Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ruter ces verovatno dobiti (ako ima na stanju), a ono 3 meseca za dinar nema sanse.

A ako nema na stanju? Šta neće dobiti? Pa mora dobiti. Zar nije bilo ono promocija kada se potpisuje ugovor pretplata za kablovsku iznosi dinar i to kao tri meseca? Ja znam kada sam ja potpisivao da je bilo tamo u septembru - oktobru ruter + pretplata 3 meseca za 3 dinara :)
 
Ka kao nov korisnik na sbb sam proslo leto dobio i tv i internet 3 meseca za dinar + ruter jer sam potpisao ugovor na 2 godine.
 
Mislim da samo novi korisnici imaju ova tri meseca gratis.Obnova ugovora ne.
 
Pih, ne radi mi D3 risiver. Uglavnom sam gledao analognu tv preko njega. Stajao na stand by-u i kad sam ga ukljucio pre neki dan zamrzao se dok je trazio apdejtove. I tako svaki put kad ga ukljucim, zamrzne se posle minut vremena. :(
 
konacno i ja dobio duo mix paket,malopre mi decko jedan instalirao

zadovoljan sam ,samo mi krivo sto nisam dobio wifi ruter (kaze samo u trio mixu se dobija od skoro) mamu im....

samo da vas pitam pise mi da je kvalitet signala 53% ,kako je to po vama,slika mi je super ono ali kakva su vasa iskustva?
 
Zanemari to.Kod mene je manje.Bitno je da sve radi i da si ti zadovoljan.
 
ma zadovoljan sam zaista

samo jos nesto desilo mi se pre nekih sat vremena da kad pustim bilo koji kanal u pozadini idu neka slova tj titl neki od nekog drugog kanala skoro da se ne vidi ali ipak pomalo smeta i onda sam se ja dosetio da iskljucim analognu kablovsku iz tv-a i ta slova su nestala i slika je postala kristalno cista ali malo tamnija ,i kad sam vratio analogni prikljucak u tv svetlost je bila ok i ta slova u pozadini su nestala pa nzm sto mi se to pojavilo pa sada nestalo daj boze da se nikad vise ne vrati,sta vi mislite jel ste imali slicna iskustva?
 
A zbog čega bi držao priključen i D3 risiver i analognu kablovsku u TV-u? Jel gledaš neki analogni kanal koji nemaš u digitalnoj ponudi ili onako? Meni je TV sa D3 risiverom povezan samo HDMI kablom, jer analogni signal samo može da izaziva nepotrebne smetnje kao što je to bio slučaj kod tebe.
 
pa uopste mi ne treba kad bolje razmislim,ali kad ga izvadim kao da mi zatamni malo slika ,tebi?
 
Ajde smoriste oko tv-a. Dajte malo da pricamo o netu :p
 
sta da pricamo o netu kad on uvek radi perfektno :D

nego me zanima nesto ovaj modem za net sto imam nisam ga koristio vise od 2 godine i kada mi je dosao servis juce on mi je taj modem povezao a nije novi neznam zasto,e sad jer postoji neki nacin kako mogu to da saznam ukljucujuci to da sam izgubio papire oko njega itd...?
 
Poslednja izmena od urednika:
Zna li neko koliko kosta poziv call centru SBBa na tel. 19900?
Citam ovu VEST i ne mogu da poverujem da je neko platio "nekoliko stotina dinara" za poziv SBB kol centru.
 
Poslednja izmena:
meni je za njihov razgovor doslo preko 500 din s tim sto vise vremena provedes na cekanju I prebacivanju poziva sa jednog dela call centra na drugi. a da ne pricam da ukoliko uspes vezu da dobijes I javi se operater pa se uvek nekako prekine veza, pa ajd jovo nanovo sve ispocetka.
ukratko ako vam nije neophodno, ne zovite ih, cist lopovluk.
 
ali da ne ispadne da ih samo kudim, par puta se desilo da se niko ne javi na call centar, oni vide propusten ili neodgovoren poziv I pozivaju te na njihov racun.
 
Zna li neko kako da nateram ove dzibere da moj ugovor (iz BG) prebacim kod mojih (u Nis), posto opet idem za JK na duze i opet bas SjBB ima da me smori jer ce ispasti da placam dzaba :)
 
Dosadilo mi je da im se zalim na ping 50+ do niša prema pingtestu, i 50+ na nemačkim BF3 serverima, na momente sumanut lag i jitter 40+ sa kojim sam se
warpovao i teleportovao po mapama pa sam danas uzeo telekom adsl i za sada mi deluje dosta bolje. Sve to na 100 met od centrale SBBa...
 
To im je broj centra za tehnicke probleme ako se ne varam. Meni nije bas bio od pomoci kada sam imao problema.
 
To je stari broj SBB podrske (u BG-u) koji za sada i dalje radi.
 
ne serite da se placa 19900 callcenter,auuu ja ih dosta puta zvao ali sve probeleme su mi resili nadam se da me nisu opeljesili mnogo :D
lopoviiiiii
 
Pripazi malo na recnik sinovac.
 
to je prica za zvanje sa mobilnog i zavisi od operatera do operatera, za fiksne je lokalni poziv.
 
nisam primetio nikakve nenormalne racune.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno