Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

I cek ako vas ne zanima da cacnete neku ikonicu sto ste bas kupili SGSII onda od 500eur? Prost odgovor ---> statusni simbol

Pa na kraju i to da je u pitanju, sto bi tebe pecala resa za tako necim? Mozda se tebi neko sa strane smeje verujuci da si geek i da trosis zivot na nebitna sranya? U ovoj ye8enoj drzavi svako bulji u tudje trnjivo oko, a svoje balvane zanemaruje.
 
I cek ako vas ne zanima da cacnete neku ikonicu sto ste bas kupili SGSII onda od 500eur? Prost odgovor ---> statusni simbol

Lol. Da da, telefon uopste nisam kupio da bih mogao da primam/odgovaram na mailove, da surfujem, da mi zameni lap-top u gomili slucajeva, da slusam muziku, da zavrsavam poslove, itd, vec sam telefon kupio da bih "cackao" ikonice, backupovao efs folder, dangubio po xda, i usput brick-ovao krvavo placen fon :).

Poenta je, ne mora se imati kuvani rom sa najnapucanijim iconama da bi bio advanced user dostojan s3 hardvera.
 
Poslednja izmena:
Pa na kraju i to da je u pitanju, sto bi tebe pecala resa za tako necim? Mozda se tebi neko sa strane smeje verujuci da si geek i da trosis zivot na nebitna sranya? U ovoj ye8enoj drzavi svako bulji u tudje trnjivo oko, a svoje balvane zanemaruje.

+1 Mislim da pojedini ovde najvise vremena provode uz telefon. Otuda i te ribe na displeju...
 
Lol. Da da, telefon uopste nisam kupio da bih mogao da primam/odgovaram na mailove, da surfujem, da mi zameni lap-top u gomili slucajeva, da slusam muziku, da zavrsavam poslove, itd, vec sam telefon kupio da bih "cackao" ikonice, backupovao efs folder, i usput brick-ovao krvavo placen fon :).


Aaaaaaaaaa...mega LOL :D

E ali backup EFS foldera je relativno preporucljiv...jer niko ti ne garantuje ni da ce posle zvanicnog update-a preko KIESa da se nesto zabaguje...
 
Poslednja izmena:
Djilkose...ubo si sustinu :D
 
Ako je AMOLED, svaki ugao je dobar :D
 
Dajte ljudi koji vam je,kako imate zivaca da se raspravljate na sugavom forumu ? Opustite se,izadjite napolje,popijte nesto,****** nesto...
 
Sta je to efs-ovanje? Citam vec pola sata ove postove i nisam shvatio
 
I ja mislim da nije, iako razumem i njega sta zeli da kaze.

Telep misli, rekao bih, na one koji ni ne znaju sta Android telefon moze, a posebno Android telefon od 300ak i vise evra, a ipak ih uzimaju. I neka ih, mislim sta me briga, kao i njega (Telepa), ali ne mislimo da je to bas normalno...

Ti ako koristis stosta od svih mogucnosti, a tvrdis da to radis, nema veze sto je sve stock. Samo napred! "Cudni" su nam oni koji koriste poruke i pozive, a dali su gomilu para. Licno, znam ih bar 5, ovako na prvu loptu...

Rece O2X, omogucio Tapatalk
valja se druziti sa takvima, makar zato jer im se telefoni dosade ili im omrznu za par sedmica, i onda ih prodaju za male pare :smoke: Tako sam ja uzeo DHD star 2 dana za 160e nizu cijenu nego sto je placen, ili SE W950i star 20ak dana upola cijene, jer nije imao srpski meni i lik izgubio odmah stylus za touchscreen :banana:
Erotika je bre umetnost. Mislim sve zavisi kako ko gleda iz kog ugla, jel te :D

Ako je AMOLED, svaki ugao je dobar :D
uze mi rijec iz usta :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Efesovanje me najvise podseca na pivo :)
Drugar je pre par godina kupio Omniu od kolege za neke silne pare i posle 2 nedelje me zove i kaze mi daj da se nadjemo da mi promenis pozadinu stoje mi zena i dete od kolege na telefonu :what:
 
i moj 1 drugar, davno to bjese, siemes s45i, za ono vrijeme spejs shatl (internet, irda, igrice, veliki ekran, java, itd), ja ga uzmem, ali me bukvalno izmoli da ga dam njemu, i ja krele pristanem, posle nedelju dana ga pitam kako je zadovoljan telefonom, a on kazze "ne svidja mi se zvuk za poruke i sms", a na napomenu da to moze i da se promijeni, rece da je on previse zauzet da bi to mijenjao. Long story short, na kraju je tel opet zavrsio kod mene :p
 
Sta je to efs-ovanje? Citam vec pola sata ove postove i nisam shvatio

Efs-ovanje je moj shaljiv izraz za backup efs foldera (i link 1 - link 2). Sad zamisli kolko treba nekome da je do yaya u zivotu da bi ga uopste zanimao efs folder :). Uopste i ne bi trebalo da ga zanima ako sve radi out of box i ako mu telefon zavrsava posao. Nedostatak zelje za poznavanje efs problematike nikako nije necija mana. Cak na duze staze gledano, ne rasipati energiju i vreme na svakakve gluposti, moze biti i vrlina ;).
 
Kad je ovu temu Sonic otvorio, bio sam u fazonu "OMG, tema za telefon za koji se ni ne zna kad ce izaci" i kontao sam da je suvisna, ali sad... Pa ovo je najbolja tema svih vremena! :D

@joriq
Jedan lik koji je ranije sa mnom trenirao, imao je iPhone i jako se njime dicio, govorio kako je to najbolji fon, bla bla... Jednom na nekoj team-building veceri (kotlic prozdrt u klupskim prostorijama :D - pivo da i ne pominjem, popijeno) zatrazi mu treci lik iz ekipe da mu pogleda nesto na netu, znajuci da ovaj ima iPhone. Mislis da je ovaj znao da mu fon ima mogucnost koriscenja neta? :D

Rece O2X, omogucio Tapatalk
 
Efs-ovanje je moj shaljiv izraz za backup efs foldera (i link 1 - link 2). Sad zamisli kolko treba nekome da je do yaya u zivotu da bi ga uopste zanimao efs folder :). Uopste i ne bi trebalo da ga zanima ako sve radi out of box i ako mu telefon zavrsava posao. Nedostatak zelje za poznavanje efs problematike nikako nije necija mana. Cak na duze staze gledano, ne rasipati energiju i vreme na svakakve gluposti, moze biti i vrlina ;).

Ne znam sto sam prvo na tebe pomislio kad sam procitao ovu gore zadnju recenicu?
E bas ti hvala za objasnjenje efs-ovanja. :D
 
Ma daj...smaraju sa ovim "čiji je veći". :)
Šalu na stranu, između 4,7(HTC One X) i njihovih 4,8 nije velika razlika ali mora li taj kompleks.
 
pa ako ima on screen dugmice, tih 0.1 inch svakako koristi
 
Moram da se "upišem" da bih bio u toku :). Jer kao što mironiko reče: "ovo je najbolja tema svih vremena". Ovu temu pratim ne zato što planiram da kupim SGS III, već što me interesuju nove tehnologije i mogućnosti mobilnih telefona i ostalih mobilnih uređaja...

Inače ne očekujem ništa spektakularno na SGS III, pre će biti evolucije nego revolucija, ali svaki korak napred je dobrodošao. Trebalo bi i da se pozabave optimizacijom OS i poboljšanjem trajanja baterije (ako je to ikako moguće)? Ili da kao Motorola Razr Maxx stave u telefon baterije većeg kapaciteta i da nam jednu brigu skinu "s vrata".
 
...

Inače ne očekujem ništa spektakularno na SGS III, pre će biti evolucije nego revolucija, ali svaki korak napred je dobrodošao. Trebalo bi i da se pozabave optimizacijom OS i poboljšanjem trajanja baterije (ako je to ikako moguće)? Ili da kao Motorola Razr Maxx stave u telefon baterije većeg kapaciteta i da nam jednu brigu skinu "s vrata".

+1
 
I ja stavljam +1 na to.

Rece O2X, omogucio Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno