Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto je uvedena Nova Sport uopste?

SK 4K nema u EON Sport paketu?
 
Moram reci da je ovo s jedne strane ipak dobar potez. Dobili smo jos jedan HD sportski kanal (bez obzira na bit rate). Ono sto je mene sada iznerviralo je da su sada Sport Klub HD, koji je do sada bio na poziciji 110, prebacili na 122. A na 109 nema nikakvog kanala. Zaista genijalno :mad:
 
Ово ми се појавило?
517166d06eb51c26c373f1df961deba6.jpg


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
PA svima se pojavilo, i total korisnicima, i neeon korisnicima
Čisto obaveštenje o novom kanalu
 
Moram reci da je ovo s jedne strane ipak dobar potez. Dobili smo jos jedan HD sportski kanal (bez obzira na bit rate). Ono sto je mene sada iznerviralo je da su sada Sport Klub HD, koji je do sada bio na poziciji 110, prebacili na 122. A na 109 nema nikakvog kanala. Zaista genijalno :mad:

To i mene iznerviralo. Ja imam u nastavku sk4 - sk10 i sad mora ih obidjem sve da bih video sta ima na skhd. Generalno i gledam samo sk hd kanale.
 
@jaffar, @dodatak: ponavljam ono sto sam pitao vec nekom prilikom, ako ste se mozda igrali bio bih zahvalan za info:
da li je bolji kvalitet/bitrate na HBO HD live kanalima, HBO OD ili HBO Go?


Ne merim strimove samo live tv, za strimove mozes i sam da probas sa nekim network monitorom pa da vidis koliko vuce.

HBO 1 sam pogledao sad i na SBB-u vuce oko 4.5 mbit-a
 
To i mene iznerviralo. Ja imam u nastavku sk4 - sk10 i sad mora ih obidjem sve da bih video sta ima na skhd. Generalno i gledam samo sk hd kanale.
Pa sto ne napravite vašu listu kanala i sortirate po vašim afinitetima? Ja sam to od prvog dana uradio, i njihova menjanja pozicija me ne dotiču.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
@jaffar da, u pravu si, pošto hbo go gledam na ps4 nije mi palo na pamet da mogu da pogledam na kompu s obzirom da je isti strim. :)

Jel imaš HBO OD možda, da baciš pogled?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mogli su napraviti malo diskretniji logo za Nova Sport kanal. Ovaj je ogroman plus onaj štambilj u gornjem desnom uglu kojim SBB obeležava svoje kanale kao zaklane prasiće.
 
Burn In zagarantovan na Oledu.. :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
PA svima se pojavilo, i total korisnicima, i neeon korisnicima
Čisto obaveštenje o novom kanalu

Javlja mi se da će na ovaj vid informisanja (koji do sad koriste uglavom da spamuju u maniru "bindžuj Senke, bindžuj Žigosane") da zaborave kad dođe vreme za povećanje cena...
 
Ne znam jel to kod mene samo ali teren je bukvalno razmazan, kao kad gledam one "HD" striminge na netu ili IPTV.
 
Jedno pitanje, imam tehnicolor epc3925 modem, zanima me da li ima bolji, nisam bas u toku ima neki ubee? Posto prelazim na novi paket da im trazim i novi modem :D

Znam da ovi novi imaju i 5ghz mrezu, pa samo koji su to, pretpostavljam Odma da su bolji, a jer cu dobiti eon box pretpostavljam da dobijam i neki taj novi modem?
 
Da se nadovezem na post iznad, i ja isto planiram prelazak na EON pa me interesuje da li je taj najbolji novi bolji od CISCO PDS3k?
 
Novi je Technicolor CGA2121. Ja sam zadovoljan. Pre njega sam imao Cisco EPC3928 i što se mene tiče ovaj Technicolor je bolji.
 
Ista iskustva, nikakav problem za sada sa 2121 vec 3 meseca.
 
Kako se azurira firmware na tom tehnicoloru?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Kad smo potpisali ugovor pre nesto vise od mesec dana bila je promocija 6 meseci za 1 dinar. Juce ja slucajno udjem u aplikaciju stoji racun za novembar 991 din. Mi naravno pozovemo da vidimo sta je sad to, kad oni greskom aktivirali paket Pink Zadruga jos pre nego sto su dosli da nam prikljuce. Ali ispravili su to. Nego jedno pitanje ako neko zna, videla sam na sajtu za Eon Light paket da ima besplatno 2 godine Pink paket i Cinestar Tv Premiere, medjutim meni u aplikaciji pise ovako, da nece i ovo da nam naplate?Adjustments.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad smo potpisali ugovor pre nesto vise od mesec dana bila je promocija 6 meseci za 1 dinar. Juce ja slucajno udjem u aplikaciju stoji racun za novembar 991 din. Mi naravno pozovemo da vidimo sta je sad to, kad oni greskom aktivirali paket Pink Zadruga jos pre nego sto su dosli da nam prikljuce. Ali ispravili su to. Nego jedno pitanje ako neko zna, videla sam na sajtu za Eon Light paket da ima besplatno 2 godine Pink paket i Cinestar Tv Premiere, medjutim meni u aplikaciji pise ovako, da nece i ovo da nam naplate?Pogledajte prilog 278192


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma nece nego to je redovna cijena pa tako stoji
 
Tražim seriju Vikinzi u pickbox katalogu i nema šanse da je nađem a znam da je bilo predhodnih 5 sezona. Nisu valjda toliki slepci da su odustali os serije u poslednoj sezoni. Ja sam pokušao na D3,možda je ima na EON-u
Pa valjda History HD?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ugovorna obaveza mi istice za nekih 5 meseci
Imam trio gold+hbo (cisco epc3928s + cisco pds 3121), a nudili mi da predjem na eon full (ubee+ eon box) prvih 12 meseci po sadasnjoj ceni ~3800, a drugih 12 meseci 3999 (al se ubise od popusta).
Sta ste uspeli da izboxujete u ovakvim slucajevima, znam da niko od njih ne vodi računa o starim korisnicima, a konkurenska optika je krenula u kraju ?

I koji HG dobro radi, 3928s radi odlicno, ali ima ogranicenje wifi i 2.4 ghz, dok d3 glavi povremeno?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno