Šta je novo?

Sony PS Vita - opsta diskusija, pitanja i odgovori

Ja mislio treba neka filozofija. Gde da potrazim sta sve treba za hakovanje. I odakle skidate igrice
 
guglaj henkaku. ne znam gde se skidaju igre, ja samo originale imam
 
Jel imao neko problema da poveze vitu na racunar? Kada to uradim, i otvorim folder u njemu nemam nista. Zna li neko kako da resim ovo?
 
Totalni sam noob u svetu portabilnih uredjaja za igranje. Zeleo bih da uzmem jedan model za klinca, polovan a vidim da postoji 300 nekih verzija, pored vite vidim da ima i psp, da li postoji i nesto trece?
Da li bi mogao neko da me uputi u taj svet, sta bi najbolje bilo uzeti? Nesto do 100e
 
do 100 evra najbolje vita. psp je dosra stariji. ima neku draz, ali je vita mocnija. sa krekovanim softverom mozes da igras sve ps1 igre, i psp igre. tako da ti psp ne treba. rade i neki emulatori. u tom rangu imas i nintendo 3ds. switch je vec malko skuplji, ali je jedina aktuelna handheld konzola
 
Teško ćeš naći Vitu za 100€. Najmanje 150€ košta dobra konzolica. I to ako naletiš. Switch nisam video ispod 250€ polovan.

Sent from Samsung A71 using Tapatalk
 
Evo sad posle malo istrazivanja vidim da vita ima prilicno zatvoren krug igara. Odvojen svet bukvalno. Npr samo jedan gta postoji. A vidim, kako i vi kazete, da je cena malo jaca od mog budzeta. Malo sam drugacije zamisljao te portabl konzolice.
EDIT: vidim sada da sam pogresio za zatvoren krug(sudio sam po GTAu koje je kljucan) igara ali ipak cena je malo jaca.
 
Poslednja izmena:
San Andreas je bio cilj. Video sam da neki lik fura gtaV preko neke fore ali verujem da bi omogucio to na viti, mora da izvodis munje fore.
Resio sam na kraju da cu za tak neki novac koji imam gledati da uzmem ps3, tu ce svasta moci da se igra, nije portabl ali uradice posao.
 
ja sam novu vitu platio 100 evra, od druga kupio. ali mogao je bilo ko da je kupi, za toliko ju je prodavao. doduse bila je kao nova, ne bas nova. medjutim ta mi se pokvarila u garanciji i dali su mi bas novu. tako da me je nova izasla 100 evra. doduse to je bilo pre nego sto je krekovana, pa nije postojalo interesovanje za nju. trziste je kod nas dozivelo boom tek kad je konzola krekovana.

vita je platforma za sebe, kao i ds, switch... igre su specificne za nju. medjutim posto igra igre sa psp-a, mislim da je odlican izbor za klince, jer mogu da igraju sve i svasta, raznorazne zabavne igre, oni se ne opterecuju grafikom i fps-om kao mi.

ps3 je kompletno druga prica. tacno je da ima vise igara, ali koliko je bolje za dete uzeti ps3. za pocetak vitu ce moci da ponese bilo gde, i kod druga, i kad idete negde na put (nece da te smara za telefon da bi igrao igrice na njemu, samo ovo vredi ne 100 nego 100.000 evra :d )

kako god odlucis na tebi je izbor, sve ima svoju namenu

ja kad sam bio mali moj otac je bio izricit, konzola ne dolazi u obzir, samo kompjuter! i tako ja postao - i ostao pc gamer, ispratio sam celu istoriju pc gaminga, od prvog voodoo do sad i kad malo bolje razmislim prilicno sam ponosan na to. Ali jedan gameboy bi mi bas lepo legao tad. ne konzola za tv, bas gameboy :D
 
Ps3 je statican i zna se kad mozes da je igras. Ovako igraj u skoli, igraj u parku igraj kod druga igraj kad treba da se spava igranje non stop sto i nije neki posao. Ali svakako ima i svojih prednosti.
Ja sam igrom slucaja imao ps1 pa sam njega jahao dugo. Da sam spomenuo PC za igre verovatno bi se krstili, a i taj ps1 mi je bio i vise nego dovoljan. U vreme dok su se jos koristile kasete, ja klinac baratam s cdovima :D
@almoust evil665 e da pisalo je da je neki stream.
 
Može da ti bude opcija i emulatori na Androidu sa nekim klasičnim kontrolerom i držačem za ekran. Tako dobiješ dosta bolju ergonomiju.
 
Poslednja izmena:
Ps Vita je odlicna konzola , odigrao metal gear kolekciju , uncharted , assassins creed , worms , rachet and klank , resident evil revelations 2 , last of us preko striminga davno , dok je jos moglo , mislim da sam je bio iznajmio na mesec dana tako nesto , world of final fantasy , persona 4 golden , loco roco , jax and dexter , fliper plant vs zombies i jos dosta toga ... steta sto sony ne izbaci opet neki portabl uredjaj , switch lite me odbija zbog onog drifta koji je prisutan u velikom broju ... vita bez obzira na skupe memorijske , ne bas tako jake podrske ima dusu , ima to nesto ....
 
Soul Sacrifice , moocna igra ... probajte ...Mislim da je samo za Vitu ...obrnuo sam je desetak puta ...
 
Nazad
Vrh Dno