Šta je novo?

Koji Wi-Fi ruter uzeti?

stolex

Slavan
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruke
1,659
Poena
200
Treba mi od vas preporuka koji wi-fi ruter da uzme moj brat. Koristi IKOM kablovski internet i skoro je uzeo lap top. Pa me interesuje koji wi-fi ruter uzeti za kablovski internet? I sta treba gledati ili obratiti paznju? Ne razumem se bas najbolje. :)
 
Jel ima i neki guide kako da ga nabudzim kao zamenu za SBB-ov modem/ruter
Niko ne voli kablove ali najjeftinije "budzenje" je da povežes što više uređaja na kabl. Ne koristim više SBB ali ako imaš pristup podešavanjima probaj da zamenis wifi kanal. Ja sam to rešio tako što sam podesio modem (supernova) da radi samo na 5.8ghz i kupio dodatni ruter koji radi na 2.4ghz.
Koja je verzija software-a ? Daj screenshot uvodnog ekrana.
Svejedno je koji je firmver problem je što svi u zgradi imaju isti modem (technicolor) a ponekad su to zastareli modeli kao što je slučaj sa supernova provajderom. Telefoni jednostavno "ogluve" i konstantno dropuju konekciju. Od supporta sam jedino dobio preporuku da "zaključam" kanale tj. da deaktiviram automatsko biranje kanala za 2.4 i 5.8.
 
Poslednja izmena:
Svejedno je koji je firmver problem je što svi u zgradi imaju isti modem (technicolor) a ponekad su to zastareli modeli kao što je slučaj sa supernova provajderom.
Aj se sada vrati nazad i ponovo pročitaj to što sam napisao sa sve citatom. Ali pročitaj pažljivo.
 

Following the announcement by the Wi-Fi Alliance, Windows is adding support for Wi-Fi 7 for consumer access points with the current Insider Preview builds in the Canary and Dev Channels.

Singapur, 10 Gbps plan i TP-Link Archer BE805 Wi-Fi 7 ruter od provajdera za 42€ mesečno:



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno