Šta je novo?

Targo Telekom

Ma sve je to ok, svako bi hteo da za cenu koliko kosta yugo kupi ferari. To je u ljudskoj prirodi da uvek trazi jos i bude nezajazljiv (iz licnog primera navodim). Ali jedno su zelje a drugo su realne mogucnosti. Po meni je upload sasvim dobar ako sam u mogucnosti da poslajem hd stream sa svog racunara, a samim tim i ostali racunari u stanu ce moci paralelno da vrsljaju po netu bez da neki od njih trotluje, jer je neko povukao mnogo linka ili sl. 20/4 bi po meni u ovom momentu bio idealan porodicni paket za stan sa nekoliko racunara.
 
Ma sve je to ok, svako bi hteo da za cenu koliko kosta yugo kupi ferari. To je u ljudskoj prirodi da uvek trazi jos i bude nezajazljiv (iz licnog primera navodim). Ali jedno su zelje a drugo su realne mogucnosti. Po meni je upload sasvim dobar ako sam u mogucnosti da poslajem hd stream sa svog racunara, a samim tim i ostali racunari u stanu ce moci paralelno da vrsljaju po netu bez da neki od njih trotluje, jer je neko povukao mnogo linka ili sl. 20/4 bi po meni u ovom momentu bio idealan porodicni paket za stan sa nekoliko racunara.

Apsolutno se slažem za 90% stvari koje si naveo!
 
Да, да како да не има и шишарке да ти скупљају за ту лову

Ocekujem, da taj osnovni paket DigitTV 70+ kanala, 10/5Mbps bude do 2000 din


А ако не стигну да ти скупе шишарке има ти очисте подрум и изрибају ВЦ шољу :sceptic: људи ово је Србија, овде гледају да те зајебу, а не да ти нешто дају :smoke:
 
^ A ti se regovao na forum samo da bi ovo rekao ? Pa i nisi morao ...

on topic, dace oni jako lepu ponudu, pogotovo jer su sad naculi da i sbb ulazi u pricu oko optike. Bice zanimljivo sacekati jesen, tad cemo imati obe ponude na stolu i tako ... ;)
 
To su "zabrinuti korisnici", samo ignorisite pojave... Evo danas mi Vektor ubacivao u sanducice njihovu ponudu (iako su tu prisutni pola veka bog'te), zanimljivo je da se i dalje hvale uslugama koje oni "pruzaju", a te iste usluge je "zabrinuti komsija" napisao u onom letku da Targo nudi i pri tom laze ljude naravno (Targo nikad nesto slicno niti je obecavao niti reklamirao). Rec je o nekim ocitavanjima brojila na daljinu, voda, struja itd. Kad sam video isti letak sa istom ponudom kao i pre samo sam im skupio letke iz svih sanducica i u kantu.
 
Danas u Immo Centru bile njihove promoterke na samom ulazu (unutar centra) i delile su flajere.
Deluje kao da su pojacali promociju.
 
@Pavijan, pa takva je tehnologija nema tu nista vanserijsko, sta te cudi, 10/5 i ne bi trebao da kosta vise od 1500 jer je u pitanju ponuda s' dna kace, maltene ekvivalent onoga sto nudi telekom u najosnovnijoj ponudi. Problem je taj sto nasi operateri mazu oci korisnicima sa mega giga downloadom, a upload je ko da ce umreti zbog toga, pa se stisli.
 
Targo telekom jos nije izbacio ponude na sajtu? Strasno...lazovcine. Vec su nekoliko puta pomerali pocetak rada i ladno ih nije blam da to ponovo ucine. Neko je ranije napisao da su mu rekli da ce izbaciti cene za poslovne korisnike 15. juna ali ocigledno nista od toga.
Ako im je cela usluga na ovom nivou, jadni mi. Na Zapadu ovako nesto siugrno ne bi proslo. Ne znam ni kako ovde prolazi, mozda zato sto ima dosta zaludjenika koji ne razmisljaju svojom glavom...Njima se sve vrti oko Targa. Kao da ce Targo za bagatelu doneti nesto revolucinaorno i nevidjeno! Kakve budale...
 
Horejsio,
znamo da si trol iz konkurentske firme mogao bi to malo suptilnije.
I nadam se da ce zbrisati te tvoje lopove sa lica zemlje.
 
Targo telekom jos nije izbacio ponude na sajtu? Strasno...lazovcine. Vec su nekoliko puta pomerali pocetak rada i ladno ih nije blam da to ponovo ucine. Neko je ranije napisao da su mu rekli da ce izbaciti cene za poslovne korisnike 15. juna ali ocigledno nista od toga.
Ako im je cela usluga na ovom nivou, jadni mi. Na Zapadu ovako nesto siugrno ne bi proslo. Ne znam ni kako ovde prolazi, mozda zato sto ima dosta zaludjenika koji ne razmisljaju svojom glavom...Njima se sve vrti oko Targa. Kao da ce Targo za bagatelu doneti nesto revolucinaorno i nevidjeno! Kakve budale...

Ma samo da dobijem alternativu Vektoru... cekacu strpljivo. Svi se bore sa konkurencijom, ali jedin Vektor dize cenu zbog konkurencije... biseri nema sta!
 
Ja cu ipak sacekati SBB power fiber pakete, od Septembra su dostupni u mom kraju.
 
Neko je ranije napisao da su mu rekli da ce izbaciti cene za poslovne korisnike 15. juna ali ocigledno nista od toga.
Ako im je cela usluga na ovom nivou, jadni mi.

Izvini, ali prosto ne verujem sta citam..... Pazi sad JA NAPISEM:

"Iz pouzdanih izvora sam saznao da ce Targo da krene od 1. jula, cena pocetnog paketa 10/5 ce biti 1000 dinara i prvih 6 meseci bice dzabe za sve one koji su se prijavili preko njihove mailing liste, kao i TV sve sa HD kanalima kojih ima oko 20! A od 1. septembra krecu u svim vecim gradovima u Srbiji, prvo u urbanim sredinama! Cak se ocekuje krajem godine spustanje cena za 20-30% zbog SBB ponude!"

E sad, hajde da procitam tvoju poruku kako je Targo neozbiljan jer nije krenuo 1. jula i kad krene, ako cene budu vece od 1000 dinara da ih ispljujes :)

Brate, ne kapiram te...... Ispravi me ako gresim, al Targo NIGDE ZVANICNO nije nista rekao, osima da ocekuju pocetkom ovog ili onog meseca ili proleca, leta i sl.??? Iskreno, nek krenu i za mesec-dva, i nek im taj paket bude 10.000 dinara ako ONI misle da ce tako imati korisnike! Ja prvi, kada dodju do mene, pod tim uslovima ne bih presao kod njih, sve dok ne ponude takve pakete i cene koji ce biti bolji od ovog sto trenutno imam! I po kvalitetu i kvantitetu! A ti, nikako nemoj da im dozvolis da udju kod tebe! I nikako nemoj da dozvolis da nko iz tvog ulaza nekim slucajem ode kod tih lopova! Budi kod tih tvojih postenih, i od 1. jula cemo da im placamo vecu cenu odrzavanja.... jer su mnogo dobri i daju nam mogucnost daljinskog ocitavanja toplomera kod kuce i vodovoda :D


P.S. I jos nesto da razjasnimo, ako ovo citaju ljudi iz Targa! Budite pametni, ako zelite korisnike. Usluga mora biti na vrhunskom nivou, cene korektne, i bez pilicarskih fora sa ogranicavanjem P2P ili nekog drugog saobracaja, ili mali spoljni linkovi, pa da brzina uvece ne prelazi 1M. U tom slucaju, bolje se dobro presaberite.... Vecina ima mogucnost da bira, konkurencija postoji, ali verujem da ste i vi svesni toga, jer nas ubedjujete da nudite dobru uslugu... Nadamo se uskoro da cemo imati prilike da to i proverimo. Bice sigurno i onih nerealnih ocekivanja, ali ipak ce mnogi biti realni u oceni, pa je sve samo na vama!
 
Poslednja izmena:
Izvini, ali prosto ne verujem sta citam..... Pazi sad JA NAPISEM:

"Iz pouzdanih izvora sam saznao da ce Targo da krene od 1. jula, cena pocetnog paketa 10/5 ce biti 1000 dinara i prvih 6 meseci bice dzabe za sve one koji su se prijavili preko njihove mailing liste, kao i TV sve sa HD kanalima kojih ima oko 20! A od 1. septembra krecu u svim vecim gradovima u Srbiji, prvo u urbanim sredinama! Cak se ocekuje krajem godine spustanje cena za 20-30% zbog SBB ponude!"

E sad, hajde da procitam tvoju poruku kako je Targo neozbiljan jer nije krenuo 1. jula i kad krene, ako cene budu vece od 1000 dinara da ih ispljujes :)

Brate, ne kapiram te...... Ispravi me ako gresim, al Targo NIGDE ZVANICNO nije nista rekao, osima da ocekuju pocetkom ovog ili onog meseca ili proleca, leta i sl.??? Iskreno, nek krenu i za mesec-dva, i nek im taj paket bude 10.000 dinara ako ONI misle da ce tako imati korisnike! Ja prvi, kada dodju do mene, pod tim uslovima ne bih presao kod njih, sve dok ne ponude takve pakete i cene koji ce biti bolji od ovog sto trenutno imam! I po kvalitetu i kvantitetu! A ti, nikako nemoj da im dozvolis da udju kod tebe! I nikako nemoj da dozvolis da nko iz tvog ulaza nekim slucajem ode kod tih lopova! Budi kod tih tvojih postenih, i od 1. jula cemo da im placamo vecu cenu odrzavanja.... jer su mnogo dobri i daju nam mogucnost daljinskog ocitavanja toplomera kod kuce i vodovoda :D


P.S. I jos nesto da razjasnimo, ako ovo citaju ljudi iz Targa! Budite pametni, ako zelite korisnike. Usluga mora biti na vrhunskom nivou, cene korektne, i bez pilicarskih fora sa ogranicavanjem P2P ili nekog drugog saobracaja, ili mali spoljni linkovi, pa da brzina uvece ne prelazi 1M. U tom slucaju, bolje se dobro presaberite.... Vecina ima mogucnost da bira, konkurencija postoji, ali verujem da ste i vi svesni toga, jer nas ubedjujete da nudite dobru uslugu... Nadamo se uskoro da cemo imati prilike da to i proverimo. Bice sigurno i onih nerealnih ocekivanja, ali ipak ce mnogi biti realni u oceni, pa je sve samo na vama!

100% si u pravu :). Daj bre treba zabraniti korisnicima koji imaju manje od 100 postova da pisu u ovoj temi.... Kako su samo providni, auuuuuu.

Ja koliko znam Targo nikada nije nista navodio o tome kada ce krenuti sa radom niti kolike su cene, jedino sto sam ikada cuo i sto uveliko stoji na njihovom sajtu jeste da ce brzine biti u odnostu 2/1 i to je sve! Ova prica o provajderima mi je pocela da mirise na politicku kampanju jbt...
 
E зна ли неко када ће у Борчи да крену, па ако су стварно тако јефтини ја бих користио њихов нет... још када би стварно били јефтинији :d
 
U Borči će biti kad i na Banjici, a možda ni tad... :D

Njima se ne isplati da rade takve krajeve - radiće prvo NBGD, pa izgleda Zemun, pa centar, pa onda tek ako im se bude isplatilo obod grada (a do tada ćemo se pošteno načekati /mada ja ni nema šta da čekam - ja sam u kući te sam stoga osuđen doživotno na ADSL sa faličnim portom na centrali/)
 
E зна ли неко када ће у Борчи да крену, па ако су стварно тако јефтини ја бих користио њихов нет... још када би стварно били јефтинији :d
ne moras da cekas targo, ko zna kad ce oni ...kod tebe u Borci je vektor, a oni imaju vec optiku i jos mnogo lepih ponuda, povoljni su i konkurentni sa cenama, najbolje okreni 2502525 i raspitaj se za detalje. (u attachu ti je slika ponude )
 

Prilozi

  • IMG_0017.JPG
    IMG_0017.JPG
    272.2 KB · Pregleda: 246
Poslednja izmena od urednika:
Hahaha, taman htedoh da napišem šta vređaš čoveka, kad ono to mu nick :) :) :)
 
Jos imas i daljinsko ocitavanje brojila za vodu, grejanje i struju tako da se ja ne bih previse dvoumio, Radijus je "way to go".
 
targo.jpg

Ovo je zvanicna ponuda Targa, obratite paznju na pocetak pruzanja usluga 15.07, a ne kao sto neki nagadjaju 15.06...

Cene za krajnje korisnike ce biti jos nize...

U prvoj fazi kao sto je vec poznato pokrivaju NBGD i Zemun, isto tako u prvoj fazi do kraja godine moguce je i pustanje usluge u pojedinim delovima Novog Sada.
 
Хвала на понуди, али нека хвала пелцовали су ме пре пар месеци, сачекаћу ја тарго у Борчи, а до тада ћу струју ручно очитавати и користити Векторов интернет, чиними се да је за нијансу бољи од АДСЛ-а :smash:
Ник ми је креативан, морате признати :d
 
Мало ме нервира код њих што понуду стављају у еврима, не знају да је ово Србија БРЕ и да је овде званична валута ДИНАР, то ми се не свиђа код њих. :smash:
 
pa cekaj, zar ti nisi u Teheranu ? Tamo kod vas je valuta Rial ?
 
Znaju da ce dinar da puca pa je to razlog, mada ni evru se ne pise dobro, videcemo..

pa cekaj, zar ti nisi u Teheranu ? Tamo kod vas je valuta Rial ?

hahahahaha, e nek si ga pitao, mozda covek u Teheranu placa u dinarima :d
 
Poslednja izmena:
Morao sam.
Inace danas su kopali ili da budem precizniji, prokopali izmedju bloka 70 i bloka 70a, pored biciklisticke staze, na strani bloka 70.
 
Odusevljavaju me ovi izvestaji o prokopavanju asfalta po NBG-u. :)))
 
Pogledajte prilog 90885

Ovo je zvanicna ponuda Targa, obratite paznju na pocetak pruzanja usluga 15.07, a ne kao sto neki nagadjaju 15.06...

Cene za krajnje korisnike ce biti jos nize...

U prvoj fazi kao sto je vec poznato pokrivaju NBGD i Zemun, isto tako u prvoj fazi do kraja godine moguce je i pustanje usluge u pojedinim delovima Novog Sada.
Da li ja to dobro vidim da su troškovi aktivacije (bez ugovorne obaveze) 150 € :zgran: :sceptic:?!
 
Tako piše a piše jos da je uz ugovor aktivacija 0€. E da, sitnim slovima isto pise da su cene bez pdv-a, znaci upp 18%
 
Obratite pažnju, ovo su cene bez PDV-a!
Nadam se da će ovo biti njihova prava ponuda, pošto na sajtu ništa nisu izbacili.
Inače, mogli su da ubace bar još jedan, najmanji, paket...mnogima ne treba ovoliki protok, a značilo bi im da plaćaju manje. Šta će nekome ko ne skida sa neta 10/5 mb/s?! Nabili brzine da bi uzeli više para...to Targova politika, očigledno.
 
Nazad
Vrh Dno