Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da zavisi od grada ili dela grada. Nekima radi dobro, nekima ne.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Uvek je tak bilo a sada tek dolazi do izrazaja zbog povecane potrosnje.
 
Cini mi se da je slika sve losija.. Zategli protok..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li je nekome stigao račun za mart na mejl?

Ne radi im online plaćanje niti slanje uplatnice iz aplikacije...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li je nekome stigao račun za mart na mejl?

Ne radi im online plaćanje niti slanje uplatnice iz aplikacije...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nije stigao

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Znači nekima jesu nekima nisu poslali...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam dobio 6.aprila martovski racun na mejl.

Huawei P30
 
Ne radi im online plaćanje niti slanje uplatnice iz aplikacije...



Ja danas pustio online, nije mi stigla sms potvrda je uplaceno.
Sad ne znam do cega moze biti, videcu sutra.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nije stigla na mail, ali sam je danas normalno skinuo sa Moj SBB, i račun i uplatnicu...
 
Najbolje preko Twittera pa onda oni fw kome treba pa te zovu. Ja imam trio gold extra ali mi ne treba nista menjati od opreme i nemam cgnat, može li da se ne menja nista samo da umanjim racun za novu obnovu.

Samo ako pređeš na neki EON paket, kao što piše u akcijskom cenovniku, gde ovisno od paketa imaš x meseci po ceni starog. Nema obnove ugovora za stare pakete. A opremu ne moraš menjati ako ne želiš, a imaš pravo.
 
Jel ima opcija da se racun plati sa Visa/Master card karticama online?

Racun dobijam na kucnu adresu, ali mi stize i preko bivse Telenor banke, pa ga platim opcijom racun na klik, ali me interesuje jel postoji i mogucnost da se plati i karticom (ne znam da li ima ta opcija ako racun stize na mail) ...
 
Jel ima opcija da se racun plati sa Visa/Master card karticama online?

Racun dobijam na kucnu adresu, ali mi stize i preko bivse Telenor banke, pa ga platim opcijom racun na klik, ali me interesuje jel postoji i mogucnost da se plati i karticom (ne znam da li ima ta opcija ako racun stize na mail) ...

Od ovog meseca ima opcija plaćanja karticom online! :) Mislim da je nevezano za to da li dobijaš e-račun na imejl adresu ili ne, jer ima dugme za online plaćanje na Moj SBB portalu, odmah na početnoj stranici pri vrhu.

Edit: Evo objašnjeno ovde: https://sbb.rs/online-placanje
 
Poslednja izmena:
Da ne poveruješ, upravo mi stigao mail od SBB-a sa računom i linkom za online plaćanje na njihovom sajtu.
Pozdrav
 
Takođe, malo kasne sa mail-om

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Meni račun jošuvek nije stigao, srećom proradilo slanje uplatnice.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
^Meni takodje danas stigao račun.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Stigao i meni.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dobro je sto su uveli placanje karticom ali moraju da dodaju jos QR kod na racunima.
 
Stigao mi EON Box tj. novi EON Premium paket, MEĐUTIM prvo stigao ugovor na 6 meseci po staroj ceni a ne 12 (Sa Trio gold extra) pa ispravili u sistemu kad ih je instalater nazvao nakon što sam mu pokazao poslednji akcijski cenovnik ccc. :smackbum:

Ali glavno je što na Modemu EPC3208G nažalost od 500/50Mbps ipak nemam ni 400Mbps ni u snu već 340 max, a trenutno sa opterećenjem 260 max. :(
Ipak mi žao tolike brzine, moraću na buđav HG (verovatno CGA2121 Technicolor) da pređem i da se pomirim sa DMZ i nameštanjima pa šta mi bude, ili kasnije preći u Biz paket i imati HG u bridge-modu... :test:

1.png
 
Samo ako pređeš na neki EON paket, kao što piše u akcijskom cenovniku, gde ovisno od paketa imaš x meseci po ceni starog. Nema obnove ugovora za stare pakete. A opremu ne moraš menjati ako ne želiš, a imaš pravo.
Pa ja je savetujem da predje na ovaj eon full ili kako se vec zove, 3600,mi se cini da kosta. Ona placa toliko za ovaj stari paket, sta ona dobija tu, apsolutno nista osim sto ce dobiti eon box. Da se veze ugovorom ni za sta. Izgleda da mora da promeni provajdera ako zeli bilo sta opipljivo da dobije.

Jos jedno pitanje, dobija li ona onaj standardni d3i uz smart box ako predje na eon full. Njoj bi znacilo da ima mogucnost da ima odvojeno mogucnost gledanja na dva TV-a?
 
Može dobiti još dva D3 uređaja. Ili CAM karticu i D3, dve kartice... Zbirno do 3 uređaja daju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel neko ostao bez neta? Cukarica u pitanju..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nemam ni ja internet. Takodje Cukarica.
 
Ni u NS nema interneta

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kod mene na telepu nema, ni kod mene ni kod roditelja. Evo i sestra nema u brace Ribnikar na Grbavici

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno