Šta je novo?

Targo Telekom

Ja sam mislio da je ceo 45ti u ***** pokriven SBB-om al izgleda da nije. Verovatno si u onim nizim zgradama jer mislim da sve visoke imaju SBB
 
Ima dosta zgrada RV mada bas kod okretnice od prijatelja sestra ima beogrid kod cetvorospratnica pre je targo koristila.
 
Restartovao mi se ruter pre nekih 45 minuta i od tada nema ni televizije ni interneta. Da li je jos nekome nestao net? Blok 45 je u pitanju.
 
Juče sam imao net do 00:00h, od tada nema interneta, tv radi.
 
Blok 45, soliteri, nema ni neta ni TVa. Svetli samo dioda za uključeno i pomalo treperi za identifikaciju.
 
Pozdrav svima imam problem sa targom desava mi se da izgubi ip adresu cetvrti put za mesec dana i sve se cesce to desava. Zanima me dali bih resio prebacivanjem modema u brigde mod i da stavim ruter
?
 
Промени провајдера :) то ти је најједноставније у најбезболније
 
Трудио сам се да будем стрпљив што је више могуће али најзад сам морао да напустим Тарго. Прешао сам на Беогрид.
Ако се Тарго некако поврати са новим власницима, ако их нађе, радо ћу му се вратити.
Поздрав свима.
 
@cmiro
To za Kopernikus i duvanje vetra i kisa je bilo odavno pre par godina :D ... Ovde u mom kraju radi odlicno. Mada sacekaj ako mozes, posto vidim da je pokrenuta licitacija za prodaju Targa sledeci mesec...
 
Imam u Pazovi kopernikus na dva mesta i na oba vrhunski radi. Desi se po neki mizeran prekid tu i tamo, ali to su smešno male količine vremena. Kući se ne sećam kada mi se prekiunuo net, makar na minut.

Tako da, samo napred.
 
Blok 45 takođe, od juče uveče, došao danas na kratko i opet nema.
 
Ni blok 44 u ovom trenutku nema internet... ne znam koliko dugo posto sam nedavno dosao sa posla.

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Pariske komune od subote nema. Dodje na pola sata pa opet nema. Katastrofa. Vise nije ni sustina da umanje racun za dane neisporucene usluge vec sto je njihov odnos nemoguc. Ni obavestenja, ni najave kad ce biti... Najgore sto sam uzeo SBB D3i i sad nemam ni TV. Da li neko ima informacije o prodaji?
 
Ista situacija blok 8a, Otona Župančiča, nema neta vec dva dana.
 
Drugovi forumasi, targo "pacenici", sve ce da bude gore do prodaje, cilj je da vas se sto vise odjavi da bi tt otisao sto jeftinije.
Zavisno ko ga kupi i koliko para ima nameru da ponovo ulozi u tt ili kakve uopste ima namere s tt.
Na vama je da cekate strpljivo ili da se prebacite na nekog drugog provajdera...
U svakom slucaju sa srecom.
 
Ja od danas nemam ni televiziju.
 
Kod mene (stari merkator) manje vise sve ok, stim da se redovno resetuje ont ali odmah odmah dobije ip.
 
Ni blok 44 nema vise upaljene lampice LINK i AUTH, kao da nine povezan na opticku mrezu. Ovo se do sada nikada nije desilo... :(

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Poštovani,

usled tehničkih problema u delu mrežne opreme neki korisnici su imali otežan pristup internet servisu od 19.02.2018. a potpuni prekid TV i internet usluga nastupio je 21.02.2018.  Radimo na rešavanju problema.


Izvinjavamo se zbog nastalih smetnji.


Vaš TARGO Telekom doo u stečaju
 
Koji je ovo dan bez neta, peti? Koliko nas je uopšte ostalo na Targu, sudeci po broju ljudi koji se ovde žali na ovaj prekid ne mnogo.
 
Sve manje... ocigledno. Ja sam uporan al dugo traje prekid pa razmisljam koje su mi opcije... a nisu neke.

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
Razmišljam i sam o opcijama, zvao sam Telekom posto su sproveli optiku kod mene, ali jos uvek su na onim bezobraznim cenama. Tako da nista od toga za sada.
 
Čudno mi je da kada se restartuje ONT, pojavi se posle par trenutaka slika na tv-u, oko sekund, pa prekine i pojavi se ponovo nakon nekog vremena na tri sekunde i prekid.
 
Ja nemam internet od nedelje 18.02. Vise ne znam sta da radim. Otici cu danas do Targo da proverim, ako nista vracam se na adsl ...
 
Samo javi ako ti nesto kazu... Sad je nezgodno ako nemas net nedelju dana i ne znas da li ce i kada doci.

Jedino sto mi se ne ide iz Targa... do sada je sve radilo prihvatljivo.

Sent from my SM-A7100 using Tapatalk
 
"Neimenovani izvor" u Targo mi je "u poverenju" rekao da za nas koji nemamo internet skoro da nema sanse. Verovatnoca da ce uspeti da nam rese problem je manja od 5% uzevsi u obzir celokupnu situaciju. Ostalima radi dok radi... Na moju konstataciju da bi ipak trebali da nas o tome zvanicno obaveste receno mi je da oni ne mogu da odlucuju o tome, ali se slazu da bi to bilo korektno. U svakom slucaju bili su ok. Verujem da ni njima nije lako.
To bi bilo to.
 
Ubiti Targo pa prodati jeftino, sto jeftinije, ako moze dzab-dzaba...
 
Nazad
Vrh Dno