Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Glumac# Konacno sam poterao android d3go ver.3 na androidu 4.2.1 i uz pomoc https://play.google.com/store/apps/d...VuUm9vdGluZyJd
Sada mi radi i van sbb mreze

Jel to znaci da si un-rootovao fon? Pa to je katastrofa!
Na mom Samsung GS3 nece nikako van sbb mreze, otkacim u SuperSU da nisam rutovan i tako radi ali samo kuci. Dakle mogu da gledam D3Go sam na WC solji!
 
un-rootovao sam ali iz ove app mozes da rutujes nazad ponovo.
Juce mi je radilo za probu na telekom adslu od komsijinog wifi-a.
Kad ponovo nocas na poslu gde imam telekom wifi opet nece.
Dizem ruke od ovog s..nja.
Totalna neozbiljnost i prodavanje magle bez ikakve podrske za sisteme koji su navedeni.
 
Poslednja izmena:
Meni puca u svim browserima, Win7 x64, evo greške koju izbacuje chrome:

Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: chrome.exe
Application Version: 27.0.1423.0
Application Timestamp: 512ca325
Fault Module Name: npViewRight.dll
Fault Module Version: 2.3.0.4
Fault Module Timestamp: 4fd7cd92
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 00244eec
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 11290
Additional Information 1: 147a
Additional Information 2: 147af9e45b1478d69da9be42b131f9db
Additional Information 3: 0ba9
Additional Information 4: 0ba933162a0d19fca2d6ae9ad7537cbe

Da li je neko imao sličan problem, ako jeste kako ga rešiti?
 
Da, na b-mail. Zvao sam ih i pitao i rekli su da imam, kao sto je pisalo kada sam uzimao mix.

ta poruka treba da ti bude ispisana na tv-u jer b-mail ide preko resivera satelitskim putem

kad posaljes prijavu i podatke neka ti je tv ukljucen dobices poruku na ekranu tv-a koja traje oko 1min.

to je PIN broj preko koga se registrujes za D3Go uslugu

onda ide aktivacija servisa

p.s. b-mail bi trebalo da radi na svakom resiveru ali mozda imas neke probleme pa kod tebe ne funkcionise

moras sam da proveris
 
Poslednja izmena:
Znam da treba da pise na tvu,sve odradim kako treba,ali nikako da stigne na risiver i nema na tvu pina.
 
Kako mogu da izvucem linkove iz d3go aplikacije i da ih ubacim u vlc player?
 
Neće da može tako nešto
 
Неки су то већ одрадили на заобилазан начин, изгледа да нису довољно добро обезбедили.
 
Daj neki link detaljniji info i slično da odradimo i mi ako jezaštita probijena jer aplikacija očajno radi svoj posao ali se zato naplaćuje
 
D3 GO usluga posle novog apdejta aplikacije više ne radi na jailbreakovanim iOS uređajima...sramota! Pritom ne može da se ostane na staroj verziji aplikacije, već "insistira" da apdejtujete. Ne vidim koji je razlog za ovu odluku, mislim da piraterija uopšte "ne igra" ulogu u korištenju ove aplikacije, jednostavno glupost i tvrdoglavost autora aplikacije koja će im se obiti o glavu.
Pritom mi uskraćuju gledanje tv, iako sam uplatio korištenje usluge do kraja meseca.
Toliko što se mene tiče, ja ovu uslugu više neću koristiti (ni plaćati), ne znam ko bi normalan odustao od jailbreaka i pogodnosti koje pruža zbog D3 GO aplikacije...
 
Daj neki link detaljniji info i slično da odradimo i mi ako jezaštita probijena jer aplikacija očajno radi svoj posao ali se zato naplaćuje

Primer

Samo neznam dali ovo ide preko SBB D3GO usluge, ali link je od SBB-a

U VLC radi bez problema...

PS. Za sve ostalo konsultacije putem Google :)

Ima jos jedan sajt koji isto strimuje sve ove linkove iz primera preko VLC-a, sve radi bez ikakvih problema i ima 60 dostupnih kanala iz Srbije
 
Poslednja izmena:
Ovo su informacije o strimu....

strim-informacij.jpg
 
Imam jedno pitanje u vezi ove NEVIDJENE GLUPOSTI sa blokiranjem jailbrake-ovanih uredjaja - moze li ovo nekako da se zaobidje?
 
Primer

Samo neznam dali ovo ide preko SBB D3GO usluge, ali link je od SBB-a

U VLC radi bez problema...

PS. Za sve ostalo konsultacije putem Google :)

Ima jos jedan sajt koji isto strimuje sve ove linkove iz primera preko VLC-a, sve radi bez ikakvih problema i ima 60 dostupnih kanala iz Srbije

Gde me nađe sa Pinkom, Farmom i Ekremom. Kako do root direktorijuma? Iii bar nešto normalno tipa NG, History itd
 
Gde me nađe sa Pinkom, Farmom i Ekremom. Kako do root direktorijuma? Iii bar nešto normalno tipa NG, History itd

Prvi primer pao pod ruku :) nije namerno...

Duze vreme D3Go Slovenija radi bez ikakvih problema preko VLC plejera nije kriptovano iako bi to trebali prvi da urade...

E sad ono glavno pitanje kako se vade linkovi iz D3GO aplikacije to ne znam, primer koji sam naveo je nadjen preko Google, a kanali History, NG, TLC, Travel i ostali isto su dostupni u navedenom obliku...
 
Poslednja izmena:
Poštovani korisnici,

Nova D3 Go aplikacija se ne može koristiti na "Jailbreak" iOS uredjajima, zbog ugrožavanja prava vlasnika programskih sadržaja, koji su eksplicitno tražili da na takvim uređajima ne bude puštena D3 Go usluga.

S poštovanjem,
Vaš SBB
Obrazlozenje.
 
Ne znam samo koja "prava vlasnika programskih sadržaja" su ugrožena... :S:
voleo bih da mi neko od nadležnih iz SBB objasni kako to što imam Cydiu ugrožava njihov tv program, koji je inače 99% kret*nski i trebali bi da mi budu zahvalni što im plaćam i kablovsku tv i D3 GO, kad ih gledam desetak sati mesečno...
Al dobro, ovo će im samo naneti štetu..
 
Resen problem sa D3Go i JB. :type:

1. Otvorite u Safariju ovaj link. [To je xCon tweak sa Cydie, *.deb file. Potrebno je instalirati ovaj *.deb file. Najlakse je preko iFile-a.]
2. Izaberite open in iFile
3. Instalirajte uz pomoc iFile-a
4. Respring
5. RADI!!!

Ko je u mogucnosti neka donira, kako bismo zadrzali coveka za naredne updateove. Kome treba, neka vice da mu dam link.
:smoke:
 
Poslednja izmena:
Radi, hvala!!!!
 
I ima li ikakve najave da se način prijavljivaja za ovu aplikaciju promeni.

Ovlašćenja koja se dobijaju odlaskom na home.sbb.rs su neshvatljivo velika umesto da username i pass služe samo za pristup aplikaciji i apsolutno ništa više
 
kako vam radi u poslednje vreme na PC? meni se non stop gasi i baguje na dva kompjutera.. bukvalno istera par minuta i onda blank screen pa mora ponovo učitavanje, odlepiću.. ista situacija i sa firefox i sa chrome
 
kako vam radi u poslednje vreme na PC? meni se non stop gasi i baguje na dva kompjutera.. bukvalno istera par minuta i onda blank screen pa mora ponovo učitavanje, odlepiću.. ista situacija i sa firefox i sa chrome

Ista situacija i kod mene.
 
Kod mene na 2 kompa 24/7 radi perfektno,kod brata u Italiji radi perfektno,kod brata u Svajcarskoj radi perfektno,sve na firefox....jedino utakmica u Zagrebu nije radila i bolje sto nije......iskljucite AV,adblock i slicno...ja ga posebno maltretiram mesecima jer dosta toga gledam snimljeno i cak i tu radi perfektno...
 
Ni na jdenom FF nissam uspeo da nateram da funkcioniše kako treba
 
Aj nek neko proveri da li im radi sad ovo s.... preko android aplikacije, do juce je sve radilo, a sad nece ni na jednom uredjaju. Prijavljuje "There seems to be network problems. Please check your network connection and try again".
 
Nazad
Vrh Dno