Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav, drugari.

Posle popodnevne kiše odjednom mi je Upstream Power Level sa 42 skočio na 51. Šta predlažete, da ih cimam?

VfJMeTO.jpg

Hvala na pomoći.
 
Kada su izasli EON paketi gledao sam ponudu i za EON Full je pisalo da se dobija onaj EON Smart box + 2 D3 Mini uredjaja. Sada ta dva D3 Mini vise nema, stoji samo da se dobija EON smart box? Koja im je to fora? Tek sad mi ne pada na pamet da prelazim na EON.
 
Ima, ja sam prvo uzeo eon smart box, prošle nedelje otišao do poslovnice, rekao da želim još jedan uređaj (možeš 3 besplatno).
Sutradan došli, izbrao sam d3cam, intalirali i radi.
 
Ima, ja sam prvo uzeo eon smart box, prošle nedelje otišao do poslovnice, rekao da želim još jedan uređaj (možeš 3 besplatno).
Sutradan došli, izbrao sam d3cam, intalirali i radi.

Ima besplatno samo tamo gde je izvršena digitalizacija,a tamo gde je još uvek analogna dodatna 2 D3cam ili D3Mini mora jednokratna doplata za taksu plus mesečna renta.
 
A oni koji su onomad dodatni d3 uredjaj placali jednokratno 2000 din,sad kad prelaze na eon pakete moraju da vrate te stare uredjaje. A 2000 din? Ima da im trazim pate nazad....

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ima besplatno samo tamo gde je izvršena digitalizacija,a tamo gde je još uvek analogna dodatna 2 D3cam ili D3Mini mora jednokratna doplata za taksu plus mesečna renta.

Znaci u prevodu ostali gradovi ce dobiti besplatno za 10 godina, sobzirom na tempom kojim rade digitalizaciju.
 
Gde im nestade Eurosport 4K?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prošao RG, ne emituje više
 
Kako nema pravo kad beše već 2 godine prenose sva 4 GS turnira? S tim da za Wimbledon nemaju exkluzivna prava prenosa na svim teritorijama pa prenosi kod nas i SportKlub. Pa bar za taj 1 GS godišnje može u Srbiji da se odmori mozak od Banjca i kompanije i od najgoreg sportskog kanala koji misli da sa samo 2 kanala može adekvatno da prenosi sve sportove za koje su nakupovali prava...
 
Novi Beograd - kod mene postoji analogni signal

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
A oni koji su onomad dodatni d3 uredjaj placali jednokratno 2000 din,sad kad prelaze na eon pakete moraju da vrate te stare uredjaje. A 2000 din? Ima da im trazim pate nazad....

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ne moraju da vrate taj dodatni D3 i prelaskom na EON sve prethodno ostaje.

Ja sam uz prethodni ugovor između ostalog dobio D3 kuću bez takse i rente, i sada kad su mi ponudili da uzmem neki od EON paketa, proverio sam da li mi ostaje kako je do sada. Tako je i za one koji su platili.
 
Drugar imao Duo Silver, istekao mu ugovor proslog meseca, nije isao da produzi nista. Danas mi kaze bio u SBBu i rekli mu da mu i dalje ide Duo Silver BEZ ugovora i da moze da prekine kad hoce kao ili da predje na neki drugi paket.

Kako je ovo moguce? Onda ispada da niko nikad vise ne mora da produzi ugovor i da se veze na 24 meseca.... Ili u poslovnici pricaju gluposti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Istekla mu je "ugovorna obaveza" ne "ugovor". Ukoliko u inicijalnom ugovoru nema ništa o automatskom obnavljanju ugovora (a SBB više ne koristi te fore ??) po isteku UO ugovor važi na neodređeno i to je to. Zavisi od operatera do operatera šta se dešava sa cenom usluga po isteku UO... kod nekih cena raste na neku standardnu/ne-promo (npr za Box pakete kod Telekoma), kod drugih se nastavlja korišćenje i plaćanje po toj ranije ugovorenoj ceni i to je to.

Ja sam D3i korisnik i meni je UO istekla odavno i koristim uslugu i dalje po staroj ceni i starim uslovima. Mogu da raskinem ugovor kad hoću, uz naravno obavezno 30 dana otkaznog roka.
 
Ahaaaa kontam. Hvala na obavestenju. :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Istekla mu je "ugovorna obaveza" ne "ugovor". Ukoliko u inicijalnom ugovoru nema ništa o automatskom obnavljanju ugovora (a SBB više ne koristi te fore ??) po isteku UO ugovor važi na neodređeno i to je to. Zavisi od operatera do operatera šta se dešava sa cenom usluga po isteku UO... kod nekih cena raste na neku standardnu/ne-promo (npr za Box pakete kod Telekoma), kod drugih se nastavlja korišćenje i plaćanje po toj ranije ugovorenoj ceni i to je to.

Ja sam D3i korisnik i meni je UO istekla odavno i koristim uslugu i dalje po staroj ceni i starim uslovima. Mogu da raskinem ugovor kad hoću, uz naravno obavezno 30 dana otkaznog roka.

Ovo ce biti super ako bude moglo da prodje, danas mi je istekao ugovor i hteo sam da uzmem srednji eon duo paket, onaj sa eon smart boxom, ali za nas stare korisnike apsolutno nikakve pogodnosti, placao bih 3600 od prvog meseca i plus 3500 jednokratno za “instalaciju” smart boxa, a to im necu platiti sigurno.

Tako da cu nastaviti sa isteklom UO...
 
Ovo ce biti super ako bude moglo da prodje, danas mi je istekao ugovor i hteo sam da uzmem srednji eon duo paket, onaj sa eon smart boxom, ali za nas stare korisnike apsolutno nikakve pogodnosti, placao bih 3600 od prvog meseca i plus 3500 jednokratno za “instalaciju” smart boxa, a to im necu platiti sigurno.

Tako da cu nastaviti sa isteklom UO...

Neće biti nikakvih problema da nastaviš sa starim paketom ja sam na trio goldu bez UO od avgusta.Sve dok ja sam nisam pokušavo da pređem na nove pakete nisu me nagovarali da to isto uradim,čak ni posle kad su oni rekli šta mogu da mi ponude a ja to odbio nisu više pokušavali.Sem ako si imo neki dodatni TV paket koji je bio samo tokom UO ostalo ti se neće ništa menjati.
 
Poslednja izmena:
Mene upravo NAT-ovali. Pisao sam već ovde kako sam se na jedvite jade izborio za javnu IP adresu, što je bilo jedini uslov da postanem nov korisnik SBB-a. Potpisao ugovor krajem 2018. i evo, već mi "ga" uvalili. E stvarno su (.)(.)
 
Danas sam podneo zahtev za kompletan raskid ugovora sa SBB i sada cekam 30 dana da vratim opremu.

U SBB sam koristio telefonski broj prenet sa Telekoma.
Meni fiksni telefon vise nije potreban i necu ga koristiti ni kod koga.

Da li sam u obavezi da iz SBB vratim telefonski broj Telekomu?
 
Poslednja izmena:
Ne, vraćanje broja originalnom vlasniku radi operater, odnosno u tvom slučaju SBB.
Pozdrav

Sent from my F5122 using Tapatalk
 
Mene upravo NAT-ovali. Pisao sam već ovde kako sam se na jedvite jade izborio za javnu IP adresu, što je bilo jedini uslov da postanem nov korisnik SBB-a.
Не сећам се баш детаља приче али ако ниси добио написмено да ћеш увек да имаш јавну адресу, сада је тако како је. Обећање ...
 
Nisam znao da ipak može da se ima napismeno, što sam im i tražio u toku pregovora, ali na to mi je rečeno da za tako nešto nemaju mogućnosti, te je ostalo samo obećanje. Poprilično sam razočaran, nije trajalo ni pola godine. Svakako se neću predati, smaraću ih do iznemoglosti i dok imam živaca. U suprotnom da, šta je tu je, strpim se dok ne istekne ugovor i otkačim se od njih.
 
Па не знам да ли уопште то може написмено али бих свакако тражио неку потврду баш због овога што ти се десило. Или неко име па да давиш ако ово ураде.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno