Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda kako sad stanje stoji ništa ako si pratio temu poslednjih nedelja,pojedini članovi koji su to pokušali ni posle 2-3 nedelje nisu dobili nikaku bolju ponudu.
 
Izgleda kako sad stanje stoji ništa ako si pratio temu poslednjih nedelja,pojedini članovi koji su to pokušali ni posle 2-3 nedelje nisu dobili nikaku bolju ponudu.

Tako je,sad sam ih zvao i izgleda da je to vec u procesu raskida,ne zovu i ne nude nista izgleda.

Elem kad smo vec kod toga,jel ko upucen sta se sve nudi na Zvezdari kod Cvetka od ostalih operatera?
 
Poslednja izmena:
Juce su oko 16:00h, "savesni izvodjaci radova" kod obilaznice, presekli glavni opticki kabl na izlasku iz Zrenjanin. Kvar je otklonjen oko 20:00, ono sto je fascinantno SBB (totalno), Telenor i Vip su gotovo prestali da funkcionisu. Jedino je mts 4g internet radio (ne mogu da tvrdim za ostale usluge osim mobilnog interneta), zbog posla sam morao da pronadjem neku funkcionalnu varijantu... i ova je bila jedina.

Neverovatno da se sve oslanja na jedan izvor bez ikakve alternative. Doomsday na 4 sata gde je totalno grad i sve ostalo paralisano, ukljucujuci POS terminale, telefone, tv i internet.

Neka sad neko pokusa da kaze da su nezavisni, a svi su medjusobno povezani!
 
Poslednja izmena:
Pa dele infrastrukturu...


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Juce mobilni net nije radio, kao ni sms, a pozivi su radili bez problema (mts).

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Izgleda kako sad stanje stoji ništa ako si pratio temu poslednjih nedelja,pojedini članovi koji su to pokušali ni posle 2-3 nedelje nisu dobili nikaku bolju ponudu.
Čitaju i oni forum. Kako se brzo priširio glas da ih možeš zaplaštti raskidom ugovora tako će se proširiti glas da se ne obaziru na te fore. Objektivno imaju monopol na tržištu a iluzorno je očekivati masovnu akciju građanske neposlušnosti.
 
SBB upravo pokušava da upeca građane kojima su istekle 2 godine da potpišu novi ugovor na 2 godine u zamenu za veću brzinu i više besplatnih minuta za telefon. Zašto? Najverovatnije zato što im je zaigrala mečka pred vratima. Trenutno se u mom naselju kopaju trotoari i postavljaju Telekomovi optički kablovi. Moraće da povećaju brzinu i to bez obaveze onima koji ne prihvate ovu "ekstra ponudu samo danas" kad dođu Telekomovi kablovi do zgrada, što će biti vrlo uskoro.
 
A možda su eto krenuli da daju tu vrstu promocije za novi ugovor, da preduhitre ljude koji bi tražili neke druge pogodnosti (popust na pretplatu). Svakako da ima ljudi, ali recimo ja lično i ne znam nekoga kome je 100 ili 150Mbit/s internet nedovoljan u ovom trenutku. Sa druge strane, popust na pretplatu svima se lepo uklapa :)
 
Mene su zvali pre neki dan sa broja 011/400-1000 i nudili su mi 12 meseci besplatnog Interneta. Inace njihov Internet ne koristim od 2016, koristim samo TV.
U mojoj zgradi je jedina alternativa MTS FTTB (moguce je uzeti VDSL 100/10). U zgradi je i Posta Net (nude samo TV, nema tehnickih mugocnosti za Internet). Ako zeli neko free Internet 12 meseci, nek pokusa da trazi.
 
I mene su zvali da nude net i pakete... otkacio sam ih odmah nismo ni stigli do ponude. Koristim mts vdsl 100/10 + sbb osnovni tv paket... u mom slucaju dobitna kombinacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel bilo negde price kad ce, ili da li će uopšte, pustiti 4k sport klub preko Eon aplikacije na tv? Nisam uzeo EON box zbog povlačenja kablova, zadržao stare risivere, i naravno nisam se zeznuo. Eon apl svakako imam na tv, gde verov radi I bolje nego na boxu. Naidjoh na jednoj iptv listi na portugalski sportski kanal (Sport TV) UHD, radi odlično direk na tv, tako da ako misle da se vade kako treba neki poseban hardver, da bi pokrenuo 4k kanal, nidje veze naravno..
 
Meni već 2 dana pds3121 neće da dobije ip adresu i ne radi mi premotavanje, isključivo iz struje, nista. Može li se nekako isforsirati bez podrške konekcija?
 
Meni već 2 dana pds3121 neće da dobije ip adresu i ne radi mi premotavanje, isključivo iz struje, nista. Može li se nekako isforsirati bez podrške konekcija?

A net ti radi? Moras ih pozvati. Ako neces da pozoves zbog naplate 19900 onda mozes 0114019900 :)


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Koliko te to mesečno košta?
Ja sam uzeo Box 4 plavi (50/8) i Eon full van mreže. Što znači obe televizije (puna ponuda) i to sve zajedno me u proseku izadje 4.700 na dve godine za sve usluge.

Lično mislim da je to odlična kombinacija.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Promašio sam model.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je vredno prebacivanje sa Sbb na telekom?
Treba mi Tv,net i fix od telekoma i neka pristojna brzina.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
вредно је ако те третирају као (сам додај реч)...
и ако је заиста повољније..
 
da li je neko mozda prenosio d3 sa jedne adrese na drugu, jer imam dva ugovora ali mi na jednoj adresi trebaju samo dva uredjaja dok bi mi na drugom mestu 4 odgovaralo ...
 
da li je neko mozda prenosio d3 sa jedne adrese na drugu, jer imam dva ugovora ali mi na jednoj adresi trebaju samo dva uredjaja dok bi mi na drugom mestu 4 odgovaralo ...
Pre godinu dana sam prenosio sam uredjaj sa adrese gde je bio ugovor na adresu gde je bila samo analogna i sasvim je normalno radilo. Šta više, mislim da i dalje radi

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Potvrđujem da radi. Upravo tako koristim.

Ja podneo zahtev za raskid, ovih dana treba da vratim opremu. Zvali me par dana nakon podnošenja zahteva, ali oba puta nisam bio pored telefona.

Ne znam da li orion daje optiku na godinu dana ugovora, jer bih najradije zamenio sbb sa njima.
 
Brat uzeo TotalTV i odneo opremu u Nemacku kad ono predsednik zgrade ili sta je vec ne da da se stavlja tanjir ni na krov, ni na spoljne zidove, zgrade kao u drzavnom vlasnistvu pa ima ta neka pravila.
Koliko smo upoznati EON ne radi u inostranstvu tj radi ali ne svi kanali ?
Sta je resenje? Sa terase ne hvata nikako jer je u prizemlju ne moze naci signal. Neki NordVPN pa da se zakaci za Srbiju i da tako pusta EON ne znam jel to neko probao i kako se pokazalo u praksi ? Hvala
 
NetTv je Eon za inostranstvo. Moze i dobar Vpn ali kosta
 
Nakon koliko od raskida može da se potpiše za SBB kao novi korisnik? Tri meseca?
 
Brat uzeo TotalTV i odneo opremu u Nemacku kad ono predsednik zgrade ili sta je vec ne da da se stavlja tanjir ni na krov, ni na spoljne zidove, zgrade kao u drzavnom vlasnistvu pa ima ta neka pravila.
Koliko smo upoznati EON ne radi u inostranstvu tj radi ali ne svi kanali ?
Sta je resenje? Sa terase ne hvata nikako jer je u prizemlju ne moze naci signal. Neki NordVPN pa da se zakaci za Srbiju i da tako pusta EON ne znam jel to neko probao i kako se pokazalo u praksi ? Hvala

IPTV, 7000 kanala (ceo svet, paid kanali)
8 eura mesečno, radi u DE.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno