Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Ovo je stvarno treniranje zivaca za D3Do, stalno puca i trokira !!
 
Ovo je stvarno treniranje zivaca za D3Do, stalno puca i trokira !!

Jednostavno server je preopterecen. Pogotovo kad ima neki sporstki dogadjaj. Gledajte veceras RTRS ili federalnu koje prenose ligu sampiona i uvericete se. Takvi su nasi provajderi, hoce zaradu a da ne moraju da uloze u opremu. Reklamiraju mnogo, a u praksi daju mnogo manje. Ovo vazi i za Sbb naravno.
 
U Srbistanu i dalje su na snazi monopoli a SBB je najveći i naravno pošto je Srbistan nema efektivne zaštite potrošača pa su ovakve gluposti moguće.
Oni godinama reklamiraju nazovi digitalnu televiziju, digitalni kvalitet slike i slične laži, što je po zakonu kažnjivo jer se potrošače dovode u zabludu (emitovanje se vrši analognoj rezoluciji a svaki full hd kanal se dodatno plaća) i apsolutno niko nereaguje.

D3GO odnosno reklama za ovu sulugu takođe obmanjuje potrošače da je moguće pratiti televiziju na svakom mestu (do skoro je bilo samo sa sbb mreže a na telekomu na androidu neradi ni sad itd)
 
Poslednja izmena:
Jednostavno server je preopterecen. Pogotovo kad ima neki sporstki dogadjaj. Gledajte veceras RTRS ili federalnu koje prenose ligu sampiona i uvericete se. Takvi su nasi provajderi, hoce zaradu a da ne moraju da uloze u opremu. Reklamiraju mnogo, a u praksi daju mnogo manje. Ovo vazi i za Sbb naravno.

Opterecen je naravno kada im je kompletna lista maznuta i okacena na 100 sajtova pa svi mogu da gledaju za DZ. Navodno rade na resenju ali su spori u tome ocigledno.
 
Zar ovi programi nisu blokirani za vreme LS??? RTRS i Federalna?
 
Blokiraju sve jer to pravdaju navodnim zakupljenim pravima
 
Stigao novi update i aplikacija sada radi. Da li radi nekom d3go preko mobilnog interneta ( telenor, vip) ?
 
Radi meni preko telenora ali samo mali broj kanala. Navodno neke televizije ne dozvoljavaju mogućnost praćenja preko mobilnih mreža.
 
Nisam probao tu najnoviju verziji ali mi nije radilo na SII preko Telenora uz pojašnjenje iz SBB da trenutno nema mogućnosti praćenja preko Telenora uz ono čuveno radi se na tome biće uskoro
 
Evo probao preko vip mreze i aplikacija radi tj prikazuje program. Ne rade svi kanali ali recimo da polovina radi...
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasno gde se nalazi spisak kanala koji mogu da se gledaju preko ove aplikacije? Jel moze neko pojasnjenje,skoro sam uzeo prvi android tako da mi je ovo pipkanje jos uvek strano :)
Imam Sony Arc S.
 
Hvala,dosta je jasnije sad,ja nemam pristup svim ovim kanalima sa liste,uzeo sam Mix,total tv + adsl,nisam nasao listu kanala za ovu kombinaciju. Inace,po meni je ovo ekstra,na nekim kanalima ima opcija i da se gledaju emisije,filmovi i slicno koje su vec bile. Posto i na poslu imam bezicnu vezu,kabal kod sbb-a,i tamo je radilo bez greske. Slika je super,nema seckanja,titl ide lepo,sto se mene tice radi super.
 
Evo probao preko vip mreze i aplikacija radi tj prikazuje program. Ne rade svi kanali ali recimo da polovina radi...

Ma ni pola ne radi. Od domaćih ni jedan. Rade sportklubovi, tv1000, po neki fox, čini mi se viasatovi explorer i history i možda još nešto. Discovery i nat.geo ne rade kao ni eurosport. Ne znam samo kako ne puštaju eurosport kad njih možeš dzabe da gledaš u bilo kojoj varijanti preko bilo kog provajdera ili sat antene ali su ga blokirali u d3go vam sbb mreže. Glupost na kvadrat.
 
Koju verziju ViewRight Web for PC plugina korisite? Reč je dakle o verziji za Windows

I koliko kanala imate preko SBB jer m ise čini da broj nije veći od 60
 
Je l' mogu ja da uzmem taj D3GO (da plaćam mesečno), a da nisam korisnik SBB TV pretplate? Jesam korisnik TotalTV-a i ISP-a koji je njihov podprovajder (zbog ip-a, odgovara)? TotalTV iako je dobar, ne odgovara jer pasuje samo na jedan TV prijemnik (koji je u dnevnoj sobi, logično), a meni D3GO treba tipa dnevno po sat-dva, da pogledam History, Discovery i slično na kompu.
 
Poslednja izmena:
Je l' mogu ja da uzmem taj D3GO (da plaćam mesečno), a da nisam korisnik SBB TV pretplate? Jesam korisnik TotalTV-a i ISP-a koji je njihov podprovajder (zbog ip-a, odgovara)? TotalTV iako je dobar, ne odgovara jer pasuje samo na jedan TV prijemnik (koji je u dnevnoj sobi, logično), a meni D3GO treba tipa dnevno po sat-dva, da pogledam History, Discovery i slično na kompu.

Ne, moras da budes korisnik sbb interneta.
 
Je l' mogu ja da uzmem taj D3GO (da plaćam mesečno), a da nisam korisnik SBB TV pretplate? Jesam korisnik TotalTV-a i ISP-a koji je njihov podprovajder (zbog ip-a, odgovara)? TotalTV iako je dobar, ne odgovara jer pasuje samo na jedan TV prijemnik (koji je u dnevnoj sobi, logično), a meni D3GO treba tipa dnevno po sat-dva, da pogledam History, Discovery i slično na kompu.

Postoji i TotalMIX paket u kome je TotalTV i ADSL internet, uz to dobijas D3GO besplatno.
 
Ne, moras da budes korisnik sbb interneta.

Kolega je malo pozurio sa odgovorom,naravno da mozes ako imas TTV,uzmi broj svog ugovora,registruj se na prvi link,DOBICES PIN na ttv risiveru u vidu poruke,odradi registraciju,zatim idi u totaltv portal uloguj se sa podacima na drugom linku i tamo aktiviraj d3go...ja sam ovo uradio drugaru koji ima TTV i ADSL kod oriona...ne znam za ostale provajdere ali ne vidim zasto bi bio problem kod drugih...jedino da nisi u instranstvu kod nekog provajdera koji ne dozvoljava d3go,to ces sam morati da otkrijes,licno sam probao radi telekom,orion,Svajcarska,Italija...

Kod:
http://www.totaltv.tv/Korisnicki+servis/1379/MOJ+TOTAL+TV.shtml

Kod:
https://www.mojtotaltv.tv/ttv_home/faces/cms/
 
Poslednja izmena:
Odlično. Probavam kasnije, jer sad krećem da obrnem krug oko Ade (bajsem).

Kol'ko se plaća pretplata?
 
Poslednja izmena:
Pa to jedino ako je neki propust kod njih, ili registracija mora da bude obavljena sa sbb mreze, za sbb kablovski preplata je 210 din za total tv nigde ne pise cena.
 
Ne vergla ovo. :)

Registracija i aktivacija su odrađeni, međutim, nemam opciju da aktiviram D3GO uslugu unutar mog TotalTV naloga (tamo gde piše broj ugovora, adresa...), a kad odem na D3GO sajt i pokušam da se ulogujem sa postojećim podacima, kaže da username/password nisu tačni.
 
Poslednja izmena:
Može, ako imaš superuser, onda imaš i opciju temp unroot.
 
Ova krš opcija prikazuje samo oko 60 kanala dakle ništa od dodatnih "jeftinih" opcija koje korisnik plati. Ne može da ih prati pomoću D3 Go
 
Pozdrav za sve! citam o tom sbb i mnogo mi se svidjaju ti kanali a posto sam cuo da se to moze gledati na 3 kompjutera od prijatelja koji ima log ali nije korisnik sbb da li bi mi neko dao log a ja bi mu doplatio ili bi mu dao nastavak za net tv koji ima preko 160 kanala ali su mi u d3go mnogo zanimljiviji kanali nego u net tv u kom ima preko 20 pinkovih kanala koje ja ne gledam ko je zainteresovan moze na pp.
 
Nazad
Vrh Dno