Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Jedan od tri koje smo uzeli zabo nakon manje od dan. Nece da se ukljuci, odnet na reklamaciju. Ljudi, ako imate odmah 22.000 da date, mozete odmah da platite ugovornu kaznu i pazarite tablet, tako da jeftinije od toga ne moze, ali ipak proverite ovo u vipu. Tako pise u ugovoru ;-)
 
Jedan od tri koje smo uzeli zabo nakon manje od dan. Nece da se ukljuci, odnet na reklamaciju. Ljudi, ako imate odmah 22.000 da date, mozete odmah da platite ugovornu kaznu i pazarite tablet, tako da jeftinije od toga ne moze, ali ipak proverite ovo u vipu. Tako pise u ugovoru ;-)
Mislis, 20k+22k? Ono, u slucaju raskida placas preostale pretplate?
 
Jedan od tri koje smo uzeli zabo nakon manje od dan. Nece da se ukljuci, odnet na reklamaciju. Ljudi, ako imate odmah 22.000 da date, mozete odmah da platite ugovornu kaznu i pazarite tablet, tako da jeftinije od toga ne moze, ali ipak proverite ovo u vipu. Tako pise u ugovoru ;-)

Zabo je i meni, ali ti pise u uputstvu da ako nece da se upali drzis pritisnuto power dugme 20-tak sekundi sto ce da ga resetuje i nakon toga se normalno pali. Meni nije bio problem da nece da se upali vec mi je dva puta zakucao u radu sa aplikacijama gde je samo takav reset pomagao. I jos jedna stvar: pogledajte da li imate bad pixele :) A sto se tice otkupa tableta-platis ugovornu kaznu plus sve racune iz dvogodisnjeg ugovora. Pa nisu oni toliko ludi da ti daju tab za 22000 :)
 
Danas sam imao priliku da se malko "poigram" u Vip poslovnici sa V. Smart Tab-om, zaista sjajan uređaj za te pare. Kome treba tablet i ko može da plaća ugovornu obavezu, trenutno ne bi trebao dalje da traži?
 
Inace, sinoc sam ga ostavio na usb punjacu jer sam ga ispraznio do kraja i napunio je do 60%. Pre 3 sata sam prikacio punjac na struju i od 0 je napunio na 80%. Kao sto vec neko rece, ekran ima probijanja svetla na ivicama i to je najveca mana ali meni ne smeta jer se sem kad je neka crna pozadina ne primecuje.

USB 2.0 port daje 500 mA @ 5 V shto je premalo nek se normalno puni baterija na tabletu / smart phone-u. I kad napunish bateriju do 100% na USB-u i na normalnom strujnom punjacu u drugom slucaju baterija ce se barem duplo brze napuniti i trajace solidno duze. Znaci USB samo za kopiranje file-ova / fleshovanje software-a.

:wave:
 
USB 2.0 port daje 500 mA @ 5 V shto je premalo nek se normalno puni baterija na tabletu / smart phone-u. I kad napunish bateriju do 100% na USB-u i na normalnom strujnom punjacu u drugom slucaju baterija ce se barem duplo brze napuniti i trajace solidno duze. Znaci USB samo za kopiranje file-ova / fleshovanje software-a.

:wave:

Tako od tada i radim :)

Nego, ima li jos neko uzasno spor odziv interne memorije kad se prikaci tab na kompjuter? To je strasno, ucitava podatke minut a kopiranje sitnih fajlova mislim da ne ide preko 1 KB u sekundi!
 
Poslednja izmena:
jel moze nekako da se skarabudzi da usb bude funkcionalan?
 
Verovatno ima neki adapter za USB OTG, ali treba naći za ovaj konektor, ako neko nađe pre mene nek javi. :)
 
Uzeo danas, ekstra tablet, hd mp4 pusta bez problema dok hd mkv secka ili moram mozda neke kodeke da instaliram. Pustam iz mx-a i to 1080p mp4 bez problema, u gornjim coskovima malo probija ali neprimetno, tac ima brz odziv jedino nemogu da prebacim fajlove vece od 2 gb. Jel postoji neka fora ili mora tako?
 
Trebalo bi da ne može fajlove od 4Gb i veće (zbog FAT32), a da manje može? Btw, ako imate WiFi ruter u stanu, instalirajte neku od aplikacija za prebacivanje fajlova sa kompa na tab (npr. Airdroid), da se ne bi gnjavili sa data kablom...
 
Ja sam sad tek video, pa ova WiFi karta nema N standard, već samo b/g? Što se mene tiče to je poprilični minus, pošto u stanu imam N ruter.
 
I ja imam n ruter i to nema nikakve veze sa brzinom skidanja jer ti je i a standard dovoljan za surfovanje. ADSL mi je 16 Mb odnosno 1,6 MB i tablet skida brzinom od 940 KB u sekundi sto ti je i vise nego dovoljno za reprodukciju 1080p filma u realnom vremenu.
 
Ugovorn kazna je uvedena umesto kazni za pretplate. Da, dobijate tablet za 22k ;-)

I uredjaj je 1 din u tarifi gde je kazna 22.000
U manjim trifma je kazna manja.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nema šanse da su toliko glupi da daju tablet za 22001 din.

Right?
 
Aman... kupujte ako hocete... neko, ja prvi, nemam 20 soma da iskesiram...

Mada, mozda bi trazili da platis tri pretplate od trenutka za raskid, tj usluga bi ti trajala jos tri meseca. Mislim da je tako kod njih. sto znaci 22+1680 na mesec dana, tri meseca. Sto je opet ok...
 
Poslednja izmena od urednika:
U, jbt.... sto je dobar tapatalk na tabletu... ffs...

Btw, mene je zezao danas sa reprodukovanjem sa vimeo-a, sada je sve ok. Samo je tu zabo, i kao restartovao se...
 
Poslednja izmena od urednika:
Nesto mi je tu previse jeftino, ajde sajber kurajber pogledaj to ako budes proveravao, pa reci... Ako je tako idem odmah da kupim :)


Sent from my Galaxy S 2 powered by ICS Domination
 
I ja imam n ruter i to nema nikakve veze sa brzinom skidanja jer ti je i a standard dovoljan za surfovanje. ADSL mi je 16 Mb odnosno 1,6 MB i tablet skida brzinom od 940 KB u sekundi sto ti je i vise nego dovoljno za reprodukciju 1080p filma u realnom vremenu.

Je l' misliš da ja ne znam šta znači n standard? Kako mrzim kada neko pretpostavi da neko ne znanešto bez ikakvog smisla, pogotovo na IT forumu. N mi je potreban za komunikaciju između klijenta u lokalnoj mreži jer su mi svi klijenti wireless sem jednog. A daleko je brži nego G standard, da ne pričam o ostalima.
 
Dovde sam stigao. Fastboot i adb rade. Treba nam cw recovery posto je na njemu 3e kao u zamzungu :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1327398975369.jpg
    uploadfromtaptalk1327398975369.jpg
    924 KB · Pregleda: 265
Samo nastavi :)

Zanimljivo je da taba nema nigde vise. Juce sam pola grada obisao, malopre zovem cc i kaze mi tip da su sve kolicine rasprodate i da ce dobiti mozda sledece nedelje, pretpostavljam kad im prodje ova promocija od 25% ;) Svaka im cast na reklami i promociji, prodali su cak 50 komada u rekordnom roku :D
 
Ja juce skoknuo do lokalne VIP poslovnice,kazu stize za koji dan i brze bolje rezervisao komada jedan. :)
 
Ne znam bas da li je bilo 50, posto sam ja uzeo tri, a i svi koje znam su stigli da ga pazare. krastavac.. nadam se da ce ih biti sledece nedelje... pa, ja pricam, pricam, ali dzaba ;-)

Dugo sam cekao na tablet koji ce zadovolti moje potrebe i bas sam zadovoljan. Cak i kamerica kojoj dajem 0% znacaja ima autofokus i sjajna je za dnevnu upotrebu, a i druga za skajp je skroz solidna.

Baterija se dugo puni.
 
Uskoro ce i test na sajtu, danas uzimamo uredjaj
 
Buahahahaha uzeo sam poslednji komad u Trgovackoj >:D
Nepisano pravilo je da je u manjim radnjama i sto dalje od centra lakse naci ono sto ti treba.
Btw, proverio sam ono sa raskidom ugovora... Kaze covek: na tvom paketu platis 22.000 din i to je to.
 
Na koji to paket?
 
Ja sam uzeo tab za 10 000 i piše u ugovoru da je raskid 20 000.
 
Nazad
Vrh Dno