Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene je Unifi isključen na Sbb aplikaciji ali Ubee i dalje emituje Unifi. Zvao ih da isključe i oni isključe Unifi i onda nema Unifija dok se ne restartuje Ubee, posle restarta ili nestanka struje se vrati.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kada imaš samo modem nemaš problem.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Ja sam uspeo da isključim Unifi preko portala. Imam signal od komšija ali je dosta slabiji od onog koji je išao sa mog rutera. I posle restarta se ne uključuje.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
eb9f8b342eb84ad40ef7b9bc501167b7.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li si dobio bilo šta vezano za tvoju mrežu?

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Uskoro mi istice ugovor za eon ful,da li mogu da prenesem na drugo lice kako bih dobio 6 meseci ? Msm kako ide procedura? Hvala.
 
Ako ti je do cimanja raskines i potpišes na drugu osobu različitog prezimena.
 
To jedino preko promotera. Moraćeš da stupiš u kontak sa nekim, a možda te neki od startuje[emoji2]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Uskoro mi istice ugovor za eon ful,da li mogu da prenesem na drugo lice kako bih dobio 6 meseci ? Msm kako ide procedura? Hvala.

Druga osoba i druga adresa... Neće da mere na istu adresu (tj. ako živiš u zgradi na istu a dresu i stan) čak ni sa drugim prezimenom... Inače promoteri baronišu do potpisa, obećavaju sve i svašta, kad potpišeš 50% ono što su trućali ništa ne važi u praksi niti se igde spominje u ugovoru, ali pošto smo uglavnom svi "osuđeni" na dva velika kablovska operatera, od kojih jedan aktivno radi na cenzuri medijskog prostora, koliko god da je loš ovaj drugi, izbor je lak... Bar meni...
 
pa daju garant nesto i u KG za nove korisnike..

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Dao komandu preko Moj SBB da isključi Unifi...i em ga isključio em mi se updejtovao fw[emoji3]

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Nikakve peticije i slično nisu dozvoljene ovde.
Ako vam se post obriše, a vi ga ponavljate, to ima samo jedan epilog koji počinje sa opomenom.
 
Jel istina da sbb gubi uskoro hbo

Ovo mora da je informacija od nekog terenskog agenta konkurencije,kakvih se čuda sve od njih nasluša čovek kad te ubeđuju zašto bi potpiso za njih.Nekako mi logično dođe da je ovo tačna informacija da bi sbb ko prvo presto da nudi promo hbo premium novim korisnicima.
 
Nisam pratio dinamiku poskupljenja sbb usluga ove godine, dosta sam radio i bukvalno sam samo plaćao račune automatski. Sad nešto gledam, i nije mi jasno. Jel ovo normalno? Obratiti pažnju na datume. Za 2 meseca dva poskupljenja, oko 600din i to bez pdv?!?
c166c02e77ad40f7be41eec0f9030096.jpg
42d526fca28a4da7ebd2f0116268abbd.jpg
f8a09eda1d8d560f6f635965ad357fa5.jpg


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Verovatno ti isteka ugovora obaveza? Još ako si imao i neki dil da plaćaš Gold Extra po ceni Gold...
 
Nije menjana cena već 2 godine šta ti piše sa druge strane po stavkama u čemu je razlika u ceni.Mada bi bez pdv i održavanja tebi i trebala da bude cena oko 2400 din za trio gold extra,pošto je sa održavanjem i pdv cena tog paketa 4.539 din.Višak može biti samo telefon ili si uzo neki dodatni paket.
 
Jeste istekao ugovor, ni ne znam kad. Ovo je osnovica, sve dodatne stavke ako ih ima su dodate dole, 2620,00 plus pdv izađe suva cena paketa, što mi je nešto mnogo.

Edit: ali na kraju izađe oko 4500k,onda je valjda to. Hvala.
Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Drustvo, treba mi pomoc. Sinoc sasvim slucajno videh da mi je net ubrzan sa 300 na 450 mbps. Duo premium optika. Medjutim ne mogu da prebacim 300mbps i kad udjem na 192.168.1.1 tamo u downstream stoji 300mbps. Ne mogu da menjam nista. Zvah tehnicku podrsku, kazu, sad cemo da resetujemo i proradice. To je bilo pre jedno sat i po :D I dalje naravno nista nije reseno. Da nije neko imao slican problem?
 
Koji router?
Ako je stari Cisco nece moci preko 300.
Trazi da ti daju novi Ubee ili CG2121
 
Izgleda da je napokon stigla mts optika u zgradu :)
Treba mi info vezan za raskid ugovora sa SBB-om.
Ugovorna obaveza mi je odavno istekla. U ugovoru pise da moram da im 30 dana ranije javim ako raskidam ugovor.
Da li tih 30 dana vazi i ako ugovorne obaveze nema tj istekla je ili mogu da raskinem ugovor odmah?
Ima tu neka caka, citao sam negde ali davno to beze pa zato i pitam :)
Druga stvar je vracanje opreme. Da ponesem sutra kada idem da trazim raskid ugovora ili...?
 
Ja sam u istoj situaciji. Nema veze sa UO, pod ugovorom si i dalje, moraš da sačekaš 30 dana.
Kad potpišeš zahtev, vreme teče, tad će te zvati, i nuditi fantastičnu uštedu od hiljadu - dve, za novi dvogodišnji ugovor.
Ja sam bio spreman da prihvatim. Samo sam tražio da u novi ugovor unesu odredbu sa će mi sve vreme trajanja ugovora biti omogućena javna IP adresa.
Nisu prihvatili, prešao sam na MTS (Box2), 30 dana još teče.
 
Jel koristi neko 2 boxa? Tipa sa oglasa drugi pa na njega iskoristiti slot za smart aplikaciju. Iako koristi da li ako je kaon vuče live signal sa coax-a? Jel moze to ili sam ga izfantazirao
 
Bio jutros do SBB i raskinuo ugovornu obavezu. 30 dana otkazni rok. Nisu me pitali zasto raskidam niti su mi nudili u poslovnici nesto da ne raskinem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno