Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze li neko ko ima Technicolor CGA 2121 da mi kaze moze li da se podesi da radi u bridge modu?
 
a05815c554e656df2a56b1dc80acfbf2.jpg



Toliko o postenju. Današnji informer


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://informer.rs/vesti/zastitnik...-klijente-odabere-paket-dodelicemo-najskuplji

Normalno da vucicev ker napada konkurenciju a o postenju lelekoma dovoljno govori termin kojim ih oslovljavamo a vise o njima imate u temi o box paketima.
 
Keva imala kod ikoma TV, još uzela neki dodatni paket. Posle određenog vremena automatski su je bez ikavog obaveštenje prebacili na osnovni paket. Samnjii su cenu.
Pravo da vam kažem ni ja nisam siguran da li je ugovr istekao ili nije.
 
To je, naravno, otvoreno pitanje. Samo mislim da generalno ono što piše u Informeru ne bi trebalo uzimati u razmatranje u bilo kakvoj ozbiljnoj diskusiji.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
Ne treba apriori nešto odbaciti ili prihvatiti. Ja čitam na netu sve od novina, papirne ne kupujem, a kad bih kupovao to bi bila politika.
Konkretno, u vezi ove vesti, ovo smo već znali, odnosno bilo je reči na forumu.
Koristim sbb usluge jer mi trenutno odgovaraju, a to ne znači da neću možda u budućnosti da se okrenem mts-u. Zalažem se da budu oba provajdera jaka i da se bore za tržište. Doduše fali još jedan jak provajder. Neka bude kao sa mobilnim operaterima i sigurno će korisnici biti zadovoljni.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Moze li neko ko ima Technicolor CGA 2121 da mi kaze moze li da se podesi da radi u bridge modu?
Video sam u opcijama da postoji bridge mode. Nisam ništa probao, samo sam podešavao wireless opcije.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Svratio danas do poslovnice da raskinem ugovor. Radnik me je pitao zasto raskidam, a kada sam mu rekao da mi je njegova koleginica iz call centra ponudila sramotne uslove, cak i skuplje nego inace dao mi je 6 meseci po 1990 dinara. Kada sam i to odbio i rekao da ne zelim, da moze da raskine, dao mi je 12 meseci po 1990. Znaci da ipak moze i da oni u poslovnici imaju veca ovlascenja, za razliku od mts-a gde se svaka ponuda dobija od operatera.
 
To sve govori o ozbiljnosti SBB i da imaju poslovnu politiku kao na pijaci. Bruka i sramota.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Vidim da neki novi SBB korisnici dobijaju Technicolor CGA2121 modem. Znam da su do sada davali Cisco i Ubee...ima li neko iskustvo sa ovim Technicolor-om...kakav je?
 
To sve govori o ozbiljnosti SBB i da imaju poslovnu politiku kao na pijaci. Bruka i sramota.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Ako nikome ne daju nikakve povoljnosti onda su neuvidjavni, sramota, djubrad, moze im se, monopolisti…

Ako nekome daju a nekome ne onda su pilicari, neozbiljni, bruka i sramota, diskriminatori...

Kad otkljucaju sve na mesec dana onda su federi, sise, mavlace narod, pokvareni…

Kad povecaju brzinu Internet-a onda sto nisu vise, sramota sta nam rade, e jesu povecali do q... I sve ostalo kombinovano…

Zivo me zanima sta bi se desilo kad bi pojeftinili, sta bi se onda pisalo?! :D:d


Pozdrav!
 
ja koristim bridge mod od prvog dana u kombinaciji sa mikrotik ruterom. Sve radi kako treba.
Nemam drugi ruter, a i nemam potrebu za njim. Ovaj ruter mi pokriva dvospratnu kuću.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Odgovor se odnosio na pitanje da li radi bridge na tom novom tehnikoloru
 
Zivo me zanima sta bi se desilo kad bi pojeftinili, sta bi se onda pisalo?! :D:d


Pozdrav!

Realno, i jesu pojeftinili. Bar skuplje pakete. Ne znam sve cene ali TrioGoldExtra je bio 4.500d. sada je EON Full 4.000d. a ko je dobio EON Premium kao novi korisnik, njega izadje 3.500d mesecno. Malo li je?! ;)
 
Poslednja izmena:
Daj neke specifikacije ako znas, i zasto je bolji od ubee? Tj ako je bolji uopste..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Na 5GHz za nijansku slabiji wi-fi, na 2.4GHz za klasu jači od Ubee-a. Opcije osnovnih podešavanja manje - više slične, dodatne funcije odlične. Kompletna provera frekvencija na 2.4 i 5 (AP-ova, šuma) Band Steering... Za mene mnogo bolji od Ubee-a.
 
Poslednja izmena:
Vidim da neki novi SBB korisnici dobijaju Technicolor CGA2121 modem. Znam da su do sada davali Cisco i Ubee...ima li neko iskustvo sa ovim Technicolor-om...kakav je?

Ohoho sta ce to biti da im je tih krshware-a od siska nestalo sa lagera konacno?!

Lepo je ovo cuti!

ja koristim bridge mod od prvog dana u kombinaciji sa mikrotik ruterom. Sve radi kako treba.

Ovo jos lepse! Mozda ali samo mozda porazmislim da uzimam ponovo njihovu uslugu u toj kombinaciji :)
 
Ako nikome ne daju nikakve povoljnosti onda su neuvidjavni, sramota, djubrad, moze im se, monopolisti…

Ako nekome daju a nekome ne onda su pilicari, neozbiljni, bruka i sramota, diskriminatori...

Kad otkljucaju sve na mesec dana onda su federi, sise, mavlace narod, pokvareni…

Kad povecaju brzinu Internet-a onda sto nisu vise, sramota sta nam rade, e jesu povecali do q... I sve ostalo kombinovano…

Zivo me zanima sta bi se desilo kad bi pojeftinili, sta bi se onda pisalo?! :D:d


Pozdrav!
Pa dobro je i rekao, bruka i sramota. Ja sam uvek govorio da im je usluga bar u mom slucaju prva liga ali odnos sa korisnicima, nula. Pa mene je zvao njihov operater da mi nudi pogodnosti kao starom korisniku koje kad se stave na papir uopste nisu pogodnosti vec potpuno suprotno. Po principu ako prodje, prodje. I onda ko provali, kad ode da produzi izboksuje sve. Ja jesam dobio sve kao novi korisnici ali opet kazem da su djubrad jer su mnogi naseli i nisu dobili nista.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Realno, i jesu pojeftinili. Bar skuplje pakete. Ne znam sve cene ali TrioGoldExtra je bio 4.500d. sada je EON Full 4.000d. a ko je dobio EON Premium kao novi korisnik, njega izadje 3.500d mesecno. Malo li je?! ;)
Pojeftinili su pakete onima koji su mogli puno da placaju, da bi oni koji osnovno placaju vise davali?
Nesto ne volite socijalizam, ali izgleda da volite obrnuti socijalizam :)
 
Jel zna neko kako da najlakše zamenim D3 Mini za D3 Cam. Danas su bili u okviru besplatna digitalizacije, došli i bez mog znanja (bila sestra kod kuće, ne razume se niušta) postavili D3 Mini iako sam preko telefona zahtevao da donesu D3 Cam?
Jel moguće otići do poslovnice i zameniti? Ovo trenutno je haos, nemam slobodan port, dva daljinska, struju dovukli preko produžnog...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ne može poslovnica, mora doći njihov čovek da donese D3 Cam i da ga aktivira, tu na licu mesta.
 
Jel moguće raskinuti ugovor ako je istekao pa onda ponovo potpisati da bi se dobila promocija?

Ili ostajem u bazi kao stari korisnik?
 
Oprostite mi molim vas, a da li je moguce da vi i ovde koristite 2 user naloga......jednostavno ne razumem cemu to???
 
Realno, i jesu pojeftinili. Bar skuplje pakete. Ne znam sve cene ali TrioGoldExtra je bio 4.500d. sada je EON Full 4.000d. a ko je dobio EON Premium kao novi korisnik, njega izadje 3.500d mesecno. Malo li je?! ;)

Da nisi nesto pomesao..??
Trio gold je kostao kao sad eon lajt, a bolji je. Realno bi trebao eon ful da zameni tri gold, malo je bolji ali je i skuplji.
Eon premijum je 5k (ne racunaj ono "kao novi korisnik", njih je ionako malo).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno