Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

bezellesssammy.jpg

newsamsunggalaxys3.jpg

samsunggalaxys31.jpg


:d:smoke:
 
Poslednja izmena:
Не зна се који је гори.
 
Svi proizvođači teže telefonu sa prve slike. Ali, uvek se iznenadim koliko je TW ružan.
 
na ovom sa prve slike bi konstantno dodirivao ivicu ekrana (bas kao i na slici, donji desni ugao), zato nema shanse da bas tome teze :)
 
Možda će biti toliko pametan da može da provali šta je nameran dodir, a šta slučajan i tako ga ignoriše :)
 
to bi moglo da se resi jednostavno smanjenjem osetljivosti tog dela ekrana, ili jednostavno potpuno gasenje tog podrucja. za kraj godine su najavljeni uredjaji sa flexibilnim amoledom, e to ce biti bruka stvar :)
 
^

Fora je ako to urade, tj smanje taj deo ekrana bice velikih problema sa kompatibilnosti aplikacija, jer ce neke aplikacije (kao npr weather app na slici - kruzic dole desno) imati opciju za klick bas u tom iskljucenom delu ekrana. Takodje, tu je i gaming koji koristi ceo ekran. Moglo bi ovo da se zaobidje tako sto bi se aplikacije optimizovale za novonastali ekran, ali android ima milion modela, i sad bas zbog s3 da optimizuju - zabole ih. Ajd da je iphone pa nekako. Takodje, moze to da se regulise kroz opcije, ali onda opet 100 propertiesa, podesavanja, smaranja. Ok ima sado/mazo geekova koji bi stelovali i to, ali treba zadrzati jednostavnost ui-a. Mislim da je ta ideja nerealna u ovom momentu.
 
Meni nekako deluje preobicno. A ocekujem nesto ekstraordinarnije.

O2X via TT
 
Novi galaxy s2 prilagođen za ics? Prvi put to čujem i totalno je glupa ideja.
 
Poslednja izmena:
pa, s obzirom na galaxy s, galaxy s plus, galaxy s advanced, galaxy s 4g i jos buljuk verzija, sto ne bi isto bilo o sa SGS2, narocito kad trojka izadje?
 
mislim da tvoje misljenje nece pokolebati samsung :d
 
Pre pre tanak telefon. Ne treba da bude kao cigla ali pošto je poprilično velik mora da bude malo deblji, ovako nije udobno za držanje. Inače telefon je BORRRRRRRRRRRRRRRING što se tiče izgleda. Ajde samsung 25 copy paste modela, mrdni te se malo, postaje smešno.
 
Poslednja izmena:
meni se ne dopada jedino sto nije providan kad je vec ovoliko tanak...opet cu da balavim za telefonom kao sto sam za s2, sumnjam da nas samsung nece sve oduseviti
 
Svidja mi se sto je budza za kemeru jako mala. Na slici fali zvucnik (slusalica) gore kod samsung znaka.
 
Poslednja izmena:
Haha, grcaju u dugovima bez moje pomoći :)
Možda nema. Da li na ces—u ili na mwc—u je jedan od proizvođača prikazao telefon bez slušalice. A zvuk se čini mi se prenosi direktno u uvo vibracijama ili tako nešto. Pokušaću da nađem taj video.
 
to je siemens jos davno imao na prototipu S55, kolko se sjecam...
 
Ne sećam se toga, a nisam uspeo ni da nađem klip, ali sam siguran da je bilo prikazano na ces—u.
 
Nazad
Vrh Dno