Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne radi ni meni na Paliluli, ali ok - havarije se desavaju. Nego nije mi jasno sta covek da radi ako je uzeo bilo koji trio paket. Ako modem izgubi vezu, ne moze ni korisnicki da pozove. Mada vidim ga ga oni i preventivno iskljucuju u ovim situacijama. :)
 
^^ Bio je iskljucen korisnicki servis.. Pilicarska fora
 
Немој превише да се радујеш, код мене се оправило и трајало пола сата па сада модем опет скенира ... ево цео сат. Од Д3 изгледа да ради само основни пакет, ништа од ХД и осталих.
 
Meni je proradio net pre jedno sat vremena.Možda ti Ðilke nisi bio na netu dok nije radilo :)
 
Ne radi od prepodneva ni 45. Ali ta fora da se prave ludi sa kol centrom i evo na tviteru...
 
Код мене је интернет прорадио али велики број канала на Д3 не ради. Код њих испод знака канала не пише његово име него ознаке типа 01FF.3A99, већина је HD али има и од обичних.
 
Да ли вам раде сви Д3 канали, нарочито ХД?
 
Kod sestre u B Ribnikara nije radio net danas, cudno
 
SBB - 3 hrs · ‪#‎INFO‬ Situacija se polako stabilizuje, ali usluga neće biti pokrenuta svima u isto vreme. Očekujemo uskoro i potpunu stabilizaciju. Hvala svima na strpljenju!
 
Od septembra sam korisnik SBB-a i već par puta je dolazilo do prekida signala, a korisnik sam sve tri usluge (TV, net i telefon). Čim net ne radi, ne radi ni fiksni i naravno je da mnogo iritirajuće. Inače, skoro pa svakodnevno ima nekih problema, ili net koči i dolazi do kratkotrajnog prekida, ili na D3 zakoči kada hoćeš da vratiš u nazad itd itd. Već sam se pokajala što sam potpisala ugovor sa njima. Do tada, jedno 4 godine, sam bila korisnik telekoma i za svo to vreme je bilo prekida možda 2 ili 3 puta.
Tako da, SBB me je ponovo veoma razočarao
 
I u Kragujevcu je bio prekid u centru i na aerodromu.

Da li zna neko šta je bio uzrok?
 
Џабе Google DNS ако се модем стално договара и не може да се конектује. Код мене ради од јуче поподне, једино и даље нема много канала на Д3.
 
Zvao jutros,
-Jeste li resetovali modem ovo-ono
-Jesam
-Ajde spojite komp direktno na modem mora da je do rutera...
-Ajde da ne cekamo i zauzimamo vezu drugima da spojim ja pa zovem..
-Nema veze ostanite na vezi...
Ja ipak spustim, da ljudi ne cekaju,Spoijo modem ima net posle na ruter krene da zajebava.Nazovem on meni pa to je onda do rutera nije do nas...
Ok ajde sad cu ja sam ...
Posle pola sata kliktanja tamo vamo uspeo da spojim sve...Najvise problema bilo sa wifi spajanjem laptopa stalno se spoji ali No internet...
 
Хм, СББ је избацио нови ценовник који важи од 28. априла али онако на први поглед, све је у кинту исто као у ценовнику од 15. септембра прошле године. Или је неко раније поставио линк а да нису изменили или нас мало ... ово, оно. Мада на крају пише Ova ponuda se objavljuje dana 27.03.2015. a stupa na snagu 28.04.2015 што значи да је и требало да се објави.

допуна: изгледа да су избацили нови ценовник да пребаце комшије из прве у другу зону због повећања цене тлф позива. Ништа, чекамо јесен за нову понуду.
 
Poslednja izmena:
Koje sada rutere daje SBB za trio pakete?
 
koliko je tek ljudi uzelo fixni sbb zbog poziva hrvatske

@jorgovan EPC 3928 ili ti novi model EPC-a 3925 a krš su i jedan i drugi. Savet je da ti daju običan modem a ruter kupi sam jer od ovog njihovog se nećeš wirelessa dobrog nagledati. Ako si pord njega dobar je signal, svaki korak dalje signal je gori.
 
Ima li neko info kada će početi da dele te nove ac rutere?
 
Poštovani korisnici o svim promenama ćete biti blagovremeno obavešteni----znči skoro nikad :D:d
 
Nesto mi nije jasno. Povezana dva racunara ali lampica na ovom portu gde je povezan moj je zelene boje dok ovaj koji je u drugoj sobi i povezan kablom 15 metara (ima i bolji ping), njemu gori lampica narandzaste boje. U cemu je fora? Jel tako treba to?
 

Prilozi

  • 20150331_191411.jpg
    20150331_191411.jpg
    759.5 KB · Pregleda: 185
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno