Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakvi su bre slepci ovi iz sbb-a. Cepaju reklame za senke na sve strane i sad kad sam aktivirao ne radi. Obrnem korisnicki, kazu mi molim vas da malo sacekate treba vremena da prodje aktivacija mozda se aktivira tek sutra. Pa bre da sam teo da cekam ne bi platio.

Edit: aktivirano posle sat vremena
 
Poslednja izmena:
Ovi iz SBBa su legende. Pisao sam im mejl pre par dana na info.sbb..ne odgovaraju i dalje, ali je vazno da su mi jutros poslali obavestenje sa tog mejla da mogu da kupim pretplatu za seriju Senke nad balkanom

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
@kursula: Eto sad da podeliš epizode sa gladnim narodom :d :d
Čudi me da to već nije na torrentima :D
 
Ljudi, ja nisam aktivirao senke, ali mi dozvoli da otvorim video klub i da izlistam epizode, umesto KUPI stoji mi GLEDAJ... nekako me strah da kliknem da mi ne naplate, mislio sam da se to pojavi u Video klubu tek nakon aktivacije na Moj SBB...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
4336f19f940b474092da38b3753ea96f.jpg
 
Poslednja izmena:
Platio i isto tek posle sat na eon boxu pocelo da radi, i sad posle 15 min puklo i ne moze vise da se gleda. A pojavila se vec na nekim torentima.
 
Isto i kod mene puklo, kakvi buljasi. Ako ne proradi uskoro ne bi trebalo da im platimo.
 
Ljudi, ja nisam aktivirao senke, ali mi dozvoli da otvorim video klub i da izlistam epizode, umesto KUPI stoji mi GLEDAJ... nekako me strah da kliknem da mi ne naplate, mislio sam da se to pojavi u Video klubu tek nakon aktivacije na Moj SBB...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
4336f19f940b474092da38b3753ea96f.jpg
Koji paket imaš? I kod mene je ista situacija, a imam najjači EON paket. Logično mi da u tom paketu ne treba doplata ta Senke.
 
Bacite u PP kad bude torent neko dobar

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I za najjaci Eon paket treba da se plati, provereno, ja sam vec zvao i trazio otkazivanje i da mi ne naplate jer je Video Klub prsao totalno. Skinucu sa berze pojavice se u toku veceri 720p
 
Samo je Ep.01 dostupna, ostale nisu u ponudi. Probaću kasnije da odgledam na telefonu.
 
Serija postoji i vidljiva je u 2 različita VoD kataloga. U okviru Nova S kataloga (tu ima samo prva epizoda; i na taj katalog su svi pretplaćeni) i kao poseban katalog gde su sve epizode i na taj katalog niste pretplaćeni dok ne iskeširate tih 1000 din.
 
Imate na berzi postavljenu celu drugu sezonu
 
Ја нисам ни прву погледао.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima!

Imam TRIO GOLD EXTRA i aktiviran SUPERSET (HBO Premium). Već par dana me zivkaju iz SBB i nude da pređem na EON FULL, godinu dana po ceni sadašnje pretplate, posle puna cena. Meni ovaj D3 radi i imam šta mi treba. Osim cene i Pinkovih kanala koji mi ne trebaju, šta je za ili protiv?
 
@sofke ista priča kod mene, dvoumim se od avgusta. Protiv je što je pandan ovome što imamo samo Eon premium, dakle 5k din. Za je lakoća korišćenja eona, dobiješ Android box ako ga već nemaš, HBO OD sadržaj je većim delom u HDu koliko vidim na Eon sajtu, dok je kod nas skoro sve SD.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja bindzujem na HBO Go Swamp thing danas. Pojavio se, odmah cela sezona i ne traze soma dinara da ga gledam... meni je apsurd da SBB pokusava da izigrava Netfliks. Nadam se da ce im piratizovati seriju i da im nece ovo ponovo pasti na pamet. Nisam neka secikesa, ok mi je da platim ono sto koristim. Imam HBO Go i Netfliks nalog, ali je glupo da mi za soma dinara das na 30 dana vlasnistvo nad serijom. Pa posle se brise i cao... ako zele da prave stiming platfmormu, cool, ali za simica treba bar sest meseci da korisniku omogucis da ima prava to da gleda...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
....Nadam se da ce im piratizovati seriju i da im nece ovo ponovo pasti na pamet.....glupo da mi za soma dinara das na 30 dana vlasnistvo nad serijom....
Treba podržati domaću produkciju a ne priželjkivati njeno nestajanje. Ako nemaš pare gledaj u redovnim terminima za džabe.
 
@fructal meni još "ne odgovara" što do TV-a nekako moram da dovučem mrežni kabl, pošto se modem nalazi na drugom mestu, i onda cela koncepcija koju sam još 2012. namestio sa coax kablovima u zidovima, utičnicama, spliter kutijom sada više ne važi...
 
Nije to SBB smislio, već Bjela.
 
Mislim da stvarno treba podrzati domacu produkciju i da imamo sto vise ovakvih serija i da ne treba deliti torente. Pogovoto sto ce biti besplatna u redovnom terminu.
 
@fructal meni još "ne odgovara" što do TV-a nekako moram da dovučem mrežni kabl, pošto se modem nalazi na drugom mestu, i onda cela koncepcija koju sam još 2012. namestio sa coax kablovima u zidovima, utičnicama, spliter kutijom sada više ne važi...

Ista priča i kod mene. U sobi su mi modem i spliter, tu mi je PC, a TV je u drugoj prostoriji.
Pitao sam ih da dobijem još jedan izvor interneta tamo gde mi je TV, ali su mi rekli da bi plaćao dva interneta.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ista priča i kod mene. U sobi su mi modem i spliter, tu mi je PC, a TV je u drugoj prostoriji.
Pitao sam ih da dobijem još jedan izvor interneta tamo gde mi je TV, ali su mi rekli da bi plaćao dva interneta.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

Da li to znači da coax kabl više nema nikakvu funkciju kada je EON box u pitanju ili...? Vidim da ima Coax ulaz na uređaju.
 
Mislim da stvarno treba podrzati domacu produkciju i da imamo sto vise ovakvih serija i da ne treba deliti torente. Pogovoto sto ce biti besplatna u redovnom terminu.

Džabe kad smo mi odvratan narod. Mrzi nas da čekamo, daj da to odmah zloupotrebimo iako su nas MOLILI da to ne radimo, a i već je izbačena pretpremijerna prva epizoda danas, pa koga mrzi da čeka ponedeljak i reklame, ima u Video klubu besplatno da gleda kad hoće, da premotava, pauzira i tako će biti svakog petka. Da nam je država i zakon kakav treba da bude, nadam se biće jednog dana (pozitivno se nadam), takve bi trebalo odmah pohapsiti, a znam da mogu da ih lociraju, mnogi su nespretni pa i ne sakrivaju IP adrese a i mislim da se i onim skrivenim može ući u trag, jer to spada u "sajber kriminal". Sam SBB i United Media znaju da će doći do toga i trebali su odmah da imaju pripremljen tim i da reaguju. Doduše, sa ove strane tastature ja ne znam, možda se već i reaguje.
 
Poslednja izmena:
Od kada VPN spada u sajber kriminal [emoji16][emoji23]

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
@MaRe96...auu ci si bre ti ?...Na kakve grupe SBB i United Media mislis ? Pa nisu bre oni policija..mafija..
Lepo ti rece kolega gore, VPN nije sajber kriminal, a SBB nije drzavna vec privatna firma.
Tako da, ko se kako snadje..:p
 
Juce posle podne video klub rikavela jutros nema signala u stepi, polako ali sigurno se spustaju na mts nivo po kvalitetu usluge...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Džabe kad smo mi odvratan narod. Mrzi nas da čekamo, daj da to odmah zloupotrebimo iako su nas MOLILI da to ne radimo, a i već je izbačena pretpremijerna prva epizoda danas, pa koga mrzi da čeka ponedeljak i reklame, ima u Video klubu besplatno da gleda kad hoće, da premotava, pauzira i tako će biti svakog petka. Da nam je država i zakon kakav treba da bude, nadam se biće jednog dana (pozitivno se nadam), takve bi trebalo odmah pohapsiti, a znam da mogu da ih lociraju, mnogi su nespretni pa i ne sakrivaju IP adrese a i mislim da se i onim skrivenim može ući u trag, jer to spada u "sajber kriminal". Sam SBB i United Media znaju da će doći do toga i trebali su odmah da imaju pripremljen tim i da reaguju. Doduše, sa ove strane tastature ja ne znam, možda se već i reaguje.
Hteo sam da podrzim ali Eon je bio preopterecen i nije moglo da se odgleda tako da sam trazio refund " crvene" i sa uzivanjem i apetitom skinuo celu sezonu sa torenta. Ako vec zele da im se plati neka omoguce i stvore uslove da oni koji plate mogu da otvore to sto su platili a ne ovako. Niti su oni Netflix ni Amazon, niti mi u Srbiji imamo kupovnu moc kao Amerikanci i druge evropske zemlje. Da se ne bi pogresno razumeli, nisam neko ko podrzava pirateriju, bar ne 100 posto, ali u ovom slucaju fail je napravio sam SBB sa svojim Eon-om i nemogucnoscu gledanja na istom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno