Šta je novo?

Targo Telekom

Blok 3 bez neta vec 10 dana. Gledao sam im kroz prste do sada zbog toga sto nisu bili strogi oko placanja racuna nisu te gasili platis kad oces, pa kao ajd. Al ovo sada nema smisla. Gledao sam Orion ima dobru ponudu, verovatno cu ih uzeti a ovi neka salju racune kolko oce boli me uvo, kao sto boli njih za nas.
 
Ma ima nas. Nemam prekid signala ali me ubi ont. Restartuje se dnevno ili cak dva puta na dan. Ajd jos ovaj mesec i da vidim ima li nesto od prodaje i to je to.
 
Ja zelim i dalje da budem na Targu, al preko nedelju dana nema neta. Ako se nastavi jos koji dan ovako moracu da trazim neku alternativu. :(

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja cutim da ne ureknem posto sve radi. ONT je u bridge modu pa nema problema sa restartom, ali ako se igram sa ruterima pa izgubim IP adresu, onda imam lutriju sa DHCP, obicno do 3 dana moze da traje dok se dobije nova IP. Neki put dobije isti dan, a nekada i 2 ili 3 dana se ceka. Poucen losim iskustvom cutim i ne igram se sa ruterima :).
 
Ako iskljucim wifi i povezem eth. na pc racunar da li cu uspeti da eliminisem restarte?
 
Moguce, ako se dobro secam problem je bio kada se wifi optereti, ONT se restartuje. Sa eth bi trebalo da bude OK.
 
Na svu srecu imam dovoljno dugacak erh kabl posto mi je ont kod ulaznih vrata, coskovi pa gore dole. Hvala na odgovoru.
 
Poštovani korisnici,
Na delu opreme TARGO Telekoma doo Beograd u stečaju došlo je do kvara usled kojeg deo korisnika na području Novog Beograda ima potpuni prekid usluga TV i Interneta od 21.02.2018.Na žalost i pored napora za otklanjanje smetnje, još uvek nismo u mogućnosti da obezbedimo servise za te korisnike i ne možemo predvideti vreme u kojem se kvar može otkloniti. Od dana prekida usluga se za te korisnike neće tarifirati, a u vezi postupka za raskid ugovora i razduženje opreme možete nam se obratiti putem maila na adresu [email protected]
Zahvaljujemo se na razumevanju i saradnji,
Vaš TARGO Telekom doo Beograd u stečaju.

Drustvo da se mi lagano razilazimo.
 
Samo da iskoristim priliku da se pozdravim sa Targom, bilo je lepo dok je trajalo. Vidimo se u nekom drugom životu.

Korisnik targa od 2012 godine.
 
Samo da iskoristim priliku da se pozdravim sa Targom, bilo je lepo dok je trajalo. Vidimo se u nekom drugom životu.

Korisnik targa od 2012 godine.

Evo i ja da se odjavim... neki info gde se ono vraca oprema (ONT, ispravljac, opt kablic) za razduzenje i raskid ugovora?
 
I ja sam od pocetka januara postao bivsi korisnik Targa, medjutim ne svojim izborom. Neko je krajem decembra prosle godine polomio banderu sa optickim kablovima kolima, i od svih kablova samo je pukao moj, koji je meni isao do kuce.
 
Sto TI nisi platio ekipu da ti poveze ponovo kad oni nece/ne mogu?
Ako nisi imao drugu VALJANU alternativu ja bi bas to uradio na tvom mestu...
 
Pokusao sam i to da nadjem, ali nisam mogao da nadjem nikoga. Zvao sam 4-5 brojeva, svi su govorili da NE mogu!
 
To je ono kad ti svemir kaze "ZA TEBE VIŠE NEMA optickog neta"... :(
 
Raskid ugovora i vraćanje opreme (ONT modema i strujnog adaptera) možete izvršiti svakog radnog dana od 10:00-16:00h u našim prostorijama u ulici Đorđa Stanojevića 12/III Novi Beograd, kojom prilikom ćemo prekinuti tarifiranje i uručiti Vam zapisnik o raskidu.
Po proceduri prilikom raskida potrebno je da dođe potpisnik ugovora lično, da ponese ličnu kartu na uvid i proveri da li su sve dospele obaveze izmirene.

Ukoliko je potpisnik ugovora sprečen, može doći i druga osoba koja će doneti kopiju lične karte potpisnika ugovora.

Zahvaljujemo se na razumevanju i saradnji.

- Ovo su mi napisali oko raskidanja ugovora ako nekom znači. Ja sam već uveo orion, iskorostili su već postavljnu optiku targa i uveli mi net za 15 min. Izabrao sam paket 100mb (dakle duplo brzi od targa) a 1500din mesecno.
 
Sutra je dan D? Jel se zna da li ima zainteresovanih?

Sent from mTalk
 
Prodje i 29. ima li neko info sta bi sa prodajom?
 
Sta je bilo sa prodajom TT ?
 
Sta to bese Targo telekom? :d
 
Blok 70, već nekoliko dana bez interneta. Izgleda da je to to.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
I dalje ne mogu da verujem da mi Targo ne radi vise... Presao sam silom prilika na Vektor i prvi utisci su porazavajuci. Jednostavno sve radi nekako traljavo i usporeno. KAO imam 50 MB, a SpeedTest jedva pokazuje 30-ak. Mada i ovih 30-ak radi traljavije nego Targovih 10 na papiru (imao sam realnih 25 sa svim besplatnim povecanjima).

I dalje zalim za Targom al kad nema alternative onda moram da se naviknem i na ovo :(
 
Stari merkator, radi targo. Od kada sam ukinuo wifi, razvukao kabl, ni jedan reset. A sta ce biti, verovatno nista dobro.
 
Ehhh ja dok sam stanovao kod starog merkatora uzeo sam Targo čim su se pojavili, nikakvih problema nisam imao. Na žalost, morao sam da se preselim na drugu lokaciju gde njih valjda nema...

Šteta, izgledalo je da će fa prodrmaju tržište.

No uloge su ovde podeljene...
 
Steta sve je bilo OK do pre izbora i kada se vlast promenila posle izbora, otislo sve u q... :D A te 2012 cini mi se su imali u planu da kroz 5 godina osnovni paket interneta bude 100/50... Verovatno bi tako i bilo da su Dulicevi pobedili na izborima :D
 
Da, da i bili bi smo u EU garant, plate bi bile 1000e u proseku, ne bi bilo vise od 2% nezaposlenih (samo oni koji nece da rade nisu zaposleni), posao bi se dobijao cim diplomirate, maturirate...
BUM BUM... budim se iz popodnevne dremke, na tv neki ratni film... vracam se u relanost... ko zna zasto je dobro sto Dulicevi nisu pobedili... ;)
 
Nazad
Vrh Dno