Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
EON FULL

Na moj sbb stranici za hbo go stoji

Preuzmi HBO GO aplikaciju ili poseti sajt HBO GO i registruj se koristeći aktivacioni kod BLABLA.Registruj se na HBO GO klikom na link ovde.

Da li ovo znači da ovaj paket (trenutno) može da koristi HBO GO?
 
U tekstu stoji da možemo uzlživati u više od 190 kanala? Da li je neko napravio grešku tokom pisanja ili će u narednom periodu ubaciti još 30 kanala. Pošto ja imam EON Premium, a na Moj SBB portalu pise da imam 162 kanala uključeno u paket.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Na EON servisu imaš dostupno beše oko 208 TV kanala ukupno (računajući i "duplikate" koji postoje u SD i HD varijanti, i SBB info kanal naravno).
 
Verovatno će ubaciti još kanala, nadam se samo da nisu pinkovi. Jer na RV ima 250 kanala, a od toga su 55 razni pink kanali. A za premium korisnike bi mogli da puste giga brzine, ili da bar povećaju na 500Mbps, naravno gde za to postoji mogućnost. Daju mi 10 bajatih filmova i ništa više :D
 
Na EON servisu imaš dostupno beše oko 208 TV kanala ukupno (računajući i "duplikate" koji postoje u SD i HD varijanti, i SBB info kanal naravno).
Bas tako. Kao sto ima 14000 naslova a u stvari ima mnogo manje jer svaku epizodu racunaju kao naslov. Nego ,jer uspeo neko da registruje HBO Premium? Jos nema opcije za promo. Meni su ladno naplatili u decembru jer sam ga aktivrao 14.11. iako su kanali bili dostupni jos 12.11.
 
Bas tako. Kao sto ima 14000 naslova a u stvari ima mnogo manje jer svaku epizodu racunaju kao naslov. Nego ,jer uspeo neko da registruje HBO Premium? Jos nema opcije za promo. Meni su ladno naplatili u decembru jer sam ga aktivrao 14.11. iako su kanali bili dostupni jos 12.11.

Ja sam zvao, rekoše kao aktivirali su ove pinkove i ostale koji se plaćaju a za HBO da sačekamo da izađe Promo opcija pošto nije još.
 
Trebao si da reklamiraš i stornirali bi.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kod mene još ništa nije otključano, korisnik sam D3i. Mada me je ovo prijatno iznenadilo, obično daju mesec dana oko novogodišnjih praznika, a sada čak tri meseca. Je l' ovo časte zbog novog gazde ili... Zna li se uopšte razlog?
 
hehe, prakticno ovo je obavestenje za stare pakete, duo i trio. Koliko vidim recimo EON duo gold ne dobija apsolutno nista :)
 
Kod mene još ništa nije otključano, korisnik sam D3i. Mada me je ovo prijatno iznenadilo, obično daju mesec dana oko novogodišnjih praznika, a sada čak tri meseca. Je l' ovo časte zbog novog gazde ili... Zna li se uopšte razlog?
Ja podneo juce zahtev za raskid ugovora mislim da zbog toga caste :)Najavljuju ulaganja u infrastrukturu bice interesantno videti odgovor s kontra strane ....Screenshot_20190515-161635.png
 
Poslednja izmena:
Trebao si da reklamiraš i stornirali bi.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Reklamirao,kaze aktivirali ste 14 a promocija je pocela od 15. Dzabe sam im tvrdio da su kanali dostupni od 12. Nisam imao snage da se raspravljam vise sa njima jer su tehnicki bili u pravu.
 
Znaci EON paketi ne dobijaju nista od ubrzanja interneta. Hvala SBB-u, jako lepo! :D
 
Da. Malopre pročitao vest koju su postavili. Ništa se ne spominje povećanje brzine interneta za korisnike EON paketa.
 
Meni jeste ubrzano, SBB light duo mi je sada (od pre mesec?, nemam pojma) 60/4.
 
Znaci EON paketi ne dobijaju nista od ubrzanja interneta. Hvala SBB-u, jako lepo! :D

Da. Malopre pročitao vest koju su postavili. Ništa se ne spominje povećanje brzine interneta za korisnike EON paketa.

Trio gold ce biti 150/10 ,za ostale nemam info

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Red je i bio za ono što su podigli cenu u januaru starim paketima da nešto i daju.
Ovo će izgleda biti samo izjednačavanje gold paketa sa eon paketima.
Inače ja nisam moro da aktiviram hbo paket na moj sbb sami su pustili sve sem ovih pink kanala.
A što se brzine tiče nisam bio među onima kojima su već danas povećali, probo sam i sa restartom rutera da vidim da li će se šta promeniti ali od nove brzina još ništa.
 
Kod mene još ništa nije otključano, korisnik sam D3i. Mada me je ovo prijatno iznenadilo, obično daju mesec dana oko novogodišnjih praznika, a sada čak tri meseca. Je l' ovo časte zbog novog gazde ili... Zna li se uopšte razlog?

Restartuj Albis risiver pa proveri onda. Kod mene su na risiveru otključani izgleda svi osim HBO, Cinemax i Cinestar Premiere kanala.
 
I kod mene isto.
 
Kako je moguce da niko ne zna na koliko povecavaju brzine?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Za HBO Premium treba da se pojavi baner na vasem Sbb nalogu. Pored banera treba da pise promo. Tek se tad dobijaju Hbo kanali. Meni se jos nije pojavio taj baner. Ovi iz tehnicke podrske kao resavaju to.
 
Kako je moguce da niko ne zna na koliko povecavaju brzine?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Jes da su napisali da će povećenje biti u periodu od 15-25,al neverovatno da se baš nikom sa foruma nije potrefilo da da su mu već danas pustili novu brzinu.
 
Vjerovatno će ići povećanje kao na telemach.si

https://telemach.si/a50037/Pomoc/Novosti-in-Obvestila/NAJVECJE-GIGA-OMREZJE-V-SLOVENIJI.html
201748d7a0dc056af9a19942e5964232.jpg
 
Poslednja izmena:
Inace sve osim HBO kanala radi u Eon aplikaciji.
 
Колико сам разумео, стари пакети ће да добију брзине које имају нови а нови ће да добију ... оно. Лепо су написали
Internet korisnici Duo i Trio Silver i Gold paketa na kablovskoj infrastrukturi SBB-a moći će da uživaju u internetu brzine od 50 do čak 300 Mbps, u zavisnosti od paketa.
што су садашње EON брзине.
 
Ja imam trio silver, još je 60/4.
Ne znam koje će to povećanje da bude ako kreću od 50.
 
Poslednja izmena:
Pa ovi na duo silver imaju 40.
 
povecanje ce biti.. video sam malopre na njihovom fb-u ,bio je video klip,
ali su ga obrisali sada,mada verujem da ce ga postaviti posle ponovo..
i pisalo je sitnim belim slovima - povecanje neta se odnosi samo na duo i trio korisnike na sbb kablovskoj infrastrukturi.
Ja ovo i podrzavam, vi koji ste uzeli eon ste dobili to povecanje brzina u trenutku kad ste uzeli Eon,
dok ostali korisnici D3 usluga su ostali uskraceni i zanemareni ,
a cene su im pritom povecane u januaru mesecu za te stare pakete...


klip :

https://www.youtube.com/watch?v=c7Rs5rGiwvM&feature=youtu.be
 
Poslednja izmena:
SBB support kaze da ce Trio Silver nova brzina biti 75/5 (sa sadasnjih 60/4) sto je smesno. Mogli su da se isprse da bude 100/6 ako ce vec Trio Gold da bude 150/10.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno