Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dodatak

Čuven
Učlanjen(a)
16.10.2003
Poruke
2,391
Poena
680
Da ne bih otvarao jos jednu temu kad se vec ovde pricalo za proslogodisnje ubrzanje, najverovatnije je da od 1.marta 2012 ide novo ubrzanje paketa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Poznato ili cista pretpostavka?
Bice interesantno ako stvarno poveaju, ili primamljiv upload ili dosta brzi download. (sumnjam da ce smanjiti cene)
 
Pa video sam i koji su paketi otprilike ali to nije finalizovano pa da ne sirim netacne stvari. Mozda ce na nekim paketima cena ici gore za 10-20 din.
 
Sumnjam da ce bii nesto do leta. Mozda i septembra cak.
 
Pa ako je tacno da ce uskoro da krene i optika da se nudi, nije nemoguce da ce uz novo ubrzanje pokusati da privuku jos neke korisnike pre pocetka sire distribucije optike.
 
...oni ni poslednje ubrzanje ne mogu da odrade kako treba....
 
Da ne bih otvarao jos jednu temu kad se vec ovde pricalo za proslogodisnje ubrzanje, najverovatnije je da od 1.marta 2012 ide novo ubrzanje paketa.

Pa video sam i koji su paketi otprilike ali to nije finalizovano pa da ne sirim netacne stvari. Mozda ce na nekim paketima cena ici gore za 10-20 din.

Pe namoj sad tako pljucnut i otici, govori pa makar bilo i netacno al reci sta si to navodno saznao da bi mozda moglo biti... :sceptic:
 
Pa ako je tacno da ce uskoro da krene i optika da se nudi, nije nemoguce da ce uz novo ubrzanje pokusati da privuku jos neke korisnike pre pocetka sire distribucije optike.

Koja bre optika ? Ima par zgrada u N. Beogradu i Belvil kao naselje unutar N. Beograda. Cim je premijer izbrao samog sebe da vodi strategiju sirokopojasnog interneta u Srbiji onda znaj koliko je sati. Mislim da optika nece zaziveti kod nas bar jos par godina.
 
Novi paketi u MIX-u:

MIX S 10/1 1.490 din
MIX M 16/1.5 2.090-din
MIX L 24/2 2.790-din
MIX XL 40/2 3.590 din

Potvrdjeno u call centru!!!!!!!

Cena svih paketa se uvecava za 10 din......
 
Poslednja izmena:
Novi paketi u MIX-u:

MIX S 10/1 1.490 din
MIX M 16/1.5 2.090-din
MIX L 24/2 2.790-din
MIX XL 40/2 3.590 din

Potvrdjeno u call centru!!!!!!!

Cena svih paketa se uvecava za 10 din......

A šta je sa onima koji koriste samo internet pakete, jel su možda rekli nešto?
 
Poslednja izmena:
Zovite call centar pa pitajte.... kao i kod proslih ubrzanja....
 
Odgovor Telekoma na moje pitanje kad će "uhvatiti korak" sa konkurencijom...

untitled-1.jpg
 
Samo sa promocijama mogu nesto uraditi ili da debelo obore cene. Ko oce IPTV nemoze imati vise od 4MBbit DL.
 
6Mbit it is. Nisam bio informisan. Ali kako god se okrene, opet ista stvar - skuplje, sporije i samo jedan TV. Bas me zanima kako ce ispratiti ovo...
 
Pa smanjice cene ako hoce da isprate. Drugi nacin nemaju. Mada se ja bas i ne bih oslonio na to da ce Telekom da smanji cene :D
 
Ccccc, mi na telekomu cemo ovako nesto imati za 20 godina. T_T
 
pretpostavljam da ce svi dobiti to ubrzanje? kakve veze ima koristim li mix paket ili samo internet (+regularna kablovska)
 
Dal ce cvorista sbb-a moci da izdrze ovo povecanje ? Na mnogim mestima cak i u Beogradu je otezan saobracaj u vecernjim satima, sta li ce se dogoditi nakon jos intenzivnijeg saobracaja ?
 
Postacemo UK :) 50e za 50/50MB - ali sa 1000:1 aggregation ratio :D
 
Novi paketi u MIX-u:

MIX S 10/1 1.490 din
MIX M 16/1.5 2.090-din
MIX L 24/2 2.790-din
MIX XL 40/2 3.590 din

Potvrdjeno u call centru!!!!!!!

Cena svih paketa se uvecava za 10 din......
Super brzine! samo zvuci malo nerealno.. ako je istina svaka cast za SBB!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno