Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Je l' ima negde tema za Honeycomb optimizovane aplikacije, ili za aplikacije koje su HD? Malo je nepregledno da se to radi u istoj sekciji sa ostalim Android aplikacijama, bar dok ne zaživi ICS. :)

Moglo bi da se odvoji. Takođe igre i programi da budu odvojeni. Inače bilo kakve igre odavo ne igram ali danas sam u svrhu testiranja instalirao Need for Speed Hot Pursuit. Ljudi moji slatko sam se naigrao:) Igra radi fantastično za razliku oda Asphalt 6 koja ne prepoznaje senzore kako treba. Shadowgun ima muku sa ekranom. GTA3 radi fenomenalno.
 
Moglo bi da se odvoji. Takođe igre i programi da budu odvojeni. Inače bilo kakve igre odavo ne igram ali danas sam u svrhu testiranja instalirao Need for Speed Hot Pursuit. Ljudi moji slatko sam se naigrao:) Igra radi fantastično za razliku oda Asphalt 6 koja ne prepoznaje senzore kako treba. Shadowgun ima muku sa ekranom. GTA3 radi fenomenalno.

Ja sam bas o tome razmisljao. Bilo bi predobro da bude tako odvojeno.
 
Jel ima GPS ?
 
Ima i gps. Nisam jos stigao s videom da se poigram ali Falcon je malo eksperimentisao s njim, ocekujem uskoro detalje od njega
 
Kameru nisam imao ni nameru da koristim... Ali sjaka normalno u g+, gtalk, na skype ne radi. Dok u nekom update Microsoft ne opegla to nema nista od kamere u Skype
 
Kako bre ne radi u Skype, ja je koristim opušteno.
 
I meni radi normalno u skajpu, sa mogucnoscu prebacivanja sa front na rear kameru.
 
To sa kamerom valjda nije nešto hardverski, pa da se zalomi da uloviš baš takav komad, sigurno ili do podešavanja ili generalno neki softverski update nedostaje da ispegla bug-ove

Wireless i 3G rade kako treba?
 
Poslednja izmena:
Normalno da be radi ako nisi ukljucio I opcijama :), salim, se. I drugstore isto tako kukao dok nije ukljucio iz opcija.

Dead space kids kako radi. I gta3, i pes 2012... Samo vozi...
 
Ma sljaka i wifi i 3g otkida ali ni meni ni drugarima ne sljaka kamera na skype. Koju vi to verziju koristite? Na koju foru nekom radi a nekom ne?
 
Ja verziju sa marketa. Potrebno je samo da, kada prvi put startuješ aplikaciju, izabereš da želiš video call iako je uređaj zvanično nepodržan.
 
2.6.0.95 je moja verzija. Ja Sam imao situaciju sa Samo dve igrice da mi je prijavio da nisi kompatibilne I to je to.
 
Pojavio se jedan komad na kupujemprodajem pa ako nekome treba...

Kako me nervira sto odbija svaki moj napor da ga rootujem. Ima li neko neku pametnu ideju na tu temu?
 
Samo da se upišem u klub vlasnika ovog tableta (i pretplatim na temu) :)
 
@falcon Dobrodošao :)

offtopic: Nole je bog :D

PS:
$ adb shell /system/bin/cmdclient ec_micswitch ‘`mount -o remount,rw /system`’
adb shell /system/bin/cmdclient ec_micswitch '`mount -o remount,rw /system`'
liuyuanyuan prjName is <V11A>
liuyuanyuan exit adbd if usb_mass_storage is enabled on V66 or V68

Ovaj liuyuanyuan se baš potrudio da nam oteža posao...
 
Jel odkljucan bootloader i jel mozes da udjes u fastboot?

Ako je tako, onda bi root trebao da bude veoma lak, odradis dump system.img, ili ako ima negde na netu dump, jos bolje, odpakujes ga, dodas, superuser, zapakujes i flasujes.
 
Nema dump-a na netu i ne može dump iz fastboota. Treba nam root pa dump_image.
 
Isprobao sam 4 sempla 1080p koje je hteo milkobgd i svi rade bez ikakvog seckanja u Dice Playeru, potpuno smooth.
 
Bar sam ovo isčačkao danas. Za screenshot u ADB kucati $screenshot /sdcard/imeslike.png

Root i recovery za sada na standby dok ne procuri fabrički boot.img ili dok se nađe neko "pametan" da ga uhakuje. Dva dana se mučim i ništa.
 
Isprobao sam 4 sempla 1080p koje je hteo milkobgd i svi rade bez ikakvog seckanja u Dice Playeru, potpuno smooth.

Хвала,
семплови су били 1080 мкв и мп4 у high profile, први на које сам налетео на торенту. Величина 30-60гб (цели филмови су 3-9гб).
Кад ово ради, 720 (што ме у ствари занима) онда лети.
 
Poslednja izmena:
Drugari, jel ima neko predstavu zašto ovo čudo snima 720p u samo 15fps, umesto 30? Tek sam sad otvorio video snimke koje sam pre neki dan prebacio na komp i imao sam šta da vidim:

15fps.jpg
 
Kao korisnik ovog tablet-a, i posle kraceg koriscenja, gledajuci odnos cena i hardware-a ispati se uzeti na koriscenje zajedno sa ponudom iz Vip-a, tj internetom (u promociji dok traje).
A kako sam cuo skocila je cena prevremenog raskida ugovora u Vip-u, sa 22000RSD na 33000rsd (ko razmislja o uzimanju i raskidu ugovora).
Nadam se da ce raditi na njemu da izadje ICS za njega.
Njegov default launcher treba menjati, ADW za sada skroz OK kao zamena, mkv, mp4v... sve ok pusta , mada na samom uredjaju ne moze veci fajl od 2gb zbog FAT32.
Mp3, flac , ono sto treba od audio formata ljudima pusta !
Prilikom rada , dolazi do bagovanja, ali bas retko kad, da se zamrzne ili tako nesto, ali tako se i sam odbaguje.
Za sad do nekih vecih problema nije dolazilo, igre tipa Blood&Glory, PES2012, rade odlicno.
Baterija je odlicna, ekran ima malo probijanja svetlosti. 3g net i wifi super rade , nema pucanja ili tako nesto slicno tome.
Sve u svemu uredjaj koji treba imati zajedno sa prenosivim internetom.
Uz uredjaj dobija se punjac sa usb kablom, slusalice sa mikrofonom (nisu neki kvalitet), i torbica (nije bog zna kakvog mirisa :p )

porediti npr Toshiba AT100 i ZTE v11a , cena i odnos onog sto se nudi , isplati se ZTE !
 
Drugari, jel ima neko predstavu zašto ovo čudo snima 720p u samo 15fps, umesto 30? Tek sam sad otvorio video snimke koje sam pre neki dan prebacio na komp i imao sam šta da vidim:

15fps.jpg

Audio zapis u 5kbps? Zaista? Mislim, bas me briga kakav je kvalitet iskreno, ali 5kbps??? Ocito snimci vise sluze za marketinsko odeljenje, ili tvoj primerak ima neki ozbiljan problem...
 
Nazad
Vrh Dno