Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

sveza slika

na ovu cenu oduzmite 15-20 % povracaj poreza, ako neko moze da vam donese :)

2012-06-14 18.58.59.jpg
 
Zaljubio sam se u telefon, cackao ga danas u izlogu, kao i masa ljudi posle mene, bas sve radi perfektno. Samo ne znam kome ce da prodaju ove telefone iz izloga :)
 
A kakav je taj plavi? Ona nova verzija koja je kao trebala da bude finalna ili ona prosarana sljasteca?
 
Ondak ok, posto sam ja gledao za te jace pakete, posto takav koristim, a priznaces tu je znacajna razlika u korist mts-a

Sve to lepo, i ja imam paket u mtsu sa 50% popusta, al dzabe kad si nedostupan kad koristis 2G net. Uzmes da posaljes sliku preko maila dok si na 2G i nedostupan si. Smesno. Imas vise info u mom potpisu
 
Nisam očekivao ovako visoku cenu.Ako za moj VIP 325 paket,cena bude preko 47k,definitivno uzimam neki drugi telefon. Vreme mi je da zamenim SGS,tako da ću sačekati još meseca dana pa donosim odluku. Možda čak uzmem HTC One S ako se pojavi u ponudi.



Netačno...

Bice i one s, zabiravih videti cene za njega...a i u mts stize sl.nedelje, zajedno sa one x...
 
U One S izgleda stavljaju S3, posto je prava pomama za S4... Bas me zanima koji ce kod nas da dodje. Nije mi jasno kako to da Qualcomm nema konkurenciju sto se toga tice... Nije off, S4 ce biti u SGS3 za americko trziste :d.
 
Ajde i ja da se javim iako sam rekao da cu se javiti tek kad uzmem sgs lll :)
Danas i ja svratih do usca da pogledam telefoncic i utisak je ...onako. Ocekivao sam malo veci wooow efekat. Po meni beli je lepsi al samo da su ga uradili u nekoj mat verziji bar sto se tice zadnje strane. Za mene prelagan kao da ga ne drzis u ruci. Utisak kvaliteta jako nizak bas zbog ovog sljasteceg efekta kineske plastike. Al zato software leti. Lepo su to nastelovali. Ekran je vise nego odlican. Al mi se cini nedovoljno jak iako je bio na max. Mozda zbog ambijenta ko ce ga znati. Mislim da cu ipak malo ukociti sa prelaskom na ovaj telefoncic. Hox mi je bolje legao kao tel al zbog kamere nisam mogao da ga zadrzim. Ako uzmem sgs lll moracu da ga nekako presvucem :D
 
Sve to lepo, i ja imam paket u mtsu sa 50% popusta, al dzabe kad si nedostupan kad koristis 2G net. Uzmes da posaljes sliku preko maila dok si na 2G i nedostupan si. Smesno. Imas vise info u mom potpisu

Sta ti znaci uopste 2G net na smartfonu?:)
 
Nisam ocekivao povoljnije cene u telenoru.. sta im vredi kada su im paketi uzas, sms na sve strane a minuta nigde :d
 
Сад упоређујем цену овог и сгс2 кад се појавио. Уз ПИС1000 овај је 358е, а сгс2 је у тренутку појављивања коштао 400
 
Sta ti znaci uopste 2G net na smartfonu?:)

Sta znaci 2G?? Pa recimo 2x duze trajanje baterije, mozda? Losa pokrivenost 3G-om pa kada prebaci na 2G onda si nedostupan, mozda? A i koji ce ti djavo brze od edge-a za sinhronizaciju? 3G je neprihvatljiv sto se tice baterije, a o signalu necu da pricam, znas i sam kako je kada putujes negde ili kad odes iz centra.
 
Цене су савим коректне за веће пакете.
 
