Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Automatski.

HBO Premum paket će se automatski deaktivirati 15.01.2019. Ukoliko želiš da nastaviš sa korišćenjem HBO Premium paketa i nakon isteka promo perioda, aktiviraj ga u sekciji „Televizija“.
 
Mene upravo zvao lik iz SBB da čuje koji je razlog zbog čega želim da raskinem ugovor posle 13 godina. Ja im rekao razloge i dodao da me ne interesuju neki dodatni paketi,brži internet da mi daju, nego me samo interesuje povoljnije plaćanje. Naveo sam im da MTS ima akciju za nove korisnike i da nude BOX 3 paket prvih 6 meseci dinar a posle 3600 dinara uz UO na 24 meseca. Internet je 100/10.
On mi rekao da ipak sačekam sredinu meseca i da će možda biti akcije i za stare korisnike. Ja sam mu opet napomenuo da može samo varijanta prvih 6 meseci po dinar a ostalo 3999 misleći na EON Full i da me nikakve druge pogodnosti ne interesuju.
Čovek mi kaže da se ipak strpim i sačekam nekih dve nedelje.

Sredina meseca prođe jesu li te možda zvali za kaku novu bolju ponudu.Pošto zvanične nove bolje akciju za stare korisnike na sajtu nema.
 
Da li na D3mini otkljucavaju kanale? I dalje sve standardno.
 
Cukaricka padina potpuni prekid net i TV od juce u 17:00. Ima li iko info da li su radovi zaista u toku i kakva je prognoza?
 
Da li je moguce da je potrebno da se otvori nalog na SBBu da bi kanali bili otkljucani ili ja nesto propustam?
 
Ispada da korisnici total tv usluge tacnije total tv premium paket nemaju nikakav novogodisnji paket posto je sve vec ukljuceno u paket, jedino ako nisu ubacili neki novi film na eon-u
 
@Koalla
Prekid je od juče ujutro. Na kratko je došao signal juče tokom dana, pa opet pukao i još ga nema.
Edit: u Strugarskoj ima, u Obalskih radnika ne.
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da izboksujem 6 meseci po dinar za EON -- ako dodju tipa 25. u mesecu i imam samo 5 dana EON paket, jel ce mi to racnati kao prvi mesec? Ima li neko iskustva sa tom situacijom?
 
Uspeo sam da izboksujem 6 meseci po dinar za EON -- ako dodju tipa 25. u mesecu i imam samo 5 dana EON paket, jel ce mi to racnati kao prvi mesec? Ima li neko iskustva sa tom situacijom?
Mozes li malo opises kak je teklo, da li si novi-stari korisnik, bez UO iz UO.....
 
Mozes li malo opises kak je teklo, da li si novi-stari korisnik, bez UO iz UO.....

Stari sam korisnik ali vec par godina bez ugovorne obaveze. Otisao sam direktno u poslovnicu i rekao da zelim da podnesem zahtev za raskid ugovora -- na pitanje zasto, rekao sam da cu preci kod Telekoma jer mi oni daju identican paket kao EON 2 (Box 3 150Mbit), po identicnoj ceni (4000), ali uz prvih 6 meseci po dinar. Ona me je pitala da li bih ostao ako mi ponude iste uslove (morala je da zove menadzera) - na sta sam ja odgovorio potvrdno. To je bilo to -- unela je podatke u racunar, a kada dodju monteri donece i ugovor da potpisem.
 
EON na PC-u opet ima slicne boljke kao kad ranije, ukoci se, black screen, stalno moram da brisem kes, nece da se loguje...
Na znam da li je do njih, mozda da me nateraju da predjem na nove pakete:p, a mozda je samo zbog snega (mnogo napadao nocas:d)
 
EON na PC-u opet ima slicne boljke kao kad ranije, ukoci se, black screen, stalno moram da brisem kes, nece da se loguje...
Na znam da li je do njih, mozda da me nateraju da predjem na nove pakete:p, a mozda je samo zbog snega (mnogo napadao nocas:d)

ISte boljke i ja imam na EON boxu... Black screen, izbaci gresku a program ide u pozadini noramalno cuje se audio nema slike, pa se vrati pa se ukoci na par sekundi a program ide normalno dalje itd itd...Navodno LAN kabl ne radi kako treba, cekam da dodju specijalci da ga zamene pa da vidim dal ce da radi
 
Poslednja izmena:
Sad je skroz crko..(konj :D), net radi samo EON ne.
Samo bela stranica nema ni opcije za log..:smash:
Sta li sad cackaju..??

Probao na mobinom, radi app..
 
Poslednja izmena:
I na Eon Boxu problemi. Ide samo lajv sadrzaj tv-a. Video klub ne radi, epg i premotavanje unazad isto ne radi. Dok u isto vreme net radi bez prekida. Vec sam mislio da je do mene. Al izgleda imaju globalno neki problem sa Eon platformom.
 
Nisam pod ugovorom ali bih htio maaalo bolje uslove za novi,skuplji, paket, jel mi bolje da ih zovem, u poslovnicu ili, ko ce mi najprije izaci u susret?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vec treci dan na Cuk. Padini nema neta i tva.. koja gospoda..
 
Meni je stigao TV signal juče. Raspored kanala promešan u odnosu na pre. Nije bilo signala malo kraće od dva dana, ali se više osetio taj nedostatak, jer je bio vikend.
 
Imam daljinski od tv-a sa STB dugmetom. Zanima me da li može nekako da se isprogramira da preko njega prebacujem kanale na D3 mini? Ima još TV, VCR, CD, DVD, AMP, AUX, BD, SAT 1, SAT2, dugmića. Daljinski ima mali displej i kada držim pritisnuto STB piše 4016. Za svako spomenuto dugme piše neki drugi kod. Pitao sam još davno njihovu tehničku podršku, nisu znali da mi odgovore , pa rekoh da pitam ovde.
 
Kod mene je situacija sledeca, imao sam Duo gold Extra, istekla mi je UO i nazvao sam korisnicki centar i pitao za proceduru za raskid. Onda su me oni zvali i ponudili mi duo gold premium po ceni od gold extra na 12 meseci, rekli da ce poslati ugovor ali kurir nikad nije dosao i ja naravno nisam potipsao ali je paket aktivan. Sad me interesuje, da li mogu da raskinem ugovor zbog poskupljenja ili da im trazim duo eon premium 12meseci po 2000 i 12 po full ceni.
 
Xaxaxa :)) Nema trika ckode ...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ovo mi piše na poslednjem računu, fontom veličine: 6-7 :) -

e33763332f346bbe64da98c078a8f78f.jpg


Da li to mogu da iskoristim kao povod da odem na niži paket bez penala (trio gold extra sam+superset, jos cca 10 meseci. Dakle, "ispod" su dva paketa bila - trio gold i trio silver.) do kraja te ug. obaveze (ako uopšte ti stari trio* paketi ferceraju prilikom promena, u ovoj novoj: EON-giga -eri.)
ILI ne?

Iskreno, nikad nisam radio ništa prilikom SBBovih jednostranih promena ugovora tj. poskupljenja, pa me zanimaju sva* moja prava...

*Ako imam jedno jedino, a to je "prekid ugovora bez penala" (ako i to?), oookej. Uvek je dobro znati svoja prava. A i više verujem benchmark ekipi nego ovima iz SBB korisničkog.

Hvala!
 
Значи поскупљују... супер :S:
 
Ovo je fenomenalno.
Gospodja iz korisnickog servisa mi kaze da ne moze da se uzme Eon paket bez ugovorne obaveze! Da ja MORAM da potpisem ugovor na 2 godine...
Po onome sto sam citao ovde, postoji varijanta tog placanja mesec za mesec...
Nije mi jasno stvarno...
 
Ovo je fenomenalno.
Gospodja iz korisnickog servisa mi kaze da ne moze da se uzme Eon paket bez ugovorne obaveze! Da ja MORAM da potpisem ugovor na 2 godine...
Po onome sto sam citao ovde, postoji varijanta tog placanja mesec za mesec...
Nije mi jasno stvarno...

Ne moze Eon paket vec samo Eon tv-van Sbb mreze.
Najmanji ti je 1499 mesecno. Ako potpises na 24 meseca prvih 6 ti je 599.
P.S. i to preko aplikacije. Ako ces box onda ga placas ili mesecno ili ucelo 13000.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno