Šta je novo?

ATI 7970 OC

Dobar ispod ovaj motor i hladnjak od frizidera :D
 
:exploder: old school :happy:
i nove tehnologije
 
Poslednja izmena:
Ti,kao neko kome je kroz ruke proslo HW i HW,kako ocenjujes ovaj ATI-jev proizvod?
 
@nicolas
ajde odradi, ako te ne mrzi, neki gaming test, tipa metro 2033 bench, crysis 1/2....mozda i heaven

@branko
evo reci cu ti i ja, sve odlichno sem cene...za shta je uglavnom kriva nvidia....
 
pa vidim da je cena nabudzena jer nema adekvatne konkurencije,i iskreno se nadam da ce ici dole.Dosta dole.
Ono sto me interesuje je info od nikolas61,koliko je odusevljen OC potencijalom (ja iz ovog ugla balavim) i samim proizvodom jer znam da mu je kroz ruke proslo mnogo dobrog HW.
 
Moze li mi ko reci dal ove kartice piste - problem sa zavonicama. Resio sam da je kupim al se plasim da ce da pisti posto mi je GTX280 skicao za sve pare :( i nakraju ugino dva meseca posle garancije ;(
 
@nikolas

brutalni rezovi i brutalni primerci...svaka chast!
 
Takodje neznam za kog bi se proizvodjaca odlucio kad je u pitanju ATi kojeg mi preporucujete a da je sa tri godine garancije?
 
Evo upravo sad videh da ima VTX 3D proizvodjac za koga nisam nikad cuo kakav je to prozivodjac?
 
Evo upravo sad videh da ima VTX 3D proizvodjac za koga nisam nikad cuo kakav je to prozivodjac?

ja sam testirao nju, referentni model, nije losha, samo u odnosu na ove primerke shto su nikolas, zahebani i sharp imali, je trazila malo vishe struje, ali po njihovim slikama, rekao bih da je imala paradoxalno nize temperature i malo hladnija.
still, max klok neki za svaki dan je tu nedge kao i svim ostalim referentnim, i ako ti je cena niza prioritet, idi na nju, necesh pogreshiti.
 
@ nikolas61

A gde je temperatura GPU-a pri max opterećenju, ja je ovde nigde ne vidim ? Da li se puno greje pri ovolikom overkloku ?
 
Nazad
Vrh Dno