Šta je novo?

Accelero XTREME Plus 6970?

Moze sve da ohladi. Nema puno boljih kulera
 
Tesko da ces ga naci kod nas, mozda naletis na polovan u oglasima, upravo sam gledao u radnji preko gde se ja snadbevan ali vidim da nemaju na stanju.

Kako je prosao prelazak sa Nvidie na ATI?
 
Tesko da ces ga naci kod nas, mozda naletis na polovan u oglasima, upravo sam gledao u radnji preko gde se ja snadbevan ali vidim da nemaju na stanju.

Kako je prosao prelazak sa Nvidie na ATI?

Pa znash kako sad vishe ne strepim dal cu da dobijem TDR :D a i malo vishe perfomansi sam dobio samo me nervira ovaj kuler dere se kao traktor
 
Accelero Xtreme plus neces naci nigde kod nas. Poslednje sto sam video je bio gigatron i cak su imali sjajnu cenu od oko 4500, ali to je bilo letos. Zapravo se AXP1 vise i ne prodaje nigde jer ga je zamenio AXP2. Dvojku mozda ne uvoze zbog cene. U inostranstvu kosta 100$. Kod nas se graficke kupuju za manje para.
Ako ti ne smeta cena i ako si spreman da malo sacekas, mozes da kontaktiras emmi i pitas za mogucnost nabavke
 
Pedja imas pm. :D
 
Ja sam sam ostetio kulere na 6950 sapphire ...i jedva mi nadjose ljudi iz alti a neke kulere za grafu koji pasuju..pretrzili smo celu srbiju i nigde hladnjaka koji bi mogao na ovu graf...tj. nema nikakvih!!!
 
Ja ti lepo ostavih link gde ima da se kupi, na Srbiju zaboravi kada su kuleri za grafe u pitanju.
 
Da li je neko probao ili koristi ovaj kuler i na kojoj kartici?

Accelero Twin Turbo II

..vidim da ide i na novije serije pa ako ladi dobro moze biti resenje na duze staze.
 
Lepo svi ti arctic hlade, pogtoovu Twin Turbo i Xtreme. Ne samo sto dobro hlade, nego su bukvalno necujni. Prelazak sa referentnog kulera na arctic, strasna razlika u svakom pogledu. :)
 
narucio sam pa cu za vikend da montiram... svi ga hvale.
 
Sve je to lepo ali kako je reseno hladenje naponske nije mi jasno na koliko nabija temperaturu
 
Dolaze pasivci i za memoriju i za naponsku, lepak je sasvim zadovoljavajuci.
 
Ako ne budem morao necu ni skidati mali radijator koji mi je vec na naponskoj. Izgleda mocniji od ovih sto dolaze sa kulerom.... a drzi temp. naponske ispod 75c.
 
Ma Xtreme hladi za sve pare, tu nema greske. Napon najveci moguci u afterburneru 1.3v, debelo klokovana u furmarku na 100% vent ide na 54-55 stepeni samo. Ledenda karta, a pritom se na 100% vent manje cuje nego referentna na default broju obrtaja.
 
...da javim.. montirao sam TT2, razlika u idle 2C, ali zato u furmarku 15C .. drzi ga na 60C. Ventovi na toj temp. 40% ili 800rpm. Milina za ufo :D.
 
Ma kod idle-a mozda i nema puno razlike(mada kod mene na referentrnoj je i tu bilo jedno 7 stepeni), a u loadu da ne pricam. 54-55c u furmarku, brutalno :)
 
...ja sam najvise gledao da iskoristim priliku i uzmem za buduci upgrade kartice ako bude trebao. Ovako mogu i neke referentne modele, koji su najbolji imo, a da ne razmisljam o buci i temperaturi... Ove nereferentne uvek negde secnu da bi vise zaradili... cast izuzecima, ali takvih je sve manje.
 
Gde si ga uzeo, ja jos gledam i ovaj mono plus jer mozes da promenis vent i mislim da staje cak i 14, a pogotovu me kopka Hybrid vodeno.
 
^okacio sam link na prethodnoj strani, ali vise ne izbacuje cenu i prodavnice... izgleda da se razgrabio.
 
Nazad
Vrh Dno