Šta je novo?

Bus Plus tehnologija

Verovatno misli na početni ekran. UI početnog ekrana u aplikaciji za android je stvarno loš.
 
Android aplikacija ima glavni meni, gde se bira između pretrage po broju, nazivu stajališta ili se ulazi u sekciju Odabrana stajališta (užas na šta liči):

0e23a6b9b14fa6eb706328fe301509ca.jpg


EDIT: I najbliže stanice

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ovde nema, odmah otvara mapu sa stanicama isto kao na slici sa linka.
 
Kod iOS verzije kada se otvori aplikacija pokaže lokaciju gde se nalazim i ponudi stajališta koja se nalaze u blizini.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Jel i vama BusPlus aplikacija ušla u neki "loop" večitog učitavanja i nikad ne završi taj proces?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Hoce li nekada ova app dobiti neki novi i lepsi dizajn,i naravno da preciznije radi.Ostali su u kamenom dobu sto se svega tice.
 
Jel i vama BusPlus aplikacija ušla u neki "loop" večitog učitavanja i nikad ne završi taj proces?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
I meni se tako ponaša već par nedelja. Obrisao aplikaciju, instalirao ponovo i opet sve isto. Android 8.0.0 takođe.

Hoce li nekada ova app dobiti neki novi i lepsi dizajn,i naravno da preciznije radi.Ostali su u kamenom dobu sto se svega tice.
Deluje nekako... socijalno :d
 
Poslednja izmena:
I meni se tako ponaša već par nedelja. Obrisao aplikaciju, instalirao ponovo i opet sve isto. Android 8.0.0 takođe.


Deluje nekako... socijalno :d

Otkako je izasla sve je isto,kao sto si rekao bas deluje i radi socijalno.:d
 
U većini evropskih gradova preko aplikacije za gradski prevoz možeš da kupiš i kartu...

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Možeš i kod nas preko aplikacije, samo ne preko te preko koje bi bilo očekivano. Možeš preko MTS aplikacije koja je naravno namenjena samo MTS korisnicima :D
 
Zna li neko koja ce firma nastaviti posle ovih lopova iz Apex-a ,kojima je istekao ugovor?
 
znace se ko je podneo ponude 25.2, a trebalo bi da medju ponudjacima ponovo bude apex, tako da mozda ostane sve po starom. inace sms poruke su sve manje upotrebljive, bar meni ...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja bih vratio konduktere.
 
Bus Plus tehnologija tema će promeniti ime i sve će ostati isto.

Da još nešto, narod će sve platiti. Za početak zamenu kartica, broj premašuje milion. Eto neće pisati Bus Plus, pisaće Beogradska.
 
Za pocetak grad treba da preuzme rukovodjenjem naplate karata.
Naravno, niko nije lud, dokon i nema toliko vremena i para da apex-ov sistem raz..be i pocne od nule.
inace sms poruke su sve manje upotrebljive, bar meni ...
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Tacno. Posaljem poruku i stize obavestenje tramvaj je na 5 stanica od moje, ukljucim palikaciju..tramvaja uopte nema. Testa radi, saljem sms i sad prijavljuje da je tramvaj na 17 stanica. Posle 2 minuta aplikacija prijavljuje da je krenuo sa okretnice.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li se nekome dešavalo, meni redovno kada plaćam master karticom, javlja mi poruku could not be authorized.

I odmah nakon toga busplus aparat u autobusu se resetuje. :D

I tako svaki put.
 
Koja banka je u pitanju? Kod komercijalne mi je to pravilo "problem" nedelju dana i onda su ispravili dok sestri kod adiko banke ni dan danas..uvek baca tu gresku, sto je zapravo dobro jer kaze kontrolorima sta se desi, oni kazu znamo, niste vi krivi i produze :D
 
znace se ko je podneo ponude 25.2, a trebalo bi da medju ponudjacima ponovo bude apex, tako da mozda ostane sve po starom. inace sms poruke su sve manje upotrebljive, bar meni ...

A ni aplikacija nije nista bolja,ostala je u 20 veku zakucana.
 
Koja banka je u pitanju? Kod komercijalne mi je to pravilo "problem" nedelju dana i onda su ispravili dok sestri kod adiko banke ni dan danas..uvek baca tu gresku, sto je zapravo dobro jer kaze kontrolorima sta se desi, oni kazu znamo, niste vi krivi i produze :D


MTS banka, sa Intezinom nisam imao problema. Ali MTS banka im redovno šalje aparate u boot mode :D
 
Koja banka je u pitanju? Kod komercijalne mi je to pravilo "problem" nedelju dana i onda su ispravili dok sestri kod adiko banke ni dan danas..uvek baca tu gresku, sto je zapravo dobro jer kaze kontrolorima sta se desi, oni kazu znamo, niste vi krivi i produze :D
Ja sam kod Addiko. Nažalost, prolazi Mastercard.
 
Nazad
Vrh Dno