Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Resenje koje mi je pomoglo za wifi na hp laptopu i ubee modemu.

Od kad sam se vratio sa odmora primetio sam da laptop nece skoro nikako (citaj slabo) da radi preko wifi, od 300/15 prosek je bio 45/15.

Desila se promena biosa i nekoliko win 10 update tako da ne znam sta je tacno uticalo da se download toliko poremeti. Igrao sam se sa drajverima ali nista nije pomoglo do konacnog resenja.

Tako da cu okaciti resenje, u nadi da ce jos nekome pomoci.

Issue - present only on some wireless adapters

- low download speed
- normal upload speed
- slow loading of web pages

Resolution:

Disable Receive Segment Coalescing (RSC)

Open PowerShell as admin and run:

Get-NetAdapter

Disable-NetAdapterRsc -Name "wifi card name from the previous command"

For example:
Disable-NetAdapterRsc -Name WiFi
Disable-NetAdapterRsc -Name "Wi-Fi"
 
Bivsi sam korisnik Ikoma, to jest SBBa(od nedavno, ima nekih mesec ipo dana), trenutno ne stojim najbolje finansijski a imam dug prema SBBu posle raskida ugovora nekih 4200 dinara(toliko jer su od momenta raskidanja trazili otkazni rok te je meni obracunat jos jedan ceo mesec, inace opremu sam vratio kompletnu u medjuvremenu), da li neko zna mozda kako potrazuju, jel ovaj dug ako kasnim prodaju nekoj firmi koja posle to juri poput onih creditexpress ili slicno, ne znam koja su mi prava jer sam stari Ikom korisnik, svi znamo da je SBB kupio posle ovu firmu, dizao cene u medjuvremenu itd...inace nikad nisam imao kod njih nakon kupovine Ikoma ugovornu obavezu, samo sam placao racune koji su povremeno bivali sve veci, moze li neki info oko ovoga sta mi je ciniti,

hvala unapred !
 
Poslednja izmena:
Moje iskustvo- dugovao za sokoj 9000 din
Nisam platio,slali mi opomene,ja ignorisao. Dali me sudskom izvrsitelju,tako da sam na kraju platio sve skupa 36 000 din. Tako da ti je moja preporuka- plati

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
@djurocn, hvala na odgovoru, no, opet ovo nije sokoj, nije ni dug isti, ipak nek odgovori neko ko ima isksutvo u slicnoj situaciji sa SBB kao ja.
 
Plati. Kada kupe firmu, kupili su i dugove. Ili idi kod njih licno neka ti podele na neke rate ako je moguce.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Zašto bre da im plati?! Ako sam dobro razumeo @Laufera, a čovek je to i boldovao, "dug" je nastao zbog tzv. "otkaznog roka" od mesec dana, ali nikakav "otkazni rok" ne postoji u ugovoru koji je on nekada potpisao sa IKOM-om (jel tako, kod IKOM-a to ne postoji?). Kako mogu na Laufera da se odnose nekakve različite odredbe i članovi ugovora samo zato što je SBB kupio IKOM?! Na njega sme da se odnosi samo ono što je potpisao u IKOM-ovom ugovoru, dokle god ne potpiše novi sa SBB-om. Niko Laufera nije pitao i tražio njegovu saglasnost da SBB kupi IKOM.

I šta uopšte znači taj "otkazni rok"?! Oni su mogli da napišu i da je otkazni rok 6 ili 60 meseci? Zašto ih niko ne tuži zbog toga? Vratio sam ti bre opremu, ili si me isključio sa mreže ili šta već... i gotovo, ugovor je raskinut. Od tog trenutka više nemam nikakve obaveze prema tebi. Kakvi bre "otkazni rokovi", kakvi bakrači?!

Taj SBB nije samo najveća divlja gradnja u Evropi, oni su zločinačko udruženje.

---

Inače, i ja sam imao slično iskustvo...

Neke valjda 2001. (ili tu negde) sam uveo kabl od nekog ne-sećam-se-ni-kako-se-zvao, koga je SBB kupio posle npr. godinu dana. Mi televizor nismo ni imali, tj. stajao je godinama pokvaren, a kabl sam uveo jer su slagali da imaju radio i da će internet da puste za mesec-dva dana. Povrh svega sam im (kablove razvlačio onaj "Adam" što je prodavao satelitske antene itd) umesto 20-ak evra za uvođenje platio 30-ak, jer su obećali da će sutra da mi donesu razdelnik i još kabla, i naprave dva priključka - za tjuner i za komp. Nikada nisu došli, niti nešto doneli.

U naredne 2-3 godine nisu pustili ni radio ni internet, a na svakih mesec-dva dana kada sam ih zvao, sam dobijao odgovor - Evo sa' će, samo što nije (u međuvremenu je SBB kupio tog nekog). Znači kroz taj kabl za možda i cele tri godine, nije bukvalno ništa prošlo. Ja sam sve uredno i na vreme plaćao, nije bila neka lova - možda sadašnjih 300-400 dinara mesečno.

Tada se na zgradi u mom komšiluku pojavi nečiji bežični internet (ADSL-a još nije bilo). Ali nemam baš optičku vidljivost. Trebam da pravim gredu od jedno metar i po na terasi, pa skupa oprema, komplikacije... Da li će to da radi... Muka. Okrenem tada SBB i uspem nekako da preskočim onu telefonistkinju i dobijem nekog tipa koji kao nešto zna...

- Dobar dan. Takva i takva stvar. Recite mi lepo, molim vas, jel mogu ja da dobijem internet kroz ovaj vaš kabl ili ne mogu. Ako mogu - daj, a ako ne mogu - odoh na drugu stranu.

- Sačekajte da nešto pogledam... (pauza)... Mi već imamo čvorište na desetak uličnih brojeva od vaše zgrade, ali vi ste jedini u tom kraju koji se interesuje za internet(?!)

- Kako bre ja jedini?!

Uglavnom, da skratim priču... Tokom naredne sedmice ja njemu dostavim kompletne podatke (imena, LK, adrese, telefone) za preko 20 ljudi, mojih drugara i komšija iz moje zgrade i duž ulice do čvorišta. Razmenili telefone, sve dogovoreno... dolaze u ponedeljak. Ja obećao i dve flaše viskija, i otišao i kupio tamo na Slaviji u onim kioscima iza stanice za trole... i to nekog ponajskupljeg.

Ponedeljak - ništa, utorak - ništa, sreda - ništa, četvrtak - ja okrenem njega... i već posle prve izgovorene reči vidim koliko je sati - Pa znate... ovo... ono... Mi nemamo... ovo... ono...

- Aj' zdravo.

I pre ove poslednje epizode sam počeo da osećam fizičke mučnine i nagone za povraćanjem nakon razgovora sa njima. Okrenem ih još jednom i saopštim im da želim da raskinem ugovor. Lepo objasnim da tri godine ukupno, a dve SBB-u plaćam za ništa...

... Kaže ona - Morate da dođete lično (Čitaj: u tada jedinu poslovnicu u 7. jula na Kalemegdanu, sa kilometarskim redovima na svakom šalteru i na temperaturi od 40°C kao pre neki dan).

Kažem ja - Mene to mrzi. Neću.

- Ali tako piše u našem ugovoru - mora lično.

- Dođite vi lično kod mene, nikakav problem nije. Ja neću na 40 stepeni da stojim u nekom redu dva sata. A verujem vam da to tako piše u vašim ugovorima, ali ja nikada tako nešto nisam potpisao. U ugovoru koji sam ja potpisao stoji da svaka strana može da ga raskine kada god hoće i bez saglasnosti druge strane, a reč "lično" se nigde ne pominje. Ako hoćete - raskinite to, a ako nećete - baš me briga. Zdravo doviđenja.

Narednih godinu dana redovno stižu računi u moje sanduče, svaki račun uvećan za "dug" sa prethodnih. Ja ih uredno cepam i bacam u kontejner...

Posle tih godinu dana... zvrrr telefon - Dobar dan, mi smo agencija/advokatska kancelarija/koji već lešinar... vi dugujete SBB-u... (sada već petocifrene iznose) dinara - i "dug", i kamate, i troškovi, i "usluge"... Tri puta su ukupno zvali. Prva dva puta sam im sve lepo objasnio, treći put sam ih oterao u tri mjau mjau...

... Pitam ja intelektualku iz te agencije/kancelarije - Na šta se vi pozivate, jel imate vi ugovor koji smo sklopili SBB i ja, šta piše u tom ugovoru?

- Pa nemamo, ali... znate... oni su nam tako rekli (?!)

- Pa da li si ti normalna? Glava ti služi samo da ti razdvaja uši? "Rekli ti" tako?! Evo ja ti kažem da SBB meni duguje 10 miliona evra, naplati im to i za svoju uslugu uzmi 90%, jel može?

- Vi ste neozbiljni.

- Nemoj više da me uznemiravaš. Zdravo doviđenja.

Prođe još godinu dana... Zvrrr na vrata. Otvorim. Baja iz SBB-a, sa smeškom na licu i drži u rukama neki papir...

- Dobar dan, ja sam iz SBB-a, evo doneo sam vam novi ugovor da potpišete za korišćenje naših usluga, a mi ćemo (Pazi sad!) da vam oprostimo sve vaše dosadašnje "dugove".

- Neću. Neću vama ništa da potpišem. Ne samo sada, nego nikada u životu, taman ne imao nikada ni internet, ni TV, ni telefon.

- Ali ja ću onda morati da skinem ovaj kabl iz hodnika zgrade. (Smešak mu se skida sa lica)

Sad se ja smejem, stvarno mi smešno... - Pa dobro, skini, i onako to stoji tu za bezveze ružno kao nakaza... ali ti si poneo samo taj ugovor? Gde su ti merdevine, gde su ti klešta...?

- Nisam poneo.

- Pa kako si onda mislio da se popneš gore?!

... I tako, dam mu ja moje merdevine i alat, i on to razmontira.

I eto, to je kraj sage.
 
Poslednja izmena:
@mrle, tacno si razumeo sta sam pitao, ceo jedan kompletan mesec je uglavljen kao otkazni rok, 2650 dinara(kad sam dosao da raskinem ugovor 18ti je bio jun, ja poneo tog dana i opremu, a tamo seka koja radi u poslovnici kaze: e pa moras otkazni rok da ispostujes, a opremu dodji da doneses sledec meseca na ovaj dan, sta sam mogao, potpisem raskid pretplatnickog odnosa, vratim kuci opremu, 1 mesec sacekam i odnesem je ponovo i predam a dobijem od nje papir da sam istu vratio, samo sa potpisom, bez pecata), i imam 18 dana u mesecu do raskida, na jednom racunu je to oko 1580 dinara. Dolazim na ideju da odem do poslovnice licno, pa da predlozim da platim ovih 18 dana, a da otkazni rok, to jest taj dug za 1 mesec ne placam, ili da se teramo onda za sve komplet pa da vidimo, mozda i da ja podnesem tuzbu ako to predje neku meru, tj ugroze moja prava ? Ja sam i postavio pitanje ovde racunajuci da je delikatna situacija jer nikad sa SBB-om nisam nista potpisivao, nikakvu vrstu ugovora iliti obaveze, samo reverse za modeme i dig. dekodere kad su to vremenom menjali a sad traze otkazni rok itd....

Sto se tice ovog dela tvog @mrle, lepo si ih isprasio, tako i treba !
 
Ne znam šta piše u ugovoru koji si potpisao sa IKOM-om, ali kada je SBB preuzeo IKOM preuzeo je i ugovore koji su potpisani sa korisnicima IKOM-a, pod IKOM-ovim uslovima. Ako nisi potpisivao nikakav ugovor ili aneks ugovora sa SBB-om onda oni mogu samo da se pozivaju na ono što piše u ugovoru koji imaš sa IKOM-om. Ako se u tom ugovoru ne pominje otkazni rok onda SBB ne može da se poziva na otkazni rok.
Ako možeš da postaviš ugovor koji imaš pa da se vidi šta tu tačno piše.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Evo ugovora poslednjeg, ne mogu naci nista starije, ali ovo je najnoviji koji imam godina 2012 decembar, valjda je on validan, podvukao sam bitno crvenom bojom. Ja sam ove godine u SBBu 19 og u mesecu Junu otkazao pretplatnicki odnos, dobio samo papir od njih za to i to bi se zvalo ovde tekuci mesec, opremu nisam mogao instant da vratim kako IKOM ovde predvidja ugovorom(da se ona vrati i da se plati ceo tekuci mesec i to je to) iako sam je doneo u kutiji kompletnu, vec opremu nisu primili i receno mi je da je donesem na dan sledeceg meseca ili kasnije, ali ne ranije, jer se pozivaju na otkazni rok 30 dana, pa sam ja otisao na taj dan u Julu, sta sam drugo mogao....

Sto ce reci da ne postupaju po nasledjenom ugovoru kako Ikom nalaze, ne primaju opremu po otkazu, ne naplacuju tekuci mesec i zavrsavaju sa tim, vec traze da vratim opremu kuci i dodjem za mesec dana, te kasnije sabiraju ceo jedan mesec do dana otkaza, svakako se dobije +1 mesec vise, dosta stvari se ne uklapa u ugovor... Anekse i ostalo nemam sa SBBom osim reverse kad su opremu menjali, rekao sam to na pocetku vec.
 

Prilozi

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    1 MB · Pregleda: 223
Poslednja izmena:
Ti njihovi pokušaji ako-prođe-prođe da nekome neosnovano naplate "otkazni rok", po par stotina dinara više na računu iz čistog mira i čime se već sve služe, bi trebali nakon saopštavanja, upozoravanja, predočavanja... od strane korisnika koje pokušavaju da prevare, da se i tretiraju tako - kao pokušaj prevare, tj. kao krivično delo.
Jer svako može da pogreši u poslu, ali ako ti njemu npr. predočiš taj IKOM-ov ugovor u kome nema ni reči o plaćanju nekakvog "otkaznog roka", saopštiš mu da sa SBB-om nisi nikad ništa potpisivao, doneseš mu svu njegovu opremu, upozoriš ga da si sve uradio onako kako si se i obavezao... itd... a on i na dalje pokušava da te prevari, onda je to to - to je svestan pokušaj prevare. Ne može više biti neznanje, neobaveštenost ili nemar.
Na kraju krajeva neko može i da strada, neko može npr. da ima slabo srce i da jednostavno nema ni tih 5.000 dinara, niti diplomu pravnog fakulteta i položen pravosudni ispit, a ovaj i dalje pokušava da ga prevari, a time i diretno preti agencijama, kancelarijama, izvršiteljima i tim lešinarima.
 
Po ovom ugovoru ti podneseš zahtev za raskid u pisanoj formi, najbolje i u pisanoj i u elektronskoj da bi i tebi ostao trag i vratiš im opremu.
Jedino si dužan da platiš punu pretplatu za mesec u kome si podneo zahtev za raskid.
Pošalji ti njima ovaj sken ugovora i prigovor, a možeš i sa kopijom ugovora da odeš do te poslovnice pa neka ti menadžer pokaže u ugovoru gde stoji otkazni rok na koji sexpozivaju pa i tu podnesi prigovor.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ako ću taj deo što su ištampali samo da gledam onda ni meni u ovih 10 članova što je u mojoj UO nigde nepiše otkazni rok od 30 dana,ali j3be stavka da sve detaljne informacije o paketu i opšti uslovi mogu biti pronađeni na njihovom sajtu.A tamo su tek u članu 45 te informacije o raskidu ugovora a koje lično mene nisu zanimale do samog raskida,a za koje oni mogu da tvrde da su postojale i kad sam ja potpiso UO što ja nikako ne mogu sad dokazati i da nisu.

Mada kad gledaš ovaj njegov ugovor nije 30 dana ali ovo pretplatnik je dužan da plati pun iznos pretplate za tekući mesec to mu dođe to.
 
Poslednja izmena:
Ako ću taj deo što su ištampali samo da gledam onda ni meni u ovih 10 članova što je u mojoj UO nigde nepiše otkazni rok od 30 dana,ali j3be stavka da sve detaljne informacije o paketu i opšti uslovi mogu biti pronađeni na njihovom sajtu.A tamo su tek u članu 45 te informacije o raskidu ugovora a koje lično mene nisu zanimale do samog raskida,a za koje oni mogu da tvrde da su postojale i kad sam ja potpiso UO što ja nikako ne mogu sad dokazati i da nisu.

Mada kad gledaš ovaj njegov ugovor nije 30 dana ali ovo pretplatnik je dužan da plati pun iznos pretplate za tekući mesec to mu dođe to.
Ali to važi samo kod aneksa a ne prvog ugovora.
Kod prvog moraju da ti daju sve.
A u aneksima se samo pozivaju na opšte uslove, cenovnik, ugovor je onaj koji je zadnji potpisan pre sledećeg aneksa ako ga je bilo.
Ako nije bilo aneksa ugovor je taj.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@Laufer, necu ti mnogo pomoci ali neka stoji ovde, za informaciju drugima. Ovo je iz Opstih uslova IKOM-a iz 2015. godine. Tada sam i fixni prebacila kod njih pa mi promenili ruter i doneli ceo stos papira. Na zalost, tu lepo pise u clanu 19 da po isteku ugovorne obaveze ima otkazni rok.
Ja sam u IKOM-u bila od 2011, ali taj prvi ugovor ne mogu da nadjem. Uopste se i ne secam da sam imala Opste uslove tada. Moguce da ih tada nisu ni delili..... Kako god, sad bar znamo da je otkazni rok sigurno postojao od 2015. :(
Izvinjavam se na losem kvalitetu slike!
 

Prilozi

  • ikom 2015.jpg
    ikom 2015.jpg
    654.9 KB · Pregleda: 210
Po ovom ugovoru ti podneseš zahtev za raskid u pisanoj formi, najbolje i u pisanoj i u elektronskoj da bi i tebi ostao trag i vratiš im opremu.
Jedino si dužan da platiš punu pretplatu za mesec u kome si podneo zahtev za raskid.
Pošalji ti njima ovaj sken ugovora i prigovor, a možeš i sa kopijom ugovora da odeš do te poslovnice pa neka ti menadžer pokaže u ugovoru gde stoji otkazni rok na koji sexpozivaju pa i tu podnesi prigovor.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Ovde sam pogrešio, ne piše za raskid ugovora nište već za otkazivanje tv paketa.
Ovo ti izgleda nije glavni ugovor već samo za koji si se paket odlučio.
U ovom ugovoru piše samo da za otkaziganje tv paketa ne ide otkazni rok, npr otkažeš 18+ deo paketa i od sledećeg meseca nemaš više 18+ ali moraš da platiš za tekući mesec.
Ovo što je magav postavio deluje kao glavni ugovor gde su naveli otkazni rok.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Da li otkazni rok najavim jedan mesec, a po isteku sledeceg vratim opremu, ili im sve vratim i placam jos jedan mesec bez da ista koristim...?
Ja bi im otkazao i pismeno u poslovnici a vratio opremu sledeceg meseca, za koji cu i platiti, i odmah se pozvao da ce u event. sporu postupati nadlezni sud...
 
Poslednja izmena:
naravno da koristis i taj mesec otkaznog roka, jer ne mogu da ti naplate uslugu koju ti nisu pruzili. E sad, da li ces ti koristiti ili ne, to je tvoj izbor. Racun ce ti stici
Dakle, podneses zahtev za raskid ugovora (otkazni rok 30 dana). Koristis uslugu i u toku otkaznog roka. Kada istekne otkazni rok, prestaje ti isporuka usluge i ti vratis opremu.
 
Istice mi ugovor uskoro. Da li neko moze da mi napise sta bi mogao da im trazim tj sta mogu najvise da izvucem. Hvala. Video sam da je neko dobio eon full 24m ali mi nije bas najjasnije

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Evo ovako posle malih pregovora i moje rešenosti da odem stigao je ugovor na 24 meseca.
Trio Gold Extra po Ceni Trio Golda + na Trio Gold Extra svih 24 meseca sam dobio Ubrzaju Net 50 + Video sadržaj sledećeg većeg paketa - Premium + imam SuperSet pa tu još 10 Mbit + 1000 minuta ka mom mobilnom i obrnuto +HBO Premium
Tako da Sam dobio sve sem Pink paketa koji mi i nije potreban i 260 / 14 Mbit/s net.
Radi full brzinom bez problema.
Sve to za 3839 din mesečno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Evo ovako posle malih pregovora i moje rešenosti da odem stigao je ugovor na 24 meseca.
Trio Gold Extra po Ceni Trio Golda + na Trio Gold Extra svih 24 meseca sam dobio Ubrzaju Net 50 + Video sadržaj sledećeg većeg paketa - Premium + imam SuperSet pa tu još 10 Mbit + 1000 minuta ka mom mobilnom i obrnuto +HBO Premium
Tako da Sam dobio sve sem Pink paketa koji mi i nije potreban i 260 / 14 Mbit/s net.
Radi full brzinom bez problema.
Sve to za 3839 din mesečno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Nisu insistirali da moraš na neki od Eon paketa? Zadržao si svu opremu, nisi uzeo Eon box?
Da li si možda dobio Eon TV app, ili ti to i nije potrebno?
Hvala
 
Nisu insistirali da moraš na neki od Eon paketa? Zadržao si svu opremu, nisi uzeo Eon box?
Da li si možda dobio Eon TV app, ili ti to i nije potrebno?
Hvala
Ostala mi je sva stara oprema
Modem 3208 + moj AC router I switch
I D3 V2 4682
Imao sami prethodne dve godine jedan nalog za Smart TV i 5 naloga za PC i Android
Insistirali jesu na EON ali pošto Šabac neće još naredne dve godine izgleda digitalizovati ovo im bila jeftinija opcija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
i ja sam prosli put potpisao Duo Gold Extra po ceni Duo Gold svih 24 meseca, a imam superset (koji nema na Eon).
Posto mi ovog meseca istice obaveza, vidim da ima sanse ponovo da im trazim isto.
Dobro za znati.
 
Prijavio sam se za Eon Full Duo paket.
Jedan tv je obican lcd a drugi je smart.
Trazio sam im android box njihov na taj obican da ide a ci modul u nov tv, kazu moze.
Jel treba na na nesto da obratim paznju prilikom montaze njihove, kakav je ruter, kablovi i sl?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Istice mi ugovor uskoro. Da li neko moze da mi napise sta bi mogao da im trazim tj sta mogu najvise da izvucem. Hvala. Video sam da je neko dobio eon full 24m ali mi nije bas najjasnije

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Pre par dana bio u poslovnici da platim racun. Ugovor istekao odavno. Ponudili mi ako se dobro secam 12m novi paket po ceni starog.
Nije mi se svidelo pa sam im pustio mejl sa pricom da me zanima neki paket kao sto nudi MTS (box3 ), da li mogu da mi ponude tako nesto ili da odem u MTS.
Nisu odgovorili na mejl :D :D
 
Evo ovako posle malih pregovora i moje rešenosti da odem stigao je ugovor na 24 meseca.
Trio Gold Extra po Ceni Trio Golda + na Trio Gold Extra svih 24 meseca sam dobio Ubrzaju Net 50 + Video sadržaj sledećeg većeg paketa - Premium + imam SuperSet pa tu još 10 Mbit + 1000 minuta ka mom mobilnom i obrnuto +HBO Premium
Tako da Sam dobio sve sem Pink paketa koji mi i nije potreban i 260 / 14 Mbit/s net.
Radi full brzinom bez problema.
Sve to za 3839 din mesečno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

u je, svaka cast. ja dobio samo hbo premium + 1500 minuta za telefon. Fora, videli da korisim 0 minuta na telefonu pa mi duplirali minute :D
Prvo mi nudili pink pakete i ja im rekao da me ne zezaju. Pitao sam upravo za to da dobijem sledeci paket po ceni ovog, ali su me odbili. ni gold da placam silver ni gold extra da placam gold.
 
Evo ovako posle malih pregovora i moje rešenosti da odem stigao je ugovor na 24 meseca.
Trio Gold Extra po Ceni Trio Golda + na Trio Gold Extra svih 24 meseca sam dobio Ubrzaju Net 50 + Video sadržaj sledećeg većeg paketa - Premium + imam SuperSet pa tu još 10 Mbit + 1000 minuta ka mom mobilnom i obrnuto +HBO Premium
Tako da Sam dobio sve sem Pink paketa koji mi i nije potreban i 260 / 14 Mbit/s net.
Radi full brzinom bez problema.
Sve to za 3839 din mesečno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Svaka cast. Ti si ih ebo vise od mene. Ja placam 1904din trio gold extra plus superset. Imam i hbo premium. 210/12.. Vodi se ne osobu sa invaliditetom pa ne placam odrzavanje mreze. Mislim da trenutno nemam zivaca da izboksujem ovo sto si ti uradio.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Drugari, konsultacija....na Dorćolu od pre neki dan Telekom kopa i postavlja optički kabal. Meni je Gold Trio istekao.
Moja dilema: Da li sačekati ponudu Telekoma za optiku (što može da traje od nekoliko nedelja do nekoliko meseci), ili uzeti ovu akciju za stare korisnike EON Full po ceni starog paketa 12 meseci? Ili možda Telekomovu optiku i EON van mreže sa njihovim EON Box-om (ako postoji ta varijanta)?
Gledaon sam oba sajta (SBB i MTS) i čitao temu, ali nisam pametan... [emoji17]

Unapred hvala na savetima!

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno