Šta je novo?

Bus Plus tehnologija

@NShappy
To sto ti hoces nije moguce, nije moguce kupiti 2 karte ili bilo koliko 1 brojem telefona, cak iako ti prodju 2 poruke to za kontrolu ne vazi, znaci 1 broj telefona je vezan za 1 kartu i 1 osobu, pitao sam ih to.
Bilo vezano za strance koji nisu imali nas broj telefona
Hvala, baš to mi je trebalo.

Mada, sada sam se setio da ja u telefonu zapravo imam dve SIM kartice.
Predspostavljam da jednu kartu mogu kupiti SMS-om sa SIM1, a onda još jednu SMS-om sa SIM2.
To bi trebalo da radi? :unsure:


A tebe tek čeka iznenađenje kada shvatiš da NIKO u Beogradu ne plaća prevoz i da je prevoz, samo u Beogradu, BESPLATAN.
Niti mi je neko iznenađenje, niti mislim da je u potpunosti tačno. A takav trend i ne podržavam.
Takođe, zaista se nadam da ovo neće zauvek biti slučaj (mada se tome zaludno nadam već jedno 30-35 godina :( ).
 
To ce da radi jer ti na sim1 dobijas jednu sms poruku sa kontrolnim brojem, a na drugu sim2 dobijas drugu sms poruku, prilikom kontrole oni gledaju kontrolne brojeve, tako da je to sve validno, samo sto ti treba jos ta treca sim kartica, za vas troje :)
 
a oni "aparati" su im presmešni
običan telefon koji mogu da iskjučim na dugme
 
Ne samo da može da se isključi aparat za kupovinu karata, već može da se izađe na Android home screen, odakle možete pa, sami već znate šta sve da radite.

Kačili su ljudi na Beobuild forumu slike, gde su bez većih problema otvarali kamera aplikaciju na tom njihovom uređaju za plaćanje karata.
 
Kao što i lično pričam na Beobuildu, obična android fiskalna kasa :D
 
Nazad
Vrh Dno