Šta je novo?

Sony PS Vita - opsta diskusija, pitanja i odgovori

a ako kontaktiram korisnicki servis preko interneta i trazim refund na us psn nalog? nesto tako? bi proslo?

edit: anyone who bought a Vita before June 1, 2012 will be eligible for a $25 cash or credit refund, or a $50 merchandise voucher for PlayStation games and services.
 
Poslednja izmena:
Vredi li sad kupovati ps vitu? Izgleda mi bas lepo, ali ne znam kakva je podrška igara ( bila je losa). Mislio sam da je koristim za remote play sa ps4. I naravno me zanima kako funkcionise remote play.
 
@Last of us
Vita ima sada da se nađe za smešne pare 80e.
Ja sam uzeo 3g(sa mts karticom) i remote neće da radi, valjda zbog pinga?!
Nisam nešto ni bio uporan.
Preko wi-fi upload minimum za PS4 treba da bude 2Mbs i radi bez kašnjenja.
Igrice kupuješ polovne za smešne pare + ako imas PS+ eto zabave.
:wave:
 
vita je ekstremno dobra konzola. mislim da je vredi imati. ja moju kad kad odigram, uzeta je nova i dan danas je kao nova. imam jos godinu i po garanciju na nju :)
 
Meni internet i nije tako brz. Upload mi je 1 mbs. Strasno me zanima taj remote play. Cesto mi je zauzet tv, tako da bi mogao igre igrati na ps viti. I svi hvale onaj model sa oled ekranom. Kazu da je dosta bolji (cak i od nekih dosta skupljih telefona). Ja stvarno nisam imao priliku da se uverim u to. Hvala svima na odgovorima. Mislim da cu je uzeti. ;)
 
odlican je oled ekran. ja imam tu verziju, 3g. baterija na viti kida koliko drzi, prosto neverovatno. desilo mi se da ga ostavim na stand by u sred igre, i uzmem vitu u ruke nakon nedelju dana, ona stoji tako u sred igre i ceka... upload speed ti nije bitan ako hoces da igras u lokalu kad ti je zauzet tv.
 
Koje mi igre preporučujete za Vitu. Za sad imam samo FIFA i Mortal Kombat. Ima li nešto u GOW fazonu?
 
Uvek preporucujem uncharted, killzone, thomas was alone, rayman legends i rayman origins. Sjajne igre na viti
 
Čekam neku akciju na PSN+ pa da izpazarujem. Šuška s eo nekim rasprodajama oko uskršnjih praznika.
 
popust je 50% na svaki mgs. mogli bi da se udostoje više da metal gear solid 1 stave na store za vitu u us. u uk ima recimo. tuga :/
 
Koliko sam se nadao uskršnjoj akciji toliko sam sad razočaran. Ništa ko svet a ni popusti nisu bili neki. Videćemo da li će se nešto promeniti u narednih par dana. voleo bih da Uncharted bude na akciji ali teško.
 
Na PSN-u Tom Clancy's sales. Splinter Cell, Rainbow Six itd.
 
Ima li sanse da se PS Vita igra na TV-u?
Imam i PS TV konzolu ali malo PS Vita igara je kompatibilno.
 
PS TV ti je najbolje resenje. Narsvno uz hack da sve igre sa vite rade i na njemu.
 
za adaptere moraju da budu hakovani sistemi? pfff.... kućipu jednu 3.60 ploču na kraju... imam jednu vitu koju sam kupio sa razbijenim ekranom, ali me mrzi da prepakujem ploču da vidim da li je 3.60.... da li neko zna kako da se proveri verzija fw bez ekrana?
 
pa kad radi ekran lako se vidi u podesavanjima. kad ne radi, onda ne znam....
 
Da, mora Vita da ima Henkaku instaliran da bi radio adapter. Može i običan i Henkaku Enso (permanentni).
 
fw mora da bude niži od 3.60. ako je dugo nisi koristio onda definitivno jeste. ja sam moj updateovao, a znao sam da gubim mogućnost da igram pirate, hteo sam da kupim neke naslove na popustu... šta znam, meni piraterija sve manje ima smisao, jer odigram 3 igre godišnje, pa njih mogu i da kupim.
 
Imam vitu 3.51. Jel moze na pm ko radi ovo hakovanje. Nemam vremena da se i sa tim bakcem
 
Ako ti je teško da bukvalno odeš na jedan link u browseru ti onda plati. Mada s obzirom da je toliko jednostavno ne verujem da je nekome palo na pamet da traži pare. :)

Inače mislim da je neophodno da FW bude tačno 3.60. Ako je niži onda se radi manuelni update na 3.60 pa tek onda hack.
 
tako je, ako je niži od 3.6 mora manuelni update na 3.0 pa onda hack. zaista, hack je jako prost, mada ima pajsera na kupujemprodajem koji traže 3000 dinara za jedan klik u browseru :D haha
 
Nazad
Vrh Dno