Šta je novo?

Bus Plus tehnologija

I ja :) A pomislio sam da je to zato sto se obicno vozim linijama sa starim busevima:)

Da li i vama sada primetno sporije ucitava linije kada se odabere stanica? Do pre 5-6 dana ono, prethodna verzija, ili radi u nedogled (ne radi) ili u roku od 1s prikaze linije. Sada sam cekao po 5s.

Izgleda da su im serveri krs,nece da unaprede,pa cekam po pola minute i vise da vidim gde je bus,a za to vreme on je vec odmaglio.
 
A kako ce kontrolori proveravati, isto stavljanjem kartice na aparat?
 
Da li bi se iko normalan usudio da ovo koristi u Srbiji? Naslonis, on ti skine 1000 dinara i sta onda?! Jos jedna fora za namestanje posla ortackim firmama, naravno za milionske iznose, a koju niko nece koristiti. Setimo se koliko je grad platio uslugu "pauziraj parkiranje", a pitanje da li postoji ijedna osoba koja to koristi.
 
Danas mi dolazi e-mail "transakcija odobrena"... znam da nista nisam kupio ili platio a da nisam vec dobio mail, niti moze nesto nedeljom da bude tek obradjeno od platnog prometa...
Kad ono BusPlus :) Probao jednom prilikom da li radi uopste, nije bilo na kartici novca. Tek danas je probana izgleda transakcija, jer nije ni bilo "neuspesnih transakcija".

Ne secam se kada sam probao :( Mislim da vec mesec dana ima. Cisto da se zna da moze prilicno kasnije da se naplati, nista ne kritikujem :)

Osim cene, naplacuje se 98RSD karta onda!
 
Da li neko plaća kartu sa telefonom, ovo preko mts aplikacije i NFC? Funkcioniše li? Htedoh sutra da probam pa da se ne ispalim mnogo [emoji23]

Sent from my S8 using Tapatalk
 
Radi, gde radi i BusPlus - ali ja sam cesto nailazio da citaci ne rade uopste ;)

Inace, radi cool ovo preko MTSa karta. I preko MC kartica kad placas isto.

Sto sutra, sprzice te sunce :D
 
Auto mi na servisu, moram na bus sabajle :) U povratku idem pešaka :D
 
Budi spreman da isprobas i karticu ;) Desilo se jednom da nije hteo da mi radi sam MTS Centar.
Kad kupis kartu vec, nije problem ako radi citac - ali eto, desilo se jednom da nije app radio (nije hteo da kupi kartu).

Ponesi neku MC sa PayPass-om za svaki slucaj :)
 
Imam ubogu Telenorovu MC, pa da vidimo :)
 
Meni MC iz mts banke pre par dana nije htela da prođe, one lampice na uređaju dođu do pola i ništa... Možda je bilo privremeno nisam isprobao nakon toga.
 
Da li je pokazao nesto? Crveno/zeleno?
 
Ništa na ekranu uređaja nije bilo pokazano u smislu da li je validirana ili ne. Mada pokušavao sam da uzmem grupnu kartu možda je i to bio problem.
Videću kad mi bude trebao opet bus da isprobam.
 
Ako ne prikaze nista kao rezultat, obicno znaci da nije registrovao karticu (bilo BusPlus, MC ili MTS).
Ne znam da li moze MC/MTS za grupne.
 
Ne moze grupna sa karticom, procitah na sajtu busplusa...

Via RN4x
 
Radi li nekome aplikacija ovih dana? Meni vec drugi dan ne radi uopšte [emoji21]

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Koristio danas, radi.
 
^ Kod mene sasvim normalno, kao i do sada. Čak bolje nego pre god, dve kad češće nije radila.
 
Ponekad se zaglavi u trazenju vozila za izabranu stanicu. Vrti onaj krug na sredini ekrana i nista. Izaberem drugu stanicu minut kasnije a ono sve radi.
 
Meni je do skoro dobro radila, ali u poslednja tri dana redovno baguje. Isto mi je prijavilo još dvoje ljudi, bilo preko wifi ili mts mreže.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Meni ne radi od kad sam presao na Pie

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Navodno na Pie radi ako je pretraga po najbližoj stanici, ali meni pamti staru lokaciju, čistio sam keš, resetovao app i ništa.
Izgleda da se resetuje kad se isključi/uključi lokacija, mada od kako su zeznuli lokaciju na Pie, više ne znam dal je aktivna ili ne.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
^ Ako ne korisis lokaciju za traženje najblizih stanica (što nije posebno korisno), radi li normalni prikaz sa unošenjem šifre stanice? (GPS off, Google Location Services off.)
 
Na Pie ne.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Pa vi onda upgrade-ujte brzo, kao da cete nesto propustiti ako ne sacekate godinu dana update :D
 
Lomim se da se vratim na Oreo, jer busplus dosta koristim.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam na Oreu već mesecima, ali nekih nedelju dana unazad u 80% slučajeva imam problem da mi u nedogled vrti krug da izlista vozila. Reinstalacija i brisanje cache i data ne daju rezultata, pa mi pada na pamet još samo da im server zeza.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno