Šta je novo?

3D plejeri kilavo rade?

Nikola1

Čuven
Učlanjen(a)
13.04.2003
Poruke
1,667
Poena
650
Dajte neki predlog za 3d plejer koji lepo radi.Koristim power dvd 12 medjutim nece da pusti avatar od 46 giga u ssif fajlu te ne podrzava titlove,a i nema leka za taj plejer.Posle toga probao sam stereoscopic Player 1.7.6 za koji takodje nema leka i isto nece da pusti titlove.Posle toga sam proba transformerse 3 u njegovom orginalnom plejeru koji nisu u ssif fajlu i zamislite.Orginalni plejer na tv pusta titlove u transformersima 3 dok ssif fajl nece da otvori ni plejeru od tv.Zato bi molio predloge za 3d plejer i ako netko ima da mi baci lek za stereoscopic Player 1.7 pa navise ili za power dvd 12.
 
Probao si kmplayer ?
Lepo sam na njemu odgledao par demoa sa naocarima koje su stigle uz neki od digitala.
 
Ja sam probao sve 3d plejere sto imaju nijedan nije kako treba radio tako da sam odustao samo mkv i pustam na tv-u :)
 
PowerDVD 11 radi sa bluray 3D samo ako imash HDMI 1.4 vezu sa TV-om. Verziju 12 nisam probao... Ostali playeri ne rade.
 
iskreno ja sam digo ruke gledam samo SBS
 
Ja koristim PowerDVD 11, i preko VirtualCloneDrive-a mountujem film i to radi bez greske, doduse probao sam tri filma.
Avatar, How to train your dragon i Pirate s kariba poslednji deo, i kod svih radi engleski prevod ;)
 
Nazad
Vrh Dno