Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trenutno imam EPC3928s koji je povezan na Asus ac87u i preko ovog Asusa imam WiFi u stanu. Sve ovo radi super i nemam primedbi jedino što brzina ne može preko 315Mbps. Moje pitanje koji modem/router da im tražim da mi zamene ovaj postojeći da bi imao brzinu od 500Mbps a da može isti setup sa Asusom da mi ostane ili da ne čačkam mečku.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Svjedeno ti je... imaju samo ubee i TC koji podrzavaju 500mbit, svakako ces prikaciti asusa na isti nacin kao taj epc...
ja imam 3208, pa sam odustao od toga da ne bih imao duplo rutiranje...
 
Taj Tehnicolor ili kako vec se zove, manje djubre od Ubee?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ko je pomenuo tamnu temu za Eon... Sada mi se opet azuriralo, ima kreiranje profila i biranje teme
a84422a6550523e5d95b3064fa92dfdc.jpg


Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Ja sam im dosadio sa pisanjem....nisam kuci jos da vidim kako izgleda [emoji4]

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Bas mnogo kasne.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Mene su zvali pre 10setak dana da pitaju da li imam neki analogni tv da mi obezbede STB

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
TC je bolji uredjaj sa losijim sw..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
TC je bolji uređaj, samo mu je WiFi lošiji (zbog sw nameštanja SBB-a).
Te kome WiFi nije bitan tj. ima svoj ruter TC je bolji izbor.
 
Mogli su i za volume da bude taman kad se vec promeni teme.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Razmialjam se da predjem sa eon full na eon premium, daju mi 12 meseci po staroj ceni, ali posto sam hteo i bez popusta jer trenutno placam hbo go odvojeno i dodje mi skoro ista cifra kad saberem sa kablovskom,a kao plus dobijam brzi net. Trenutno Eon full je 3999+700(hbo go)=4699 a eon premium je 4999. Ovo pisem jer sam skapirao da u okviru eon premium imam hbo premium tj sve hbo kanale na redovnoj kablovskoj plus hbo od plus hbo go?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dace ti eon premium godinu dana po ceni 4k? i onda godinu po 5k?
ja placam stalno 4530 :) tako da je to ok u principu

tako je - dobijes HBO u svim oblicima...
 
Da da 12 meseci po 4k i jos 12 meseci po ceni eon premium 5k, kao ustedim 12k za ugovor od 24 mes. Ali da se razumemo ja sam bio spreman i bez popusta jer mi je slicna cifra kad se sabere hbo go i eob full

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Paznja obratite paznju ko skida uplatnicu sa svog mojsbb naloga. Uplatnica ima pogresno ime: Uplatnica za SBB na dan 03.06.2020.pdf, broj racuna je promenjen, poziv na broj greska zadnja cifra pise 6 a treba 5 jer se placa usluga za Maj mesec.
Ja pozurio pa platio elektronski preko moje banke, platni promet radi i to je odmah realizovano, sad cekam kako ce to SBB da uknjizi.
Koliko vidim paket mi opet ima novo ime, plus vidim sad pise da 600/50 je kao promo, niti sam to ugovarao kao promo prosle godine i to dosad nije nigde receno, ispada kad prodje promo od godinu dana da ce me vratiti na 300/50 ili ko zna sta.
Ja sam Ugovorio i presao prosle godine sa trio gold optika na EON po uslovima iz tog telefonskog dogovora. Ugovor koji imam to nije ugovor to je racun od majstora koji je doneo eon box i stavio ga umesto starog uredjaja za TV i konacno mi spojio ruter sa eon-box mojim lan kupljenim kablom. Svaki put iznenadjene od SBB.:wall:
 
Poslednja izmena od urednika:
Online uplatnica nema isti ciljni račun ni banku kao ona iz liste neplaćenih računa koje se dobiju poštom.
 
Koliko vidim paket mi opet ima novo ime, plus vidim sad pise da 600/50 je kao promo, niti sam to ugovarao kao promo prosle godine i to dosad nije nigde receno, ispada kad prodje promo od godinu dana da ce me vratiti na 300/50 ili ko zna sta.

A koji si ti paket? Evo sad gledam, kod mene je nepromenjeno. EON Premium i brzina 500/50. Nigde ne pise "promo" vec "ukljuceno u paket 500/50 Mb/s"
 
Zna li neko jel sbb koristi ssid u ovoj formi - 1e488deb ? I koji modeli modema su sada u opticaju kod sbb-a?
 
Poslednja izmena:
Online uplatnica nema isti ciljni račun ni banku kao ona iz liste neplaćenih računa koje se dobiju poštom.
Nesto ti nisi razumeo, sve ove mesce uplatnica koju skinem ili racun sa uplatnicom koji na kraju se pojavi za skidanje su isti, potpuno isti do danasnjeg, svi podaci.
Kliknuo sam na preuzmi uplatnicu kao i uvek...
 
Poslednja izmena od urednika:
A koji si ti paket? Evo sad gledam, kod mene je nepromenjeno. EON Premium i brzina 500/50. Nigde ne pise "promo" vec "ukljuceno u paket 500/50 Mb/s"

Sad se paket zove: Digitalni Eon Premium Optika, od prelaska na EON paket je promenio najmanje 3 imena, screenshotoov sam barem jedno ime ali treba sad to pronaci, listati svaku distribuciju koju imam. Ne mogu da nadjem mozda sam i obrisao, znam samo da je jedno vreme iao i deo u imenu od starog gold paketa, npr. EON trio premium optika
Selection_001.png

Selection_002.png

Pogledajte prilog FireShot Capture 002 - Početna - MOJ SBB - mojsbb.rs.pdf
 
Poslednja izmena od urednika:
Pitao me ujak za savet. Agent prodaje u mts-u u Kragujevcu mu nudi 12 meseci za dinar za prelazak sa sbb na box. On jeste navikao na sbb i vise mu se svidja njihov izbor kanala, ali ovo je bas "bezobrazna" ponuda od strane mts-a.
Nisam bio na temi poslednjih par meseci pa nisam u toku...kakvi su sad u sbb-u sto se tice pogadjanja? Kontam da ovako masnu ponudu kao u mts-u nece dobiti pa da je jos toliki, ali ako bi zeleli da ostane morali bi nesto da popuste.
Konkretno pikira eon full zbog smart box-a...sta je nesto najbolje sto bi mogli da mu ponude (sto je neko vec dobijao)?
P.S. Trenutno je na trio gold, ugovor istekao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sad se paket zove: Digitalni Eon Premium Optika, od prelaska na EON paket je promenio najmanje 3 imena, screenshotoov sam barem jedno ime ali treba sad to pronaci, listati svaku distribuciju koju imam. Ne mogu da nadjem mozda sam i obrisao, znam samo da je jedno vreme iao i deo u imenu od starog gold paketa, npr. EON trio premium optika
Pogledajte prilog 286039

Pogledajte prilog 286040

Pogledajte prilog 286041

E svasta od niih. Mada mislim da te nece vracati. I meni stoji "dokupljene opcije" za D3 kuca i kada sam se bunio zasto nemam iste kanale na oba tv-a, Ratelu su objasnjavali da sam to dobio besplatno i da nemam pravo da zahtevam iste kanale. :D
 
Ovde kod mene neki dan dosao lik iz MTS-a da nudi optiku i pola zgrade preslo.
Kad pogledam ponudu i sracunam izadje mi 1000-2000din jevtinije od ovoga sto placam sad (TV+telefon+net+mobilni) i pritom sam oslobodjen 8 meseci placanja sto izadje 38.000+ din

Ovde kod mene poslednjih mesec dana nesto rade (ili su odradili?) i sad po ceo dan resavam captcha i imam bas problema zescih. Jel zna neko sta se desava? Kad mogu da ocekujem SBB optiku?
 
E svasta od niih. Mada mislim da te nece vracati. I meni stoji "dokupljene opcije" za D3 kuca i kada sam se bunio zasto nemam iste kanale na oba tv-a, Ratelu su objasnjavali da sam to dobio besplatno i da nemam pravo da zahtevam iste kanale. :D

Ova treca slika pdf fajl to je sa nekog pocetka kad sam presao na EON. Sto se tice kanala ja imam brdo kanala i 600/30 a sad 600/50, 600/30 je bilo pogodjeno kod prelaska na EON jer je stari paket trio gold ugovor isticao. Na drugom TV kad su ukinuli analognisignal nisam danima imao nista, onda je stavljena D3 cam kartica i imam idetican broj kanala, posle cre taj drugi TV pa jedva namesti Philips TV koji sam kupio u Gigatronu, stalno su me fortali na LG i Samsung setovanje, niit mora ostali, niti mora Nemacka, moze i Srbija, fazon Philips se sve nasteluje pa se onda ubaci kartica.

Sto se tice uplatnica ja sam dobijao na kucu racun koji je u sebi sadrzavao i uplatnicu, trazio sam samo uplatnicu koja se prva pojavi na mom nalogu nemam ih, setio sam se prsle su mi bile dve particije. Inace placao sam racun za SBB na osnovu uplatnice i sablona koji sam napravio na bancinoj aplikaciji, to se sad razlikuje jer ja uvucem sablon i samo izmenim izmos i mesec i platim preko moje banke elektronskim putem. Ne moze da stoji u pozivu na broj zadnja cira 6 nego mora 5 jer se placa za Maj. Napisao sam SBB i poslao skinuti file-uplatnicu. Inace sve je vec proslo odmah kroz platni promet ostaje samo da SBB azurira moju uplatu na mom nalogu. U ranijom prepisci sa SBB napisali su da ne mogu da postignu da se sve pojavi odjednom, uplatnica i ceo racun i kad se plati treba im vremena da azuriraju moj nalog.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovde kod mene neki dan dosao lik iz MTS-a da nudi optiku i pola zgrade preslo.
Kad pogledam ponudu i sracunam izadje mi 1000-2000din jevtinije od ovoga sto placam sad (TV+telefon+net+mobilni) i pritom sam oslobodjen 8 meseci placanja sto izadje 38.000+ din

Ovde kod mene poslednjih mesec dana nesto rade (ili su odradili?) i sad po ceo dan resavam captcha i imam bas problema zescih. Jel zna neko sta se desava? Kad mogu da ocekujem SBB optiku?

Meni su iz Oriona nuduli TV i da sve oni odrade oko raskida ugovora sa SBB ali nisam pristao. Svako se snalazi ali postoji garant i neka kvaka u toj ponudi od MTS-a.
 
Ljudi imam problem sa wifi-jem na njihovom uredjaju. Menjao sam kanale. Naime i kod devojke i kod mene na telefonu se desava da net samo nece da radi, vec moram da ga ugasim na fonu i upalim. Desava se naravno samo na mom ruteru, nije do telefona. Koristim 5ghz. Primetio sam skenerima da je i unifi poceo da koristi 5ghz, mozda to izaziva zagusenje etra.
Ima li ko predlog za resenje ili odredjeni kanal da koristim?
P.S. Problem je poceo pre 2 meseca, tako nesto.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno