Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trio gold nova brzina je izgleda 120/8 bar je tako sad kod mene i to sve sa aktivnim supersetom.Pritom nema tih punih 120 ni prema jednom serveru prema njihovom je čak samo 50-60 preko 100 jedino prelazi kad izaberem mts, telenor i exenet na ostalim je između 40-90 pritom je ping na svim trostruko veći nego što je bio.

Trio Gold paket je dobio ubrzanje na 150/10 Mbps, baš kako je juče neko napisao na forumu. Novu brzinu sam detektovala jutros, na računaru je izmerena brzina vrlo blizu deklarisanoj, a na telefonu nešto manja (131/9.91 Mbps). Ping mi je isti kao i ranije 6-8 ms.
 
Tek danas primetih da na d3 cam-u nemam neke kanale koji postoje na eon aplikaciji. Konkretno me zanima samo pink crime mystery. Jel to kod svih tako ili meni tv ne moze da preskenira dobro kanale?
 
Slucaj kod mene sa HBO, na d3 radi, na EON nece, okrenem call centar, zatim spoje me sa tehnickom sluzbom, neka devojka 15 min pokusavala da pusti HBO na EON i nikako da uspe, kaze mi da prosledjuje problem nekoj podrsci iznad nje ( ti daljinski sredjuju, ako ne uspeju kaze da izlazi ekipa da promeni risiver ).. posle pola sata sve proradilo, sad ima i na EON-u. Tako da ako neko ima slican problem, mora da zove da se zali i onda ce raditi kako treba
 
Slucaj kod mene sa HBO, na d3 radi, na EON nece, okrenem call centar, zatim spoje me sa tehnickom sluzbom, neka devojka 15 min pokusavala da pusti HBO na EON i nikako da uspe, kaze mi da prosledjuje problem nekoj podrsci iznad nje ( ti daljinski sredjuju, ako ne uspeju kaze da izlazi ekipa da promeni risiver ).. posle pola sata sve proradilo, sad ima i na EON-u. Tako da ako neko ima slican problem, mora da zove da se zali i onda ce raditi kako treba

Ja sam juče aktivirao HBO Premium a proradio mi je danas na EON Box-u i D3 uređaju, dok mi je na PC-u proradio tek pošto sam se odlogovao i ponovo logovao. Radi takođe i na Androidu. Izgleda treba da proće pola dana do se sve uključi.
Brzina neta na EON Full je ostala ista 150/10 i nije mi jasno kako sad korisnici Trio Gold Extra paketa imaju veće brzine 200/12.
 
Verovatno tako što je skuplji.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam juče aktivirao HBO Premium a proradio mi je danas na EON Box-u i D3 uređaju, dok mi je na PC-u proradio tek pošto sam se odlogovao i ponovo logovao. Radi takođe i na Androidu. Izgleda treba da proće pola dana do se sve uključi.
Brzina neta na EON Full je ostala ista 150/10 i nije mi jasno kako sad korisnici Trio Gold Extra paketa imaju veće brzine 200/12.

Rece mi ona iz tehnicke, da treba malo vremena, da uredjaj primi informaciju o aktivaciji. Ali bitno da nam je proradilo.
Takodje brzina neta je ista, mada i tamo pise da ce net valjda ubrzavati u periodu od 15-25-og ovog meseca, mozda nam puste brzi za neki dan
 
Trio gold..HBO aktiviran, ali je net i dalje na starim brzinama, verovatno je u toku povecanje..,)

...Zasto mi se na HBO GO cim pocnem da gledam neki film nakon nekoliko sekundi prekine.
Probao refres,ponovo log i isto, pocne i odmah prekine, bilo film bilo serija??
 
Poslednja izmena:
Otkazah ugovor krajem aprila, ali ne zovu da ponude ostanak. Da li da cekam jos ili da od sutra kad se selim uzmem na tudje ime da bih dobio popust? Ne ostaje mi se bez neta duze vreme.

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Ja početkom marta aktivirao dodatak HBO premium za 720 dinara. Šta mi je sad činiti? Ako je ova akcija sada besplatna,da li će mi smanjiti recimo račun za maj. Ili za jun,ako se nastavi akcija. Sad ne znam da li da deaktiviram. Ne znam posle toga koja je varijanta ponovne aktivacije.
 
Ja probao da deaktiviram HBO, kaže prihvaćen zahtev, i ništa, ponovo mi nudi da deaktiviram :)
 
Videcu sutra da odem do poslovnice i da se raspitam.
Glupo je onda nastaviti placati 720 dinara mesecno kad je vec svima dostupno.
 
Trio gold..HBO aktiviran, ali je net i dalje na starim brzinama, verovatno je u toku povecanje..,)

...Zasto mi se na HBO GO cim pocnem da gledam neki film nakon nekoliko sekundi prekine.
Probao refres,ponovo log i isto, pocne i odmah prekine, bilo film bilo serija??

Nasao sam sta pravi smetnju..AdGuard.
 
Videcu sutra da odem do poslovnice i da se raspitam.
Glupo je onda nastaviti placati 720 dinara mesecno kad je vec svima dostupno.

Naplatice ti sigurno. Tako si i meni naplatili za decembar jer sam greskom aktivirao 14.11. umesto sutradan. Morao sam da cekam mesec dana da bih mogao da deaktiviram. Posto je proslo mesec dana od kako si ga aktivirao slobodno ga deaktiviraj. Naplatice ti samo za broj dana koriscenja.
 
Ja probao da deaktiviram HBO, kaže prihvaćen zahtev, i ništa, ponovo mi nudi da deaktiviram :)

Pa oni su carevi :)

Deaktiviran mi HBO paket (onaj osnovni od 490 RSD), a odjednom, ničim izazvan, aktiviran AXN NOW po ceni od 460 RSD :D ŠKK?!
 
Pa nece ljudi da rade u minusu :D
 
Meni smanjili brzinu na 130/6 [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ne, nemam SuperSet aktiviran.
 
Trio Gold paket je dobio ubrzanje na 150/10 Mbps, baš kako je juče neko napisao na forumu. Novu brzinu sam detektovala jutros, na računaru je izmerena brzina vrlo blizu deklarisanoj, a na telefonu nešto manja (131/9.91 Mbps). Ping mi je isti kao i ranije 6-8 ms.

Meni se sad još i pogoršalo stanje sad koji god server odaberem ne prelazi 30/7 Mbps ping je sad prema pojedinim serverima čak četvorostruko veći nego pre.
Na kraju sam ih zvao kažu da su kolege na terenu i da radovi još traju i da vrše kalibraciju linije.
 
Kod mene su u zgradi testirali mrežu pre dve nedelje.
Evo sada probamo 207/12 Ping 8

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I kod mene potpuno ista situacija, nikad nikakvih problema sa njihovim uslugama. Isto koristim samo njihov router i cam x3.

Kljucna rec je infrastruktara, gde je dobra nema ni problema, gde nije dobra dolazi do problema.

Jedini eventualni razlog za razlaz bi bila cena.

Vidi ja imam Trio Gold Extra optika i dobio sam tada kad je stiglo opremu koja je tada bila raspoloziva, infrastruktura i operma je da kazemo uslovno nova. Dobio sam ono sto je tad bilo na lageru i najnovije kod njih. Sto se tice padova brzine zna se cuveni CGNAT i ajd da nakacimo jos. Ove reklame okobrzine sve je to dogovoreno upodeli trzista. Moja paket Trio Gold Extra optika bio je 200Mb/s pa su pojavom konurencije povecali na 300Mb/s. Bio je jos jaci paket ako se dobro secam Trio platinium Extra sa 300Mb/s i on je povecan na 400Mb/s. Sad su oni seli i koliko vidim svi nude 300Mb/s, pa se pitam kako ce oni povecati meni bzinu kad ja vec imam 300Mb/s jedino na 400 ali toga nema u ponudi
 
Koristim i ja trio gold, brzina 50/5, izmereno telefonom, na metar od rutera...na spratu vise nema nego sto ima...ubee je obicno s....
 
Njihov server koji opsluzuje mojsbb kao da je pod DDOS napadom. Uvek je bio kriminalno spor a sad ili puca ili dobijam nebulozne stranice, i dalje stoji aktiviraj HBO a onda pogledam i dobije da je aktiviran. Posle 30 sekundi odem ponovo da pgledam i dalje stoji aktiviraj HBO ali sad ne pise da je aktiviran, pogledam na TV normalno nije. Ako server koji vodi korisncke naloge nije u stanju da to odradi u normalnim prilikama sta dalje da pricamo
i pozivamo se na opermu kad je sve do njih. Pretroslo leto SBB je vukao opticki Kabl kod mene, kopano je od telekomovog sahta do zgrade, unisteno drvo jer su kopali bez ikakve logike, posle njih Telekom je izvukao optiku, uradili provlacenja sa full profi opremom ali isto do zgrade kopali unistili drugo drvo. Pitam se samo sta ce biti ako kojim slucajem nekom padne na pamet da posadi dva nova drveta na mesto tih unistenih, ode optika u tri lepe. Targo je pametno radio, tacno je sekao asfalt i posle to asfaltirao i zna se i vidi se da tu idu opticki kablovi. Koliko vidim u mom ulazu Orion je samo kod jednog korisnika i to su uleteli kroz targo kanalice i niko nije ni znao, slucajno iduci peske (lift nije radi)video sam kutijicu od Oriona koja je spojena na Targovu vertikalu i na tom spratu covek se nakacio na Orion.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno