Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Evo ga opet je poceo da lupa bmw 3 i bmw 7...

A galaxy mini vec postoji, a vec je sad izasao i mini 2.
 
^

Evo ga narodnjak :) Da da lupam. Zasto li onda prave razlicite velicine telefona/automobila/itd ako ne zbog razlicitog poimanja egronomije?
 
Nisam ja narodnjak, ja slusam sve sem onih crnih :)
A sto se ovoga tice ne mozes uporedjivati bmw 3 i bmw 7... da si rekao bmw 5 oprostio bih ti i da imaju istu opremu...

Koliko znam i u 3 i u 5 i u 7 seriju mogu ljudi i po 2 metra da stanu... fazon je cena... ovaj 40k, ovaj 70k, a ovaj 100k... a i zbog luksuza... gde si video da neko gura ( mada ima ih) kozu u seriju 1 i 3? Ovo su luksuz modeli i za budze :)
 
Poslednja izmena:
Moze covek od 2m da stane u bmw3 kao sto moze covek od 2m da koristi 3.5incha, ali to su vec muke (pogotovo za onoga ko sedi iza njega :)). Mnogo ce mu biti lakse sa 4.7 ili 5.3 inchi. Tako i serija 3,5,7 nisu iste po prostoru u kabini, po velicini, po shasiji, po medjuosovinskom razmaku, jednom recju po egronomiji. U svakom slucaju, ja pozdravljam uvecanje ekrana na s3. Jos ako bude stvarno 6.5mm debeo pun pogodak.
 
Poslednja izmena:
Da, ali i cena je astronomsko veca... Svejedno da se vratimo na telefone, mislim da ne bi trebali da se proizvode telefoni veci od 5 incha jer to vise nije telefon... Ako ti treba vece uzmi brate slatki tablet i to je to :)
 
Ja bih uveo sledecu foru, 4 hardverski ista modela samo sa razlicitom velicinom ekrana:
da minimum bude 3.5 inchi (recimo neki mini model),
pa model sa recimo 4 inchi (s2.5),
pa model 4.7 inchi (s3)
i 5.3 inchi (note) pa nek bira ko sta hoce i prema svojim zeljama/potrebama.
 
Da to bi bilo sjajno, ali nista od toga...
 
Jos ako bude stvarno 6.5mm debeo pun pogodak.
Nadam se da neće biti tako tanak. Držao sam moto razr i skroz je neudobno i stalno sam se cimao da će mi ispasti.

Najbolje bi bilo kada bi mogao sam da sklopiš telefon kakav ti odgovara, ali ništa od toga.
 
Poslednja izmena:
Moze covek od 2m da stane u bmw3 kao sto moze covek od 2m da koristi 3.5incha, ali to su vec muke (pogotovo za onoga ko sedi iza njega :)). Mnogo ce mu biti lakse sa 4.7 ili 5.3 inchi. Tako i serija 3,5,7 nisu iste po prostoru u kabini, po velicini, po shasiji, po medjuosovinskom razmaku, jednom recju po egronomiji. U svakom slucaju, ja pozdravljam uvecanje ekrana na s3. Jos ako bude stvarno 6.5mm debeo pun pogodak.

Cisto za info, u seriji 3 se jako lepo smesti covek od 2m, ergonomija je vrhunska a auto ima unutra vise mesta nego sto bi se na prvi pogled reklo. Moze cak i iza dvometrasa neko da sedi bez vecih problema. Takodje koza u trojci je normalna pojava, ipak je to bmw, stvar je samo u velicini.
 
ma bre takva je glupost porediti velicinu ekrana na smart tel sa serijama kod bmw-a (ili segmentacijom u auto industriji) da nemam reči..
 
Cisto za info, u seriji 3 se jako lepo smesti covek od 2m, ergonomija je vrhunska a auto ima unutra vise mesta nego sto bi se na prvi pogled reklo. Moze cak i iza dvometrasa neko da sedi bez vecih problema. Takodje koza u trojci je normalna pojava, ipak je to bmw, stvar je samo u velicini.
kad vec idemo u off: vozim Mini Coopera (dio BMW koncerna), imam skoro 2 metra i ne osjecam se nimalo skuceno u njemu, i da, imam i kozna sjedista :d
 
Ma Bozha kad krene telefone i kola da poredi to je car show :) A vazno je on da zna kako je coveku od 2 metra u BMW 3 :)

A evo i coveka u mini cooper-u sa 2 metra :)
 
Ovo je druga tema u kojoj učestvujem i u kojoj se nekako došlo do kola, tako da možda ne bi bilo loše da se negde otvori tema samo o kolima :)
 
Ili si ti mozda baksuz, pa nam nekako prizoves temu o kolima (citaj: Bozhu) :D
 
Ja priželjkujem da samsung izbaci jedan Pure Android powerd phone (da se ne vodi kao nexus), znači nešto kao što je bio sgs2 u vreme kada je izlazio, vrhunski hardver + čist ICS. Neću neke kompromise kao GNexus. Možda neka varijanta limited edition (jedno par miliona primeraka :) ) , kada sam video ICS za SGS2 izvrnuo sam se koliko je ogavan.
 
Poslednja izmena:
Kada je sgs2 imao stock android? Koliko ja znam uvek je imao ono đubre od tw—a.
 
Aha, hteo bi vrhunski hardver kao sgs2 svojevremeno i plus čist ics.
Nisam siguran da će biti tako, mada još ne znamo kako će izgledao novi tw. Da se ja pitam radio bih tako. Samo bih npr dodao svoje (samsung— ove) hub—ove za igre i knjige i ne znam šta sve već ima na sgs2, i plus bih dodao neku novu funkcionalnost tipa skrolovanje panela naginjanjem telefona (kao što ima sgs2). Izgled bih ostavio isti.
 
nope, ne misle :)
 
Keramika je dobar izolator, tj ne provodi toplotu. To je dobro za nas, jer nam nece biti vruc telefon kada ga drzimo, ali nije dobro za telefon jer toplota nema gde da ode.
 
Tako je, nece moci da izlazi ostajace zauvek unutra i zagrevati ga na milion stepeni dok ce kuciste ostati hladno ko spricer, ili ce naci nacin da izbegnu zakon odrzanja energije.
Poenta, pazljivo komentarisite temperature telefona i vezu sa toplotno provodnim karakteristikama kucista.
 
Keramika je dobar izolator, tj ne provodi toplotu. To je dobro za nas, jer nam nece biti vruc telefon kada ga drzimo, ali nije dobro za telefon jer toplota nema gde da ode.

Pričaš napamet. Postoje kramičke mase koje su odlični provodnici toplote. Možeš keramici da pružiš kakva god fizička svojstva poželiš, u tome je upravo i stvar.
 
Tako je, nece moci da izlazi ostajace zauvek unutra i zagrevati ga na milion stepeni dok ce kuciste ostati hladno ko spricer, ili ce naci nacin da izbegnu zakon odrzanja energije.
Poenta, pazljivo komentarisite temperature telefona i vezu sa toplotno provodnim karakteristikama kucista.

Neće se grejati na milion stepeni, nego samo dok ne crkne :)
Objasni mi tvoje viđenje?
Moći će topola sa prednje strane da izlazi ili preko bilo kog drugog dela koji nije od keramike.
 
samsung%20galaxy%20s3-594255.jpeg
 
fejk... idemo dalje :p
 
Pričaš napamet. Postoje kramičke mase koje su odlični provodnici toplote. Možeš keramici da pružiš kakva god fizička svojstva poželiš, u tome je upravo i stvar.

Moram priznati da mi je za keramiku bio izvor wikipedia :)
Ali za provođenje toplote nije.
 
Ma bice od obicne plastike, pa nece valjda da ukaljaju reputaciju .
 
Nazad
Vrh Dno