Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Preduhitrili ste me sa ovom vešću :)
Nadam se da neće razočarati.
 
To bi baš bilo veliko razočarenje. Iskreno se nadam da samsung ne preti praznom puškom :)
 
Bilo je svakakvih najava, i sve su nagađanja. Ja i dalje mislim da če biti a15.
 
Ne secam se da sam procitao da je ARM izbacio A15 quad core..gledao sam samo one testove sa dual core varijantom i bio je brzi od A9 quada..mada videcemo uskoro :)
 
Ja sam sve vreme bio ubeđen da ARM dizajnira arhitekturu procesora, i to pre svega CPU-a, a zatim taj referentni dizajn prodaje kao patentirano vlasništvo. Ok, moraju i da naprave i po koji probni primerak, ali sam mislio da posle Samsung, Qualcomm i ostali dodaju svoj izbor GPU-a na postojeći dizajn CPU-a, i formiraju sopstveni SoC.

Voleo bih, da SGS3 ima A15, ali, čisto sumnjam...ma neka bude quad core exynos, ima da pojede tegru 3, za doručak :D, kao što je bio slučaj sa tegrom2 i dual core exynosom...
 
Pa pricaju neki na sajtovima u komentari sekciji kao i na forumima, ali ne znam. Verovatno je polikarbonat u pitanju.

Znaci Nokia trendseter! :D
 
A MOŽDA JE TEČNI METAL!!! :)
šalu na stranu, apple ima jedan deo (čini mi se držač sim kartice) u iphone—u koji je od nekog tečnog metala. Tj nije on u tečnom stanju, ali se tako zove zbog procesa proizvodnje ili tako nešto. Možda je sgs3 od tog metala. A možda je i mešavina keramike i polikarbonata, videćemo uskoro.

Nisam ni mislio da će biti quad core a15, već dual core, što je sasvim dovoljno da bude ubedljivo najbrži.

Sada sam malo čitao. Samsung je dao još u decembru prve dual core a15 na semplovanje, a na ces—u je iza zatvorenih vrata i prikazao uređaj sa tim procesorom, i rekao je da će biti dostupni u drugom kvartalu. Čini mi se da će sgs3 imati to.
 
Poslednja izmena:
te kapljice su 99% tu zato sto je telefon vodootporan....a taj njihov "metallic look" je zato sto je metal u pitanju
 
Delimicno vodootporan ;)
 
Splash proof znači da možeš da ga poliješ vodom. Water proof znači da možeš da ga potopiš u vodu.
 
Ako vec nagadjate ja bi rekao da ima neke veze sa metalom, jer plava kapljica ima brushed metal efekat.
 
Ove kapljice nemaju nikakve veze sa tim da je telefon vodootporan jer on to nije.
 
Najnovija glasina je da će imati 1080p ekran :)

Ne znam što ne bi imao neki zaštitni premaz protiv vode. Motorola razr ga ima, ali samo za kapljice i tako nešto malo. Jedan od proizvođača tih premaza je rekao da sarađuje sa samsungom. Ta tehnologija nije ništa spektakularno novo što je juče izašlo iz Nasine laboratorije.
 
Čini mi se da plave "kapljice" imaju teksturu drveta.Možda bude drven i lakiran nekim ultra izdržljivim mega giga lakom :D

Mada, pre bih rekao da predstavljaju more suza, koje će biti prolivene kada razočaraju nevelikim upgrade-om :D
 
Uz ovu glasinu o ekranu, rekli su da će biti u dve različite kombinacije boja, jedna plavo— crna, druga bela, baš kao što su kapljice obojene.
 
To je i ocekivano ne verujem da ce napraviti neki veliki iskorak u odnosu na OneX. Sve su to samo glasine...
 
Isto tako se govori da ovo uopšte neće biti sgs3, nego da će on doći tek na jesen. Mada to mi je ovako malo verovatno.
 
Možda čekaju IP5, pa da vide kako da mu pariraju..
 
Nazad
Vrh Dno