Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Naravno da ne jer onda fali kamera tu ;)
Nebih imao nista protiv da izgleda tako, pomalo je futuristicki i drugaciji od svega do sada. A sto se sirine tice, ugao je takav, izgleda samo da je uzak ali nema sanse da ekran bude tako nekakvog formata. Videcemo jos kako ce na kraju ispasti ali do sada nisu gresili.
 
Ja kada sam prvi put video sliku prvo mi je palo na pamet da je to donji deo ledja.
 
Meni se bas cini da se telefon suzava, ne vidim grbu...
 
To je kao kad mastas o grudima na osnovu dekoltea a kad ih dodirnes PLASTIC FANTASTIC.
 
To je kao kad mastas o grudima na osnovu dekoltea a kad ih dodirnes PLASTIC FANTASTIC.

Haha, epic :D Ja se iskreno nadam da će ako imaju malo zdravog razuma telefon spakovati u neko "neplastično" kućište. Po mom ukusu Apple je #1 što se toga tiče. Samsung natrpao jači hardver u kućište od 56din (Galaxy S2), umesto da su stvarno odradili neku "keramiku", o kojoj su pričali. Ja se iskreno nadam da će plastika ako ne skroz onda većim delom, biti izbačena.
 
Poslednja izmena:
A jok nije fejk.
 
U cemu je onda pomak u odnosu na s2? Ovo je stari dizajn cak unazadjen.
 
Meni ličui kako da nije fejk. Klasičan samsungov dizajn.
 
Bila je pre neki dan vest da je samsung dao maskirane sgs3 na testiranje, tako da je verovatno to u pitanju.
 
Neverovatno koji hajp napraviše oko ovog modela :) . Nema bolje reklame od ovakvog pristupa, videli foru od Apple-a, pa kao ajde i mi da budemo tajnoviti i da puštamo ljude da spekulišu :)
 
Čekamo samo da neki Samsung inženjer zaboravi S3 u kafiću ili da mu ga ukradu :)
 
Neverovatno koji hajp napraviše oko ovog modela :) . Nema bolje reklame od ovakvog pristupa, videli foru od Apple-a, pa kao ajde i mi da budemo tajnoviti i da puštamo ljude da spekulišu :)

Totalno. A najbolja mi je ona vest od pre 2 dana da se Note 10 povlaci tj. da se na uredjaju rade izmene da bi bio konkurentan novom iPad-u i da je datum izlaska do daljnjeg nepoznat.
 
Nema vise tog velikog iskoraka koji moze da se napravi kao sto je to bio "touch screen" i "facebook".
Moze samo da bude jace, brze i ono sto najbolje prodaje - lepse na oko :)
 
^^
Taj prvi deo rečenice je samsungova igra. Za ovaj drugi deo će morati da se potrude pošteno. :D
 
sad imaju izuzetnu priliku da naprave zaokret po pitanju dizajna, ali ako su se vec odlucili da zadrze centralni home taster (koji mrzim, jer me uvijek potsjeti na sPhone pricu i koliko je to pomalo kopiranje ajfona), vjerovatno ce zadrzati konzervativni dizajn, samo tanji. Vidjecemo jos za materijale i cijenu, ali mislim da meni One X ne gine :D
 
U junu stiže u Srbiju. Dizajn, prema usmenom opisu osobe koja je videla konačni izgled, će biti dosta "obliji" i Nexus-like nego SGSII
 
1334562260.png


Svi se pitaju sta predstavljaju ove kapljice...

Cekamo...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno