Šta je novo?

Nakon klika na apply, memory clock se vraca na default!

Gadoguz

Slavan
Učlanjen(a)
10.06.2007
Poruke
479
Poena
345
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5 5600 & Thermalright Assassin Spirit 120 PLUS V2
Matična ploča
GIGABYTE B450 Aorus Elite (rev. 1.x)
RAM
XPG GAMMIX D35 32GB (2x16GB) 3200 MT/s CL16
GPU
GIGABYTE RX 6600 EAGLE 8G
Storage
WD Green M.2 240GB, Seagate BarraCuda 1TB 7200
Zvuk
HyperX Stinger S 7.1, Turtle Beach Recon 200
PSU
XPG PYLON 750W
Kućište
XPG VALOR MESH, Lian-Li 120mm fans
Monitor
iiyama GB2470HSU-B1
Miš & tastatura
ASUS TUF M3, GLORIOUS GMMK 2 Compact + GMMK Numpad
Mobilni telefon
Xiaomi Redmi 9A
Pametni uređaji
KOSPET TANK T2 Smartwatch
Pristup internetu
  1. Optički internet
Kao sto pise u naslovu, pokusao sam da klokujem graficku (Gigabyte Nvidia GT440-OC Version) koristio sam razne alate i ne mogu da promjenim clock ni sa jednim osim sa EVGA-Precision. Ali ni kod ovog alata ne mogu da promjenim clock memorije, uvijek posle apply vraca clock ne default!
Cime rijesit problem?

Pozdrav!
 
Da probao sam sa: MSI Afterburner, Riva tuner, ATI Tools i na kraju sa EVGA precision na kojem mogu da podizem GPU Clock i Sharder clock. ali memory clock posle klika na apply vraca na default.

PS. Posle instalacije EVGA Precision-a, pokusao sam opet sa MSI Afterburner i mogao sam da mjenjam GPU Clock ali memory je i dalje bilo nemoguce maknuti sa defaulta.

EDIT: Da napomenem da je sistem reinstaliran na dan prije kupovine graficke, tako da nevjerujem da je problem u njemu (Windows 7 64bit-a)
 
Poslednja izmena:
E ne mogu da vjerujem da niko ne zna u cemu je problem...
 
xeexexe, vrlo je moguce :)
 
Probaj sa drugim drajverima za graficku...
 
Trenutno su 285.65, probao sam sa drajverima sa CD-a a i sa BETA Drajverima, nista ne pomaze :(
 
E sad se malo igrao sam MSI afterburner, i primetio sam kada povecam GPU Clock, Sharderi sa automatski povecavaju(nije bitno dali je opcija LINK ukljucena ili ne):sceptic:

Dali mi neko moze pomoci da pronadjem BIOS za ovu graficku, posto meni nije poslo za rukom, nadjem samo za GDDR5 :wall::wall:
 
Nazad
Vrh Dno