»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 15 od ukupno 15

Tema: Google hotmail nalog koji nije hotmail!?

Member Avatar korisnika Proday
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.488

Google hotmail nalog koji nije hotmail!?

Naime krenem da otvaram youtube i posle 2 sata cimanja kontam kako da udjem u Proday83 nalog umesto na proday83@gmail.com (svi znamo da je you tube sad vezan za google bla bla idt)!! Naime trebalo je da unesem nalog za koji je vezano to Proday83, a tacan nalog je proday83@hotmail.com! E sad poenta je, da bih citao mailove uredno moram da popunim tj da vezem taj nalog za neki gmail nalog (naravno za proday83 nema sanse jel vec postojim odavnno, a ja necu da pravim novo vise nista)...

You're currently signed in to your proday83@hotmail.com Google Account.
        If you complete this form, you'll be adding Gmail to this account, and your Gmail address will become your primary account username. ... itd
        Ok, reko ne treba mi na youtubu vise Proday83, koristicu klasicni google user, hocu sad da obrisem taj nalog zajedno sa tom hotmail adresom. E naravno to je nemoguce da se odradi tj po onome sto sam procitao youtube korisnika bih mogao da obrisem ali to nece uticati na gmail adresu (koja je u ovom slucaju @hotmail.com jelte). Pitanje je:

STA DA URADIM DA SE NA GOOGLE VISE NE MOGU ULOGOVATI SA PRODAY83@HOTMAIL.COM, a da ne izgubim msn nalog?!

NAPOMENA: šifra kojom se logujem na google za hotmail naravno nije ista kao i u msn hotmailu!

Ako me je neko kojim slucajem razumeo i zna resenje neka se slobodno javi

Member Avatar korisnika Phobiazz
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        932
      3. Moja mašina
        • Ostalo: Al' se nekad dobro jelo :)
      4. Pa nista se nece desiti, samo ce ti se povezati Hotmail i Gmail, a Gmail ce ti postati primarni.

Tacnije, unutar Hotmail naloga bi ti stizao i Gmail istovremeno. Tj, na dva mesta - u Hotmail i Gmail. Ono sto treba da radis je da ne radis nista. Uradi signout i nakon toga sign in kao Gmail juzer.

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.488
        Nisi me skontao; ne mogu da dodam gmail jel kaze da vec postoji (kao sto i jeste; moj proday83@gmail.com)!! Idealno bi bilo kada bih mogao tu adresu da ubacim tj to bi mi bilo resenje problema, ali to je nemoguce (ne znam da li bih mogao da cimam nekog iz supporta i kako uopste da dodjem do njih)?!! Ovako mi je googletov @hotmail prakticno beskoristan pa bih da ga obrisem kad vec ne mogu da ga koristim.

Member Avatar korisnika Phobiazz
        Na forumu od
        Dec 2010
        Poruka
        932
      7. Moja mašina
        • Ostalo: Al' se nekad dobro jelo :)
      8. Nisam i dalje skontao

Member Avatar korisnika Valmont
        Na forumu od
        Apr 2008
        Poruka
        166
        Pojava da ne može da se otvori YouTube nalog bez Google naloga me je i naterala da koristim Vimeo. Za sada - nikakve zamerke. Čak mi je i bolji korisnički interfejs od YouTube-a.

Member Avatar korisnika Extreme
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.600
        Meni isto nije najjasnije, ali padaju mi na pamet 2 razl. situacije:
        1) YT je registrovan preko hotmail-a
        2) hotmail je alternativni/backup mail GMail-a
        i obe situacije je moguce lako resiti

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.488
        Extreme nije ni jedna situacija

1. Yt je registrovan preko googla (od 2009 drugacije i ne moze da se pravi nalog, zato i ne mogu unlink da uradim sa proday83@hotmail.com); a da me ubijes ako se secam zasto sam vezao Proday83 nalog na @hotmail
        2. Nije bekap nicega; kao sto rekoh mogao bih da stavim da je bekap nekog naloga ali necu da pravim ni jedan novi, a voleo bih da je bekap proday83@gmail.com, ali to je nemoguce podesiti zato sto je pomenuti vec u upotrebi!!

Member Avatar korisnika illidan
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        16.352
      13. Moja mašina
        • CPU: intel
        • VGA: nvidia
        • Ostalo: razer
      14. ako sam dobro razumeo yt je vezan na gmail nalog proday83@hotmail.com, a ti zelis da ga prebacis na gmail nalog proday83@gmail.com i yt ti to ne dozvoljava

uloguj se na gmail nalog proday83@hotmail.com i posalji mail na neki support od yt da ti odrade unlink yt naloga sa tog gmail naloga. admin sve moze
        Menjao illidan : 01.02.2012. u 18:10

Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.600
        ^^Kako si registrovao YT na GMail a sada ti je na hotmail - to samo ti znas... Nego, jel' mozes da obrises YT iz Google Account-a pa da ga dodas kasnije/napravis novi (ako odatle ne moze unlink)?
        Menjao Extreme : 01.02.2012. u 18:14

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.488
        Citat Citiram korisnika: illidan Pogledaj poruku
        ako sam dobro razumeo yt je vezan na gmail nalog proday83@hotmail.com, a ti zelis da ga prebacis na gmail nalog proday83@gmail.com i yt ti to ne dozvoljava

uloguj se na gmail nalog proday83@hotmail.com i posalji mail na neki support od yt da ti odrade unlink yt naloga sa tog gmail naloga. admin sve moze
        Sve to mnogo komplikovano za nalog koji mi netreba. Najradije bih da mogu da obrisem taj Proday83 i proday83@hotmail.com samo sto prvo bih i mogao al ostatak nema sanse! P.S. Znam da je admin almighty uvek
        Citat Citiram korisnika: Extreme Pogledaj poruku
        ^^Kako si registrovao YT na GMail a sada ti je na hotmail - to samo ti znas... Nego, jel' mozes da obrises YT iz Google Account-a pa da ga dodas kasnije/napravis novi (ako odatle ne moze unlink)?
        Nije mi to u cilju U principu ostavicu taj Proday83 nalog sto je vezan za hotmail, necu ga koristiti uopste, ali me je zivo zanimalo kako je moguce da na googletu napravim akaunt identican onom koji vec imam na msn-u...gluposti boze mili!?! Danas sam bas svasta procitao, ljudi su svasta uspevali da urade vezano za taj youtube i da se vrte u krug sa silnim akauntima a nigde ne stignu...kao dusko dugousko kad otvori pljeskavice da prodaje na onoj petlji

Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.600
        Naravno da ne moze 2 ista (to da li je @gmail ili @hotmail nije bitno, user na YT je u tvom slucaju proday83).
        Koliko znam, primarni mail ne moze da se menja (a to ti je GMail) tako da ili nekako unlink/brisanje hotmail naloga ili brisanje YT naloga iz Account-a/Dashboard-a pa ponovno kreiranje/aktivacija.
        Ako to ne odgovara (imas upload-ovano brdo videa i sl.) - onda nista.

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.488
        (to da li je @gmail ili @hotmail nije bitno, user na YT je u tvom slucaju proday83).
        Jedan od usera je Proday83 (onaj koji je vezan za @hotmail nalog), a drugi je proday83@gmail.com (znaci imam dva naloga na youtubu)!!

A mozes li mi objasniti koja je onda poenta pravljenja @hotmaila na googlu ako ne mozes da mu pristupis bez da za njega ne vezes neki @gmail akaunt koji ce biti primaran!?

Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.600
        Pa poenta je da imas 2 mail-a, sa mogucnoscu povezivanja i sl. Naravno da je na GMail-u GMail primarni, ne vidim tu nista cudno (mada sam ja mislio na YT).
        Sad ispada da si pre par godina napravio GMail, onda YT registrovao na isti, pa dodao Hotmail i sad, umesto jednog, imas 2 YT account-a? Ludilo... (ovo prvi put cujem, mislio sam da jedan user ne moze imati 2 account-a u isto vreme)
        A sada bi da taj YT (vezan za Hotmail) prebacis na GMail a drugi da obrises? Jedino ako obrises oba, ili bar taj vezan za GMail, pa dodas prvi, mada i to je pitanje

Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        16.488
        Pa poenta je da imas 2 mail-a, sa mogucnoscu povezivanja i sl. Naravno da je na GMail-u GMail primarni, ne vidim tu nista cudno (mada sam ja mislio na YT).
        Ok, al zivo me zanima kada bih recimo vezao neki novi gmail acc za taj postojeci @hotmail da mi bude primarni; kada bi mi neko slao mail na proday83@hotmail.com kako bi onda znao da li da ide na ovaj googletov ili na msn hotmail...ili bi isao na oba...znaci identicni su!! Ovo mozda i probam, zivo me zanima!!

Sad ispada da si pre par godina napravio GMail, onda YT registrovao na isti, pa dodao Hotmail i sad, umesto jednog, imas 2 YT account-a? Ludilo... (ovo prvi put cujem, mislio sam da jedan user ne moze imati 2 account-a u isto vreme)
        Ne, pre recimo 2 god sam napravio youtube nalog Proday83 vezan za proday83@hotmail.com (vec tada je to moralo preko goolgleta da se pravi koliko se secam) i on nema nikakve vezesa drugim akauntom koji je sam po sebi aktivan na youtubu posto je u pitanju gmail nalog cim je napravljen!!

A sada bi da taj YT (vezan za Hotmail) prebacis na GMail a drugi da obrises? Jedino ako obrises oba, ili bar taj vezan za GMail, pa dodas prvi, mada i to je pitanje
        Hteo sam da linkujem taj vezan za hotmail na ovaj gmail ali to je ne moguce

Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        1.600
        1. To verovatno moze, a mail bi trebao da ide na primarni, ako nije namesteno da (kopija) ide i na alternativni. Jedino to mora biti neki novi mail/username, ne taj gmail koji imas...
        http://support.google.com/accounts/b...n&answer=19870
        https://support.google.com/accounts/...rify_new_email
        2. E pa to sam i mislio jos na pocetku (kad sam napisao "1) YT je registrovan preko hotmail-a") - ti si tad napravio Google Account, zbog YT-a, a isti vezao za hotmail... I za to je bilo resenje (ortak je prebacivao sa yahoo-a na gmail), ali to vazi samo za account-e kreirane pre maja 2009.
        http://support.google.com/youtube/bi...&answer=173914
        3. Tacno. Ali je moguce ovo: "You can either re-upload the videos to the account you wish to use (no previous data associated with the video will be available) or use the Favorites function to point to the videos on the unused account so the videos are available (the videos will retain the data and continue to aquire more -- as long as that account is active)" (http://www.google.com/support/forum/...1c7c7993&hl=en). Download ide ovako: http://support.google.com/youtube/bi...n&answer=56100
        Menjao Extreme : 02.02.2012. u 21:33

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •