater od ovog pirelli rutera?
 
Nazad
Vrh Dno