Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Mislim da nije ista tehnologija. Ovo proizvodi zvuk preko ekrana, a ono moje ne proizvodi zvuk direktno, već samo kada se prisloni uz nešto. Demonstrirali su tako što je čovek nosio one velike zaštitne slušalice za gradilište i samo je prislonio telefon na plastičnu školjku od slušalica i čuo je normalno.
 
varijacije na temu postoje evo 10 god, ali sumnjam da ce to skorije implementirati...
 
Još jedna čudna stvar na onoj slici je to što na gornjoj strani ima samo dve tačke, dok npr nexus ima četiri (kamera, proximity senzor, senzor za osvetljenje i još jedan koji ne znam šta je).
Čisto sumnjam da je to s3.
Da li neko zna šta se zbiva da wireless punjenjem? Koliko znam to je imao neki palm još pre par godina i od tada ništa. A prošle ili pretprošle godine su svi veći proizvođači potpisali neki standard u vezi toga.
 
Nije neki :p, već palm pre (poslednji). Taj punjač može da se nabudži na galaxy nexus, pa guglaj ako te zanima. :D
 
E baš taj :)
Gurkao sam, ipak ću sačekati da to urade proizvođači :)
 
Nadam se da nisi taj punjač ugurao u telefon. :D
 
Pored informacije da će telefon moći da se puni bezkontaktno sa razdaljine od 2 metra, ti si našao da je zanimljivo što je samsung napravio lte čip? :)
 
LTE je bre glavni razlog kupovine SGS3 telefona, pogotovo ako ga koristis u srbiji. :)
 
Pa biće LTE mreža i kod nas nekad :) . Investicija u budućnost, rekao bih.
 
Upravo, realno, i nazalost.

O2X via TT2
 
The Galaxy S III will have 1GB of RAM (same as current model) and 32GB of built-in storage, according to the tipster.
:laugh:

U dobrom starom sljamsung stilu, da imaju izgovor da telefon nece imati dovoljnu kolicinu rama za neku buducu verziju Androida :d Jer kada bi stavili 2Gb i quad core niko ne bi mogao da opravda zasto ovakva masina kao SGS III nece dobiti oficijalni apdejt za 2 god npr :) :-devil-:
 
Moj 270e Samsung Galaxy R ima gigu rama. Ne bunim se. :D
 
Pored informacije da će telefon moći da se puni bezkontaktno sa razdaljine od 2 metra, ti si našao da je zanimljivo što je samsung napravio lte čip? :)


Hmm, zanimljivo, i vrlo zacudjujuce. Deluje mi neverovatno da ima domet 2m. U principu ne vidim drugi princip nego elektromagnetne indukcije, a da bi to radilo na 2m, to bi znacilo da punjac zraci samo tako (bas bas jako el magnetno polje bi bilo potrebno)... Progooglacu malo po internetu da vidim o cemu se radi.
 
Vrlo moguce da to bas dobro zraci skoro kao mikrotalasna pecnica,samo zavisi na kojoj je freq:)
 
Tesla se ne bi složio da vama :)
Ima dosta na netu i youtubu o takvim stvarima. Ne verujem da će zračiti, niti bi oni smeli to tako da prodaji, niti to radi na principu mikrotalasne.
 
Mozda ce i da zraci ali tako ostavljaju prostor za developere da naprave aplikaciju koja vam cuva zdravlje :D :d
 
Nazad
Vrh Dno