Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvini, a jel mi sad svi treba da obožavamo sbb samo zato što ti doživljavaš orgazme pri spomenu te firme? Potreban mi je stabilan internet pa moram da plaćam, nije mi ostavljen izbor. Kao i što je masa stvari u ovoj zemlji bezrazložno skupa pa moram da ih kupujem. Kao što rekoh, ako ti je gušt da te deru za nešto što realno ne vredi toliko koliko košta, ti samo uživaj.
 
Pazi, ja uzivam i zadovoljan sam, pa placam. Ti ne uzivas, nisi zadovoljan cenom, pa opet placas. Iz mog ugla gledano imas samo dve opcije. Jedna je da prestanes da placas i da te iskljuce. Druga je da nastavis i da prestanes da njaske oko placanja kad si sam to izabrao, niko te nije terao.
 
Ne znam, mislim da forumas Benchmark malo preteruje... Postoji pitanje relevantnosti, da li u Srbiji postoji bolja ponuda? To sto postoji u Bugarskoj/Rumuniji dodaj koju zemlju oces ne znaci ama bas nista za nas ovde. Jesmo banana republika, jeste ****** po mnogim drustvenim aspektima i da ima hiljadu monopola itd. Da SBB trenutno ima najbolju ponudu ima. Da ima veliku kolicinu novcanih ulaganja u svoj biznis ima. Najveci je konkurent raspalom Telekomu koji se ljubi i grli sa "nezavisnom" RRA.

Iskreno pa cak i taj korisnicki servis vise nije toliko ******, pre jeste bio. Da napomenem da koristim SBB recimo 6-7 godina na 2 adrese... I jeste pre bio stalno zauzet i nisu radili ljudi koji imaju neka osnovna znanja o racunarima i mrezama. Malo je drugacija situacija, menjaju se. Meni je to pozitivan znak. Eto, necu vise da prduckam :) pozvoz
 
Jel kolega bencmark zaposlen u okviru benca mozda ? :)
No, rekao bih samo na konto duletovih orgazama na spomen sbb firme da se ne treba nikad u provajdera kleti jer kad tad se iskvare i svakom dodje trenutak kad propiski krv zbog istih, nek oni nama samo rade i nude uslugu kvalitetnu sto duze i bice ok, izlivanje preteranih emocija nije potrebno osim ako je nekom tata od tamosnjih glavonja koji vode ovakvu firmu.

Danas ujutro su imali prekide na karaburmi, sad vidim radi sve ok.

TT powered by Note
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje. Sta znaci ovaj error "Started Unicast Maintenance Ranging - No Response received"? Zeza me internet vec par dana, samo odjendom prestane da radi, ali sve lampice na modemu uredno svetle i dalje. Medjutim, kad odem na stranicu od modema sve je ok i pise Operational, jedino sto se menja svaki put kad prestane da radi je upstream frekvencija. Ne znam da li je do SBB-a ili nesto drugo. Neki put kad restartujem ruter ono pomogne, neki put ne, pa proradi internet sam.
 
Pazi, ja uzivam i zadovoljan sam, pa placam. Ti ne uzivas, nisi zadovoljan cenom, pa opet placas. Iz mog ugla gledano imas samo dve opcije. Jedna je da prestanes da placas i da te iskljuce. Druga je da nastavis i da prestanes da njaske oko placanja kad si sam to izabrao, niko te nije terao.

Zašto na tome stati? Uzmi pozovi ih i traži da ti naplate veću cenu jer misliš da im je net izuzetno potcenjen. Nastavi da uživaš, mene zaobiđi...
 
Pa i to je logicnije nego placati nesto cime nisi zadovoljan, kako vidim u svakom smislu. Toliki hejt a onoliko si se lomio da ti udju u ulaz ... Postajes otkrovenje na forumu, nebruseni dijamant. Sa posebnom paznjom cu od sad citati tvije postove. :)
 
Došli momci, povezali 3 tv-a (jedan d3)i net za 30 min. Sredili kablove da se ne vide. Utrošili 65m kabla sa 3 razdelnika i metalnim cincevima, za 1200 din.
Slika je svuda odlična. Internet radi perfektno. Sve pohvale.
Jesam imao problem sa ljudima u Niškom showroom-u. Ne znaju šta nude i šta piše u ugovorima ali dobro. Na kraju je sve ispalo kako treba.
 
Poslednja izmena:
Dal ce biti moguce zameniti stari risiver za novi za nas koji smo na Mix paketima ?
 
Da, a postoji mogucnost i da zadrzis stari risiver i dodas novi.
 
Zamena ce biti bez bilo kakve doplate ? Risiver za risiver, glava za glavu ?
 
Hleba i igara!20-ti HD kanal kod SBB-a, Hustler TV HD, free u HD paketu.Možda Vas interesuje,a možda i ne!:D
 
Zamena ce biti bez bilo kakve doplate ? Risiver za risiver, glava za glavu ?
zamena će biti, verovali ili ne, 2000 din.
roditelji mi koriste mix net paket (d3 start + net).
zvao sam da pitam da li je moguće zameniti stari risiver za ovaj novi koji najavljuju na sajtu, rečeno mi je da može, ali da zamena košta 2000.
na moje konstataciju da ja želim samo zamenu starog risivera (jer se čuje zujanje iz TV zvučnika kad risiver stoji pored), operaterka mi je rekla da sačekam malo da proveri i onda mi ponovila da zamena definitivno košta 2000 dinara.
 
Onda ne menjam nista, jer i ovako slabo gledam tv :)
 
Ja sam generalno zadovoljan sa kvaliteton nete i slika na d3 oristim mix paket,ali me uzasno nervira to sto novim korisnicima daju wireless rutere a kada sam pitao da zamenin stari za novi receneo je da to nemoze i da je ponuda samo za nove korisnike ???????
Znaci onda odjavim sve i ponovo potpisem ugovor da bih dobio ruter ? ?? Bas su me razocarali...
 
Da zamena resivera (ili kako se vec zove ono cudo :D) je 2000din... Ja nisam hteo zamenu jer vec imam onaj sa HDD-om od 320GB :cool:
 
Imam jednu molbu, u procesu sam selidbe, okvirno bih na Novom Beogradu, ne bih hteo da menjam SBB, posto kod njih ne mogu da dobijem mapu pokrivenosti za njihovu dostupnost, ako mozete pomognite mi i recite mio gde su sve prisutni na NBGD. Hvala unapred.
 
Moze i pre isteka MIX ugovora npr da se potpise novi 2god MIX ugovor (bilo koji) i dobija se wifi ruter. Multi room usluga nije vezana ugovorom.
 
@gvlada, Cekaj sada po toj logici ako se potpise novi ugovor ti kao novi korisnik mozes da trazis i novi D3 2.0 za dz, jer po novom cenovniku je tako???
 
To se tretira kao produzenje ugovora i ako je na jos 2god dobija se ruter.
 
Ma njima je samo cilj da korisnicima stave okov oko vrata, da budu kod njih još 2 godine. Ako potpišete ugovor a onda iz bilo kog (opravdanog ili neopravdanog) razloga ne želite više da budete njihov korisnik sledi vam kazna a onda i tužba...
 
Kao prvo niko te u Srbiji nece tuziti za te pare. Kao drugo iz licnog iskustva znam da ugovor moze da se raskine bez "penala" ako je razlog opravdan. Jos su mi oni nudili ako zelim, ja to nisam ni spomenuo posto sam hteo da mi stabilizuju vezu a ne da prelazim na ADSL. Kao trece ako si imao drugacijeg iskustva od mene, nisi se lepo postavio, sto ti je obavezno s' obzirom u kojoj drzavi zivis, i sto pre to naucis bice ti lakse u zivotu.
 
@gvlada, Cekaj sada po toj logici ako se potpise novi ugovor ti kao novi korisnik mozes da trazis i novi D3 2.0 za dz, jer po novom cenovniku je tako???

Ja sam potpisao ugovor juce. Uzeo sam 16/1.5 ali u D3 paketu i dobio sam HD D3 i wifi ruter. Prva tri meseca po 1 din. Posle toga 2090 dinara i naravno onih 950 za "odrzavanje".

Imam prva tri meseca pored startnog paketa gomilu drugih i neke HD kanale, na LG LK450 ti HD kanali izgledaju gotovo identicno kao kada se pusti .mkv
*ugovor je na 24 meseca.
 
Poslednja izmena:
Jeste..Ima usb i pokusacu veceras da snimim nesto? Jel se to "placa" nesto? Nemam pojma ni koje su sve opcije. Risiver je Cisco takodje i greje se kao sumanut.. bas otkida koliko je vreo dok radi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno