Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je ovaj zaista prodavac na terenu onda ljudi u SBB nemaju pojma sta rade...
d7fc81267ee25376b0f3b959e355a7bc.jpg
aa9b52dc22069a20291a62fcd59b4ec7.jpg
36620196233a79c7e9acfd57a02bba53.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako je ovaj zaista prodavac na terenu onda ljudi u SBB nemaju pojma sta rade...
d7fc81267ee25376b0f3b959e355a7bc.jpg
aa9b52dc22069a20291a62fcd59b4ec7.jpg
36620196233a79c7e9acfd57a02bba53.jpg


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Nisam siguran da SBB ima prodavce na terenu, koju se čak i na fejsu predstavljaju i potpisuju tako. Definitivno je da sve domace serije, od pocetka televizije TOP sada NOVA S, imaju opciju gledanja u Video klubu dan ranije. To da postoji problem sa emitovanjem/puštanjem sadržaja se dešava često i to naročito 24h ranije. Što si bliži terminu na TV, epizoda je dostupna i može da se gleda bez prekida.
 
Tražim info ali nigde ne vidoh, koje je radno vreme SBB-a za praznike?
 
IMG continues to recoup its investment in English Premier League rights in Eastern Europe with a new deal with pay-television broadcaster Sportklub in the Balkans.
 
IMG continues to recoup its investment in English Premier League rights in Eastern Europe with a new deal with pay-television broadcaster Sportklub in the Balkans.
U tagovima ispod vesti spominje se i Telekom Srbija. Na moju veliku žalost nemam pretplatu da mogu celu vest da pročitam. Možda su i UG i TS potpisali ugovore.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kod Slovenaca 30 aprila pokreću još jedan SK kanal SK Esports umesto GINX kanala.
 
@sarulja91

Možda su se za TV prava borili UG (Sport Klub) i Telekom Srbija :)

Ma, UG je to završio.
 
Poslednja izmena:
UnitedGroupa je firma koja uvek bila vlasnik sbb i to se nije menjalo.Nego je KKR celu UG čiji su jedan deo i SBB i SK kanali prodo BC partners-u.
 
Aha znači kupili su celu UG a zadržali ime, valjda bi red bilo i ime promeniti.
 
Više od polovine proizvođača automobila poseduje GM, a ostatka još nekoliko kompanija, i nikome nije promenjen naziv.
 
Koliko se u proseku čeka onaj EON uređaj, pošto sam se prijavio još početkom marta pa se prosto pitam, kad li će mi ga doneti.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Koliko se u proseku čeka onaj EON uređaj, pošto sam se prijavio još početkom marta pa se prosto pitam, kad li će mi ga doneti.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
Ja sam čekao 4 dana. Zovi ti proveri šta ti se dešava sa zahtevom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam čekao 4 dana. Zovi ti proveri šta ti se dešava sa zahtevom.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Звао већ неколико пута, и то с времена на време. Наводно чекају испоруку наредне количине СТБова али одужило се па реко да питам овде. Чини ми се да су и други чекали али нисам сигуран да ли сам то овде читао.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Ja čekao mesec dana i na kraju otkazao. Posle dva dana me zovu da dogovore dolazak. Otkačio ih, naravno.
 
Ćale pre dve nedelje se prijavio i dobio EON sutradan, izgleda kako se kome zalomi...
 
Da li je moguce dobiti neku ponudu van standardne? Na starom ikom flat 3 paketu sam, presao bih na eon full duo, ponudili su mi 6m po din i da platim 3500 umesto 7000 za prikljucak...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Da li je moguce dobiti neku ponudu van standardne? Na starom ikom flat 3 paketu sam, presao bih na eon full duo, ponudili su mi 6m po din i da platim 3500 umesto 7000 za prikljucak...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Pošto si postojeći korisnik tih 6 meseci po dinar je van standardna ponuda.Inače standardna ponuda koja obuhvata taj tvoj sadašnji paket i to što ti hoćeš sad je ovaka.
Pretplatnici Flat 1 Extra, Flat 2 Extra, Flat 3 Standard,
Flat 3 Extra, Flat 1 Standard Internet, Flat 2 Standard
Internet, Flat 1 Extra Internet i Flat 2 Extra Internet
paketa ukoliko se opredele za EON Duo ili EON
pakete, dobijaju 6 meseci odabrani paket da plaćaju
po ceni starog paketa uz minimalno korišćenje
usluga od 24 meseca.
 
Uh ja sam bas lose napisao, placao bih 6m po 2000 a posle regularnih 3600. Nema za dinar nista kod njih...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Sve može, ako imaš nekog svog unutra, pa i HBO ful paket na dve godine za 0 din [emoji56]
 
Da li postoji mogucnost da se za drugi tv aparat namesti vracanje unazad 72 sata ?
 
Ја сам прошле године то добио, прешао са Тел 3 на Трио голд.
Uh ja sam bas lose napisao, placao bih 6m po 2000 a posle regularnih 3600. Nema za dinar nista kod njih...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Da li postoji mogucnost da se za drugi tv aparat namesti vracanje unazad 72 sata ?
Ne samo 72h, nego 7 dana, ali ne sa D3 mini uređajem - moraš i za drugi TV da uzmeš D3 ili EON...
 
Promeniše ipak i kod nas Ginx sa SK Esports dok su kod Slovenaca kao što već pisah uredno najavili promenu kod nas na sajtu sbb nema ni traga da će se to desiti.Sad ko hoće da raskine bez penala možda može to da iskoristi govoreći kao razlog za raskid da mu je Ginx bio omiljeni kanal.
 
Najavljeno je na sajtu u sekciji : "Vesti", a to menjanje kanala nije ama baš nikakav razlog da se raskine ugovor bez penala.

https://sbb.rs/podrska/vesti-i-informacije

Nije bilo kad sam piso a košto rekoh Slovencima su još prošle sedmice najavili.Za jedan kanal nisam siguran kako je stanje,ali kad su izbacili klasik i cbs dramu moglo je pa onda i za ultre kanale pa posle i za amc kanale moglo je da se raskine bez penala.
 
Radi normalno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Тек сам пре неки дан пронашао "грешку" на звуку код д3 уређаја. На ХБО каналима ако има српски звук, он не иде као српски звук, већ као стерео звук. То значи ако ставиш у подешавање да ти је и први и други звук српски, и даље ти на ХБО каналима неће пустити српски звук већ ће и даље да иде енглески (Dolby) који је подешен као основни звук.
Тек у току филма можеш ручно да бираш квалитет звука тако што притиснеш тастер "Opt"на даљинском.

Мени лично то смета, јер имам 5.1 прикључен и супер је звук. Када клинац гледа неки цртани, онда мора да се зеза са даљинским, а ја нисам увек кући да му то наместим, а жена, хмм, то су шпанска села за њу.
3282fcab5d32d646089878ae6dd865b9.jpg


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno