Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Od sada D3 GO televiziju možete da pratite i van SBB mreže. Veći broj kanala je dostupan u zemljama u kojima posluje grupa kojoj pripada i SBB, dok će neki kanali biti rezervisani ekskluzivno za SBB mrežu.
U ponudi je ukupno preko 220 kanala namenjenih svim tržištima u regionu bivše Jugoslavije, od čega je SBB korisnicima u Srbiji na raspolaganju preko 130 kanala. Povećanje broja kanala možete očekivati u toku februara.
Uživajte u svojoj televiziji u pokretu!

Treba sa njima proveriti tačno detalje, pošto uvek izostave detaljno objašnjenje... ali ok važno da može i izvan mreže... :)
 
Poslednja izmena:
Da li je to van SBB mreže već krenulo ili tek treba da krene.Meni preko MTS-a na mobilnom ne radi.
 
@armor "CARE" ti ne citas dobro post, lik je u proteklih 2 meseca koristio D3go u Americi! "D3 GO radi spolja minimum 2 meseca". Probao upravo na Telekom adsl-u i radi! Pre nije moglo. Ajde pazljivije citaj pre nego odgovoris nekom!!!

@spaad Radi samo na PC-u Win 7. Za Android i iOS treba da urade update app.
 
Poslednja izmena:
@armor "CARE" ti ne citas dobro post, lik je u proteklih 2 meseca koristio D3go u Americi! "D3 GO radi spolja minimum 2 meseca". Probao upravo na Telekom adsl-u i radi! Pre nije moglo. Ajde pazljivije citaj pre nego odgovoris nekom!!!

Znas onu narodnu "Na tarabi pise p***a, ali kad se lizne ostane treska na jeziku"

Pre 15 dana se vratio iz Austrije cik pogodi dal mi je radio ;)

Znaci prvo proveri pa onda pricaj
 
Amerika i Austrija 2 razlicita kontinenta! Sve zavisi na cemu si pokusavao da gledas! Trenutno radi samo na pc-u!
 
tablet i lap top

a to zavisi od kontinenta???:D

koji si ti kralj
 
Zavisi od IP adrese, ne znam za koja podrucja tacno je dostupno, ja sam se vratio iz Hrvatske juce i tamo je radilo!
 
Znas onu narodnu "Na tarabi pise p***a, ali kad se lizne ostane treska na jeziku"

Pre 15 dana se vratio iz Austrije cik pogodi dal mi je radio ;)

Znaci prvo proveri pa onda pricaj

Armore uopste nisi u pravu ja koristim d3go u bugarskoj sa vremena na vreme vec 60 dana.
 
И који канали су доступни пошто сам из овог саопштења разумео да нису сви канали бити доступни ван СББ мреже?
 
znaci negde radi negde ne

valjda ce srediti sada da proradi onako kako je trebalo oduvek
 
Poslednja izmena:
Imam SBB kablovsku ali ne i internet. Da li je moguce koristiti D3 GO uslugu i kolika je pretplata za nju?
 
Imam SBB kablovsku ali ne i internet. Da li je moguce koristiti D3 GO uslugu i kolika je pretplata za nju?

Licenca za D3 GO van paket je 203 dinara.

Registracija za nove korisnike

Korak 1: Prijavite lozinku i korisničko ime na strani Moj SBB na sajtu www.sbb.rs
Korak 2: Nakon toga, dobićete na prijavljeni e-mejl potvrdu registracije sa korisničkim imenom i šifrom.
Korak 3: Kliknite na link za potvrdu aktivacije u e-mejlu.
Korak 4: Na Moj SBB portalu potrebno je aktivirati uslugu.
 
'Registracija se može obaviti samo sa SBB mreže, sa lokacije (adrese) koja se nalazi u Vašem SBB ugovoru.'

Nemam SBB internet...
 
Nikako da mi proradi nesretni D3GO na PC-iju, na androidu fercera najnormalnije, Verimatrix sam nekoliko puta deinstalirao pa ponovo instalirao i ništa, prošli put sam tako rešio problem, ali ovaj put jok. Stalno ista poruka, kao ovo na slici. Imate li neki savet pre nego što nazovem tehničku podršku?

D.png
 
Isključi antivirus. Meni avast pravi isti takav problem :)
 
Bravo! Znao sam da treba prvo ovde da pitam. Onemogućio Avast i sve radi kako treba, moraću www.d3go.tv da dodam na listu izuzetaka u AV. Čudno da sad pravi problem, pre reinstalacije Windowsa to nije bio slučaj. Bez obzira na sve veliko hvala još jednom baltam0s!
 
Zasto na novom (Note 2) telefonu kad ukucam mail i lozinku izbacuje da mi je telefon rutovan i da ga anrutujem, a on apsolutno nije rutovan. Kako resiti problem?
 
Jel radi nekom D3 GO na kompjuteru, a da pritom ima total mix?

Ja napravio nalog, i kad god pokusam da se ulogujem izbacuje gresku da su mail i lozinka pogresni. Nazvao podrsku i rekli da kolege rade na aplikaciji pa je do toga, pa reko da proverim jel jos neko ima problema ili me zavlace sa tom pricom.
 
Ako ti od njih nije stigao mejl sa potvrdom email-a i lozinke, nećeš moći da se uloguješ.

Edit: Za sada Windows 8 nije podržan. Ni kod mene ne radi D3Go PC aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Jel radi nekom D3 GO na kompjuteru, a da pritom ima total mix?

Ja napravio nalog, i kad god pokusam da se ulogujem izbacuje gresku da su mail i lozinka pogresni. Nazvao podrsku i rekli da kolege rade na aplikaciji pa je do toga, pa reko da proverim jel jos neko ima problema ili me zavlace sa tom pricom.

Kod mene radi log-in, ali ne radi plugin u windows-u 8.
 
Odradio registraciju, dobio link za aktiviranje, aktivirao, dobio mail:

Uspešna registracija
Poštovani korisniče,

Uspešno ste se registrovali.
Vaši podaci su:

e-mail: ....
password: ...

Vaš Total TV

ukucam podatke iz tog maila, i nema sanse.
 
A jel neko njih pitao zasto je prepreka za rad aplikacije root-ovan tablet, ja jos ne naidjoh na app koja zahteva to.. u cemu je fora? I da jel ima nekih naznaka kada ce podrzati windows 8 .. c c c :smoke:
 
Odradio registraciju, dobio link za aktiviranje, aktivirao, dobio mail:



ukucam podatke iz tog maila, i nema sanse.

Da li si ugasio antivirus? Mušičav je dosta ovaj D3GO, i ja sam na Total-mix-u. Najbolje mi je kad nazovem call centar, treba mi pola sata samo da im objasnim da sam na ADSL-u, a ne na kablu, i onda još toliko da se oni smisle pod jurisdikciju kojeg dela SBB-a potpadam.
 
zato što su iGeekovi u SBB-u pa mrze Android uređaje... inače problem se krajnje lako i elegantno rešava sa VoodooRootKeeper-om :)
 
Nazad
Vrh Dno