Jedno pitanje ako neko zna - ja već imam ugovor u Vip-u za tablet - da li može da se uzme i ugovor za telefon uporedo sa tim? Ako ne može onda sam osuđen na Telenor. Ovi koji su pričali da znaju cene za sva tri operatera dajte cenu za 325 paket kod Vip-a, postajem nestrpljiv sa kupovinom :)

edit:

Ovaj Prenesi i Surfuj 500 mi je savršen pošto ne pričam puno, obično zovu mene, ima dovoljno poruka i neograničen internet i to za hiljadarku mesečno. Pitam se da li ima bolja ponuda na Vip-u, a mogao bih i malo da promenim malo mrežu, a opet, Telenor je bolji provajder, hmmm šta raditi.
 
Poslednja izmena:
Zaboravljate na 25% popusta u vipu sa kojim je moguće uzeti i telefon?
 
Koliko vidim Lelekom je najpovoljniji

Na većim paketima možda. Ustvari ne vidim ni tu da je jeftiniji.

Ako gledamo cenu sa pretplatama, kako bi sve izašlo ukupno najmanje, po meni su najbolji:

325 paket u Vipu - 1168 din x 24 meseca = 28.032 dinara + 49.990 aktivacija = 78.022 din sve ukupno

325 minuta, poruka i megabajta


Prenesi i surfuj 500 u Telenoru - 990 din x 24 meseca = 23.760 din + 54.960 din aktivacija = 78.720 din sve ukupno

150 minuta, 500 poruka i neograničen internet.

Meni ipak više odgovara ovaj paket u Telenoru, tako da ću najverovatnije tamo i uzeti, plus je najbolja mreža kod nas.
 
Poslednja izmena:
Zaboravljate na 25% popusta u vipu sa kojim je moguće uzeti i telefon?

Gde si video to?

@gizmo
Pa ovako, Lelenor mi definitvno ispada iz igre posto su im minuti skandalozni. Premalo za mene. Ono sto najvise koristim je razgovor i net, sms jako slabo, smara me :)

U VIPu za paket Postpaid 1000 RSD 2.940 (1000 min - 1000 sms - 1GB) kosta RSD 40.000
U Telesmoru za paket MIX NET XL RSD 3.127 (1000 min - 3000 sms - 3GB) kosta RSD 30.000

Po meni velika razlika. RSD 10.000 jeftiniji plus vise GB imam. Daleko povoljnije
 
Gizmo, mislim da ne mozes i telefon uz ugovor na koji si kupio tablet. Nije moglo prosle godine to znam. A sto se Telenora tice, od uvodjenja "pametne mreze" brzina neta je drasticno opala prema mojim mjerenjima na 10-ak lokacija u BG-u na kojima stalno testiram. Sa druge strane taj paket je vrlo primamljiv.
 
Onda je odlučeno, odoh do Telenora. Dodao sam računicu gore, ko ima slične zahteve.
 
Gde si video to?

@gizmo
Pa ovako, Lelenor mi definitvno ispada iz igre posto su im minuti skandalozni. Premalo za mene. Ono sto najvise koristim je razgovor i net, sms jako slabo, smara me :)

U VIPu za paket Postpaid 1000 RSD 2.940 (1000 min - 1000 sms - 1GB) kosta RSD 40.000
U Telesmoru za paket MIX NET XL RSD 3.127 (1000 min - 3000 sms - 3GB) kosta RSD 30.000

Po meni velika razlika. RSD 10.000 jeftiniji plus vise GB imam. Daleko povoljnije

Mozda ce ti VIP dati na rate :D:D:D
 
Vip ima akciju 10000 dinara popusta na pretplatu + telefon.
Pozovite 060/1234 ili na vipmobile.rs
 
Akcija im je moronska. Megamoronska.

Ko moze da trpi Mts tamo je najjeftiniji, kome ne trebaju minuti(!?) pravac Tnor.

edit: na 1234 rekose da jeste za novi broj ali da u VIP centrima mogu da odobre akciju i starim korisnicima koji to traze na izricit ZAHTEV. Odluka je na licu mesta, nikakvo cekanje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno