Šta je novo?

Bus Plus tehnologija

Nisam imao prilike da proverim, možda ovo pomogne.
22fd6fdde20b0de287dc5ca716268972.jpg


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Meni se desilo jednom pre nekoliko meseci. Sinoć sam koristio radi sve normalno.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Meni se dešavalo u 74 da nije hteo da validira, i to samo u jednom vozilu. Verovatno je tu neispravan validator.

Sent from my p20 lite using Tapatalk Pro
 
Danas
6c116e34de2ad2d15077932f16086db2.jpg


Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Vrvt validator nema net/signal.
Mada skidanje sa kartica nije instant uopste.
 
6.0.1
 
Real time public transport router app. Prikaze ti sve moguce nacine da odes od A do B, stajalista linija, trenutne radove na sistemu..
Ima info odmah i koji lift i stepenice ne rade cak.

Ima i slican Wiener Linien, koji i karte (sve moguce unutar Beca) moze da kupi i prikaze.

Qando postoji odavno.
 
Poslednja izmena:
Na wifi radi, a na mobilnom netu ne.
 
Real time public transport router app. Prikaze ti sve moguce nacine da odes od A do B, stajalista linija, trenutne radove na sistemu..
Ima info odmah i koji lift i stepenice ne rade cak.

Ima i slican Wiener Linien, koji i karte (sve moguce unutar Beca) moze da kupi i prikaze.

Qando postoji odavno.
To radi i za Srbiju?
 
Naravno da ne, samo Bec. Zato i ima "Wien" u imenu :)

Ali poenta je da je postojao vec duzi niz godina i da ima real-time update! Neko je to napravio besplatno. I sve karte za prevoz u gradu (a neke i sire) mogu u telefon stati.
Ima i OeBB (zeleznica), ali oni su nesto kasnije tek izbacili app.
 
MC ili obicne BP?
 
Prijavite im. Najbolje ako imate ID aparata ili busa.
 
A to moze biti 20 stvari :D
 
Ozzy proveri da li su knjižili poslednju validaciju. Ja sam imao problem da su mi knjižili tek posle mesec dana i u tom periodu nisam mogao da koristim tu karticu za novu validaciju.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pozdrav,

da li nekome desilo da dopuni BusPlus personalizovanu kartu mesečnom dopunom online, i da ne radi dopuna "NEMATE DOVOLJNO KREDITA".

Sledeći put kada sam probao validaciju aparat se zaglavio, odnosno zasvetle 3 LED diode i nestane tekst sa ekrana a ostane slika i tako stoji. Posle par sekundi kad sklonim kartu on se "povrati", ali ponovo prislanjanje karte ili izbaci "NEMATE DOVOLJNO KREDITA" ili se zaglavi na isti način.

Poslao sam mejl Apex Solutions-u, Sekretarijatu za gradski prevoz i na [email protected], a banci sam naredio da odrade chargeback dok još imam mogućnost za to.

Svejedno grozno, karta plaćena, ne radi, a kontrola pretpostavljam bi me rastrgla kao čopor pasa.

edit: Inače prvi put kada sam prislonio nije pisalo "DRŽITE KARTICU PRISLONJENU", već odmah odbije sa "NEMATE DOVOLJNO KREDITA" (mislim da je to nemate kredita najglasnija poruka u sistemu, da ceo bus čuje koja si sirotinja...)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno