Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Džabe kad smo mi odvratan narod. Mrzi nas da čekamo, daj da to odmah zloupotrebimo iako su nas MOLILI da to ne radimo, a i već je izbačena pretpremijerna prva epizoda danas, pa koga mrzi da čeka ponedeljak i reklame, ima u Video klubu besplatno da gleda kad hoće, da premotava, pauzira i tako će biti svakog petka. Da nam je država i zakon kakav treba da bude, nadam se biće jednog dana (pozitivno se nadam), takve bi trebalo odmah pohapsiti, a znam da mogu da ih lociraju, mnogi su nespretni pa i ne sakrivaju IP adrese a i mislim da se i onim skrivenim može ući u trag, jer to spada u "sajber kriminal". Sam SBB i United Media znaju da će doći do toga i trebali su odmah da imaju pripremljen tim i da reaguju. Doduše, sa ove strane tastature ja ne znam, možda se već i reaguje.
У праву си за све осим да смо одвратан народ. Једноставно платежна моћ нас је довела да се сналазимо за све што не можемо једноставно и лако да платимо. Да имамо много већа и нормалнија примања, могли би купити производ, а не да гледамо да га имамо одмах, а да га не морамо платити. Ту смо пре размажен народ!

Ја сам гледао све могуће начине да гледам телевизију, а да што мање платим. Једноставније ми је да платим СББ јер у том склопу имам интернет, телевизију који као да гледам на свим уређајима.
Још увек имам gold duo пакет са д3 уређајем и задњи уговор који сам склопио добио сам 3 месеца бесплатно и ХБО 24 месеца бесплатно. У склопу видео клуба имам ХБО отворен док на Еон апликацији ми је блокиран. На све уређаје сам ставио Еон. На телевизору ми је Еон апликација од мог маторца, на мобилном ХБО го од другара ком сам направио налог на СББ и активирао Еон и ХБО је није знао да то може да има...

Хоћу да кажем какве бре IPTV листе, Коди додаци, торенти и остале форе сналажења, једноставно платиш и уживаш! Е сад што ме то задовољство кошта 3500 месечно, то је зато што сам размажен и хоћу да имам одличан интернет и телевизију и не могу да се задовољим са најслабијом понудом.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ima mozda bezvezno pitanje ali tek pokusavam da udjem u sve zamke paketnog naloga. Imam Eon premium, njajjaci paket (presao sa trio extra gold optika), imam pristup video klubu; pitanje da li ako izabere neki film da odgledam placam to ekstra. Otprilike za mene mozda postoji 10% filmova koje nisam odgledao, maratonske serije ne preferiram.

@salekojojt,
Mi smo u buli ne od Veljine oktobarske revolucije nego jos od 1990 godine, mozda si to prosao i bio svestan ili su sve to podneli tvoji roditelji. Da imamo standard kao sto nemamo svi bi sve placali, ovako je uvek dilema hrana, komunalije pa ostalo. Ne znam da li si primetio ali kurs € je nerealan, vestacki se drzi na nekom limitu, nekom odgovara nekom ne. Umri muski 1-x pa to je sve bilo po ko zna koji put i sad ti to opet prikazuju, ovo je samo jedan primer, prikazuju ti to na vise kanala, pa fore neHD kanal i HD kanal (sadrzaj isti) sad i 4K. Mislis da bi ja uzeo paket da sam znao kroz sta cu sve proci i iste fore opet, opet zaboravljeno da mi se odbije odrzavanje. Dobijem pismo e-mail u kome nista ne kaze sem da sam se u medjuvremenu obratio i na 19900 pa su reagovali, e-mail poslat istog dana kada je postao vidljiv racun na mojsbb 3.11. ko to gleda i sta ce da proucava, sve napisano, dokumentovano, eto zato nam je tako. Svoje pljujemo tudje velicamo a i jedni i drugi rade isto.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sve je to u redu treba podržati domaću prokuciju. Ali 1000 dinara za deset epizoda jedne serije je čist bezobrazluk. I pritom ljudi koji su platili nemaju pristup. Po toj njihovoj logici HBO ili Netflix bi trebao da mesečno bude barem 100 evra
To i ja kazem... pogotovo sto je HBO odnedavno poceo cele sezone serija prvo na OD i GO da daje...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Malo off, izvinjavam se.

Video sam na HBO valjda da pustaju Mr. Robot seriju, a ne mogu da je nadjem nigde u video klubu. Zna li neko ima li je uopste? Imam obican d3 uredjaj i search je kriminalan.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Ima je na HBO, probaj da pretražiš "Gospodin Robot" tako su preveli ili idi u sekciju Drama ili Kriminalistički tu su je stavili, ima 3 sezone.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Sve je to u redu treba podržati domaću prokuciju. Ali 1000 dinara za deset epizoda jedne serije je čist bezobrazluk. I pritom ljudi koji su platili nemaju pristup. Po toj njihovoj logici HBO ili Netflix bi trebao da mesečno bude barem 100 evra

Ima ona fora “nije skup sir, nego si se ti loše udala” :)

Ozbiljno, pa koliko plaćamo američke filmove u bioskopima?? 3D projekcije su oko 600 dinara, a one 4D preko 1000!! (Tražilo dete, zgranuo sam se kad sam video ;) “skinuce tata sa interneta”)
Kad ovako pogledamo 1000 dinara za vise od 10 sati odlično produciranog materijala + full EON pristup mesec dana iz udobnosti naših domova ne zvuci tako loše...
 
Poslednja izmena:
Kod nas je potpuno preovladala filozofija "sve je mnogo kada kada se placa".....sindrom tuturutu drzave
 
Nije ovde glavni problem standard, već navika ljudi da se za softver, filmove i sl. podrazumeva da su besplatni.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Epa stvarno su su buljasi zadnje 4 epizode mi vise sd nego hd...sta glume netflix kad nemaju kapacitete za to.
 
Nije ovde glavni problem standard, već navika ljudi da se za softver, filmove i sl. podrazumeva da su besplatni.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

slazem se i za to.....imam druga, kao visoko moralan i sl....ali on piratizovanu muziku i filmove uopste ne shvata kao kradju....sto bi rekli, "to je TAK normakno" ;)...ali opet, ovde ljudi navikli da te stvari kupuju.....Windows je oduvek bio "besplatan", CD - "Bugar[" i sl....i vracamo se na "tuturutu"...to je i zato sto i nismo imali normalnu priliku da to kupujemo i zivimo kao sav ostali svet...i onda uslo duboku u krv....a drzava umesto na gore u sve vecem kanalu...i tako.....
 
Ima ona fora “nije skup sir, nego si se ti loše udala” :)

Ozbiljno, pa koliko plaćamo američke filmove u bioskopima?? 3D projekcije su oko 600 dinara, a one 4D preko 1000!! (Tražilo dete, zgranuo sam se kad sam video ;) “skinuce tata sa interneta”)
Kad ovako pogledamo 1000 dinara za vise od 10 sati odlično produciranog materijala + full EON pristup mesec dana iz udobnosti naših domova ne zvuci tako loše...

Gledaj malo sire, dobit-profit. U USA film ulozeni su miloni $ a treba da ih pogleda na asem trzistu mnogo ljudi da bi se uopste isplatilo. Mnogo manje ulozeno je u ovu seriju a plus osigurano trziste ubacivanjem u paket kod provajdera. Ne mogu da se porede babe i zabe $ € i dinar. Ne podrzavam pirateriju, placao sam ja 90-tih bogatsvo za neke stvati a npr. lik ladno kupi od mene original Narada CD za 20DM a ja od tih 20DM zivim celu nedelju. Jelku detetu nisam mogao da kupim, poseko covek jelke i trazi celu moju platu za jelku. Jalova diskusija, kad budemo imali standard kao sav normalan svet onda mozemo da vodio diskusije o kaznama za pirateriju.
 
Manite se serije koju niko ne gleda niti mu se gleda. Manija kao sa Montevideom i još nekim 'projektima'. Klasično mentalno silovanje radi lake zarade.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Не може се преко ноћи променити свест људи/народа. Код нас је пиратерија заступљена преко 25 година. Почетком 90 тих смо сви имали стандард, покуповали видео рекорде, телевизире, а онда је дошао рат, санкције, беда. Није било могуће купити легално или је било скупо, мале плате, и тако годинама, онда и бес према западу.
Не можеш очекивати од људи са 250 - 300 еура плате да купују легалан Виндоус, игрице деци, филмове... а за свим имамо потребе хтели ми то или не. А онда и они са већим платама виде од ових и тако у круг.
Генерално такав смо народ, такав нам је менталитет. 90% људи то никад не би ни платило.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Jel pisao neko SBB-u o problemima sa EON Box-om... ?
Mislim koji su ovo fazoni, pustim YT sa telefona, on se resetuje, udjem u Video klub, opet reset... Kakva je ovo nakaza od uređaja?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Niti smo mi izmislili torrente nit rapidshare.
A prodavati windows a da nije na srpskom po istoj ili većoj ceni nego u USA je zaista nefer.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Jel pisao neko SBB-u o problemima sa EON Box-om... ?
Mislim koji su ovo fazoni, pustim YT sa telefona, on se resetuje, udjem u Video klub, opet reset... Kakva je ovo nakaza od uređaja?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ne brini, upoznati su oni sa tim problemom ali ih boli da ne kazem sta da nesto srede, zauzeti su brojanjem para od Senki. A i nemaju strucan kadar a ni kapacitete za ovoliku pomamu za Eon sadrzajem. Regulisace se to samo od sebe za 7 do 10 dana dok spadne pomama.
 
Nema to veze sa "Senkama". Bravljenja Eon aplikacija kad se koristi VoD funkcinalnost postoji mesecima u nazad. Eon box samo na sve to dodaje svoje bonus gremline.
 
Ima je na HBO, probaj da pretražiš "Gospodin Robot" tako su preveli ili idi u sekciju Drama ili Kriminalistički tu su je stavili, ima 3 sezone.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Hvala e, nasao sam. Kao sto si rekao, samo bez zadnje sezone. Na zalost.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Gledam vikinge u drugoj sezoni u 5 ep. mi se pojavio kod #2700 i nemam signala ne mogu da gledam epizodu. Šta je problem?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
slazem se i za to.....imam druga, kao visoko moralan i sl....ali on piratizovanu muziku i filmove uopste ne shvata kao kradju....

Krađom se pribavlja imovinska korist. Slušanje muzike, gledanje filmova, čitanje knjiga itd. se nikako ne može ispravno shvatati kao krađa.
... Dokle god ne bi tu "piratizovanu" muziku i filmove dalje prodavao (i time sebi pribavljao imovinsku korist, je li).
 
Gleda li neko eon android preko vpn sa našom ip? Koji je vpn u pitanju ako radi ok?

Netflix 4k preko express vpn sa USA ip ide glatko bez prekida, a eon prekida. Jedan jedini server je dostupan u Srb i nalazi se u Prištini?!? Kada se proba neka druga zemlja, Hr, Slo, Bih, MN, ne radi.

Kada se izmeri brzina, bude od 7-12mbit, što bi trebalo da bude dosta jer eon može max 4mbit, ali opet zaledi na par sekundi s vremena na vreme.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Što onda nisi platio HBO Go nego koristiš tuđi? :d :d
Piratu :D
Што да платим, кад имам ХБО у видео клубу на д3, а да гледам ХБО го на мобилном са 5,7 инча хахаха! Нисам на мобилном одгледао ни 15 минута. Само се хвалим да имам ХБО го бесплатно :D

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno