Šta je novo?

GeForce GTX 680 Thread

Pogledao sam benchove i video da je GTX680 malo bolja. Shvatio sam koliko vredi i da je cena najjeftinije GTX680 na kp prenaduvana.
 
Da li moze neko da mi kaze posto planiram kupim GTX Nvidi-u 680 da li je kartica otvarana ili pregrevana? Nudi mi lik pa reko da pitam jer se ne razumem puno.Ako neko od vas zna neka mi kaze ☺
IMG-9e5fea9d1b00101a961ff67d0d4ef370-V.jpgIMG-9e5fea9d1b00101a961ff67d0d4ef370-V.jpg
 
Meni se cini da nije, jer ima 4 savrseno zalepljena stikera, a prilikom pecenja ili bi covek sam skinuo stiker ili bi se on sam bar malo odlepio od toplote. Vecina srafova deluje kao da nije dirana, mada mi ima jedan koji je sumljiv, ali slika je nikakva tako da ko bi ga znao.
 
Da li moze neko da mi kaze posto planiram kupim GTX Nvidi-u 680 da li je kartica otvarana ili pregrevana? Nudi mi lik pa reko da pitam jer se ne razumem puno.Ako neko od vas zna neka mi kaze ☺
Pogledajte prilog 239347Pogledajte prilog 239347

Sudeci po toj prasincini taj koji je imao je samo stavio i nista vise nikad nije pipnuo.
Inace kakve veze ima i ako je kartica otvarana? Pa ukoliko se menja pasta kako mislis drugacije da resis taj zahvat?
A sta ti to znaci pregrevana? Karta ima svoju radnu temperaturu i limit kada pocinje da trotluje i ima overheat protection.

Jedino sto je bilo smisleno da postavis kao pitanje jeste da li je kartica koriscena za mining ali na to pitanje ti mi svakako ne bi mogli da odgovorimo vec iskljucivo vlasnik.
 
Moja je riknula power color 6850, a dobio sam ovde ma forumu dve ponude za GTX 680. Ova mi je malo niza cenu u odnosu na drugu.A nisam bas blizu da isprobam jer ja sam iz Krusevca a lik koji prodaje ovu karticu je iz Sombora.A druga karta je u Nivom Sadu tako da mi je svakako daleko isprobati ☺..Da budem iskren nisam imao losa iskustva sto se tice kupovine na forumu a ovaj iz Sombora ima samo 4 posta msm ne znam da li je to pravilo da ne kupujem od neproverenih ljudi.On kaze da mu je burzerer doneo od preko i da je on koristi 1.5 god kod njega u kompu za wow i dotu.

U pravu si sto kazes ne mora da znaci slika dok se ne isporba licno. Rekoh da li mozda neko moze da mi pomogne jer nemam puno iskustva sto se tice pregravavnja i otvaranja kartica ili iste da provalim po slici :)
 
Matora GTX 680 mora biti dobrano ispod 100e da bi bila vredna rizika kad za 115e može da se uzme nova sa garancijom RX560 ili GTX 1050. Da ne spominjem koliko ova matora vuče više struje.
 
Poslednja izmena:
GTX 680 je realno nesto jaca od GTX1050 Ti, ali dzabe kad ima samo 2GB VRAM-a i kad ne znas kolko je zivota ostalo u njoj
 
Nazad
Vrh Dno