Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovatno prezvakana tema, ali rekoh mozda se nesto promenilo u medjuvremenu - u decembru mi istice ugovorna obaveza za Eon Premium Duo paket. Sta mogu da ocekujem od pogodnosti i da li da se trudim uopste? Bilo je pomena da su na temi prisutni i akviziteri SBB, pa bi bilo lepo da neko od njih odg...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Evo i potvrde nečega o čemu odavno govorim:
https://twitter.com/SBBsupport/status/1329096669015707648?s=20
Zdravo, Maja je. Kada uživo gledamo isti program tokom kog ja gledam jednu reklamu, a ti drugu, najednostavnije objašnjeno zove se Addressable advertising. Ova vrsta oglašavanja postoji u svetu, a na našem tržištu od 2019. godine kada je United Media predstavila VIDA platformu.

Oni su tu nešto žešće zeznuli sa tim ciljanim marketingom nije normalno koko SBB preko kanala iz CAS Media koje oni kontrolišu sa marketingom ubeđuje da uzmem Supernova MOVE.
 
bome danas red ispred poslovnice u Merkatoru

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Verovatno prezvakana tema, ali rekoh mozda se nesto promenilo u medjuvremenu - u decembru mi istice ugovorna obaveza za Eon Premium Duo paket. Sta mogu da ocekujem od pogodnosti i da li da se trudim uopste? Bilo je pomena da su na temi prisutni i akviziteri SBB, pa bi bilo lepo da neko od njih odg...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Dobio neki odgovor?
 
Apsolutno nista za sad. U medjuvremenu sam licno odlucio, ako nema neke dobre ponude za popust, smanjicu paket za jedan ispod i necu potpisivati ugovor do daljnjeg...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Nisam siguran da će ti dati da promeniš paket bez nove ugovorne obaveze. U svakom slučaju javi ovde kako si prošao.
Pozdrav
 
Može li se kod SBB uzeti dodatni Eon Smart Box?
Imam još jedan TV koji nije smart, pa bih ga iskoristio.
Ili da kupim neki Set top box?
 
kolko sam upoznat, mozes dobiti i drugi tv boks, ali za taj drugi placas mesecno iznajmljivanje, mislim da je 390 din.
 
Да ли постоји могућност да се у апликацији EON TV постави подсетник за неку емисију/филм/серију која се приказује сутрадан?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji, imaš ono zvonce kad listaš dole sadržaj tog kanala, i 5 minuta pre izađe ti preko celog ekrana
 
Нашао. Хвала ти.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dal mogu da ocekujem da ce mi dati za duo light 3 meseca po dinar ,ako je prethodni ugovor bio na caleta a raskinut 1. oktobra a sad bih uzeo na svoje ili suprugino ime?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
^Ja bih trazio benefite kao novi korisnik, znaci minimum 6 meseci po dinar
 
ne daju za duo light vise od 3 meseca,ja mislim...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Vise ti se isplati da uzmes trio i 6 meseci nego duo i 3 meseca. Ukupno te manje kosta na 2 god. I net ti je brzi. Fiksni ne moras ni da koristis :)
 
Pozdrav
Meni ugovor za eon premium ističe u decembru, ponudili mi 15% manju pretplatu ukoliko odlučim da ga obnovim...
 
Obratio se na twitteru, da želim da čujem šta mi nude da ostanem u SBB, ostavio broj telefona i pozvali me...
 
U stanu ima samo sbb televizija bez interneta,da li moze da se uzme i net ali bez ugovora? Da li mozda neko zna?
 
Trebalo bi da može: https://sbb.rs/wp-content/uploads/2020/10/ponuda_sa_cenovnikom_1014.pdf
To bi trebalo da bude Postpaid Internet bez UO, na 3-ćoj strani.
Najbolje da nazoveš SBB i pitaš, a posle ovde po proveriš, ako budu nešto zezali :)
Ako budeš zvao, proveri i da li imaju i dalje Prepaid internet, to bi ti možda više odgovaralo od Postpaid, jer Postpaid plaćaš svaki mesec, a Prepaid po potrebi.
Pozdrav
 
U stanu ima samo sbb televizija bez interneta,da li moze da se uzme i net ali bez ugovora? Da li mozda neko zna?

Ja sam uzeo pre jedno 5-6 god, mozda ima i vise, bez ugovora. Do pre 20 dana koristio a onda presao na mts. Bila mi je manja brzina u odnosu na ugovorce. 6 mb a placao sam isto ko i oni. Mislim da je u trenutku zansivanja pretplatnickog odnosa bio aktuelan net brzine 6mb . Svima su posle povecavali postepeno a meni nisu.
 
Screenshot_2.png

Dakle 1790din+1300 za mesecno odrzavanje? wtf
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    59 KB · Pregleda: 238
Pa zar oni to mesecno odrzavanje ne vode kao TV? Ne placas tv nego odrzavanje?
 
Pa tih 1300 za održavanje već plaćaš, dakle internet bez UO ti dodje "samo" 1700.
Pozdrav
 
U starom stanu sam bio uvek sa mt-s om na raznim ugovorima, paketima i slicno i generalno sam bio zadovoljan, tokom 2018 bilo problema sa internetom u nekim momentima, ali brzo su resavali, sestra se ne zali otkako sam se preselio na bilo sta sto se tice interneta/tv-a.

Igrom slucaja prosle godine u Junu prvi put se upustim u pricu sa SBB-om kada je bila aktuelna ponuda za prvih 12 meseci po 1.999 dinara za EON FULL paket i jos na to dobijemo popust 30% za stare kosrisnike (vlasnik stana u kom sam sada) i to izadje super, 12 meseci po nekih nepunih 1400 dinara.

To je bilo pozitivno iskustvo, oko mesec dana sam cekao na ugradnju uredjaja = eon box + internet i na prvu je sve bilo ok, nisam imao zamerke, kupljen novi tv, novi operater, sve kul, ali onda problemi od Marta ove godine, kako smo prebaceni na rad od kuce tako pocinju i problemi...

Internet konstantno puca, eon box mora da se restartuje da bi radio prilikom paljenja tv-a i slicno....

Negde u Julu je dosao njihov tehnicar, iskreno verujem zeznuo sve komsije i nama dodao pun signal i radi sve kako treba zaista, od tada je stucnuo jednom, iskustva sa podrskom su generalno pozitivna jer je ekipa istog dana izlazila na teren odnosno dolazila do stana kada god je to bilo neophodno....

Jedinu zamerku koju imam je da od tog poslednjeg 'tweakovanja' na ps4pro ne mogu da dobijem vecu brzinu na kablu od 80-90 Mbps, a prilikom uvodjenja usluge imao sam punih 150 Mbps....

U nekom momentu je brzina povecana i na famoznih 250 Mbps koje mogu da izvucem na laptopu ako zakacim kabl, ako se vezem na wi-fi 5g onda je oko 190 Mbps, sto se tice 2.4 frekvencije tu mogu da sanjam i onih 150, a ne 250....

Sony takodje na kabl kad povezem nema sanse da probije 100 Mbps , cak sam i kabl menjao i mene tehnicari ubedjuju da je sony limitiran na brzinu do 100 Mbps sto je apsurdno....

Kolegi koji zivi u delu Beograda koji se zove filmski grad su rekli da ne mogu da mu povecaju brzinu jer nije u giga gradu (?!)

Osecanja su pomesana iskreno i hteo sam eto neke moje utiske da iznesem, ugovor istice za nekih 7 meseci, ali obzirom na ponudu telekom-a tesko da cu produziti, narocito po ovoj ceni....

Takodje iako je potpisan EON FULL nikad mi nije bio urucen fiksni telefon iako bi po ugovornoj obavezi i nekoj logici trebalo da ga imam bez obzira sto ga ne koristim, tehnicar taj kog sam cekao mesec dana nakon potpisivanja ugovora mi je tad rekao 'Sve sam podelio pre nego sto sam stigao, ostavicu dopis da vam posalju jedan' i on je momak stvarno bio ljubazan, ali cija je greska bila ne znam....

Drugarica koja je pravnik je rekla da na osnovu ovoga mogu i pravni postupak da podnesem protiv njih jer nisu ispunili ono na sta su se obavezali ugovorom, ali ne bih da se zezam sa tim iskreno, jednostavno cu verovatno samo u Junu da zavrsim sa njima i to je to....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno