Šta je novo?

Razmena PC igara

Ispravka:

Zdravo drugari

Imam u ponudi sledece:

Serious Sam 3: BFE
Serious Sam HD: Double Pack
Titan Quest Gold
Alan Wake Collector's Edition
Counter-Strike: Global Offensive

Mene zanima
Sid Meier's Civilization V - Gods and Kings
+ coop igre

Evo i link ka steam-u
 
Imam Max Payne 3 za steam,menjao bi za BF3 key.
 
Prodajom item-a na RMAH za Diablo 3 nakupilo se oko 40 evra, tako da bi mogao da kupim StarCraft 2 (ili neku drugu igru iz Blizzard ponude). StarCraft 2 bih menjao za BF 3 premium ili nesto slicno, ponudite sta imate. Naravno, moze se uzeti i bilo koja druga igra, onda bi se dogovorili.
 
koliko ja znam, mozes da kupis samo digitalne igre, i sta god da uzemes, recimo SC2, on ce biti automatski vezan za tvoj akaunt.
 
Mislim da moze da se uzme i kao gift.

Sa njihovog sajta

"You can only designate digital downloads as gifts. Doing so will send a transferable authentication key to the email address of your choice. For other products that you wish to gift to someone, simply add their address to your Address Book and send the order there."
 
u sjajno, nisam to znao :)
nadam se da ce omoguciti i kupovinu SC2 i D3 ekspanzija, ne bi bilo fer da to zabrane, mada sve ocekujem od njih ;)
 
Imam Heroes might and magic V+obe expanzije,nishta nije igrano.

Zelim:
Bilo sta ponudite neshto,jedina zelja(recimo)bi bila call of duty world at war,ili bf 3(ili neka expanzija).
 
Imam:
Warlock - Masters Of The Arcane (Steam Key)
Nuclear Dawn (Steam Gift)
Serious Sam Classic - The First Encounter (Steam Gift)
Serious Sam Classic - The Second Encounter (Steam Gift)

Ponudite nesto. :)
 
Menjam Diablo 3 monk 60lvl + wow starter edition za wot account...Ponude ovde ili na skype:jock3r93
 
haha, evo ja dodajem i blcklight retrebution na alien swarm
 
21 igra za Battlefield 3 Premium. :)

Super Meat Boy, Lone Survivor i Braid – jedan Steam key aktivira sve
LIMBO, Amnesia, Superbrothers: Sword & Sworcery EP i Psychonauts - jedan Steam key aktivira sve
Vertex Dispenser – Steam key
Jolly Rover - Steam key
Xotic - Steam key
Sideway New York - Steam key
Wasteland Angel PC - Steam key
BEEP Mac / PC - Steam key
The Ball - Steam key
Nikopol: Secrets of the Immortals - Steam key
Nuclear Dawn – Steam gift
Hack, Slash, Loot - Steam key
Alien Zombie Megadeath - Steam key
Explodemon - Steam key
Defense Grid: The Awakening - Steam key
GTA IV – GFWL key
 
Poslednja izmena:
Diablo 3, kupljen u game-s, pakovanje i sve u njemu je kao prvog dana (samo što sam poklonio 1 guest pass za d3, ali je ostao još jedan i oni za wow). Na Acc ima Demon Hunter 55lvl, solidna oprema (2 legendary u stashu) i 4 evra :) menjam za Battlefield 3 Premium (samo kod, nisam zainteresovan za naloge pošto već imam origin).
 
Imam:
2x Battlefield 3 PREMIUM
1x Mass Effect 3 N7 Collectors edition
Treba mi:
COD Black Ops 1
Saints Row 3
Counter-Strike 1 ANTHOLOGIE
 
Prodajom item-a na RMAH za Diablo 3 nakupilo se oko 40 evra, tako da bi mogao da kupim StarCraft 2 (ili neku drugu igru iz Blizzard ponude). StarCraft 2 bih menjao za BF 3 premium ili nesto slicno, ponudite sta imate. Naravno, moze se uzeti i bilo koja druga igra, onda bi se dogovorili.

Da dopunim da se sada nakupilo i dovoljno para na RMAH za Diablo 3, tako da, ako je neko zainteresovan, moze i to da se nadje u ponudi. Igre koje bih ja trazio su Borderlands 2 pre-order, BF 3 premium key (samo kljuc, ne treba mi nalog, imam na Originu).
 
Imam battlefield 1942+Road to Rome+Secret weapons of world war II,4 disca+kutija.
Bilo sta ponudite za zamenu.
 
dajem steam acc sa Total War Mega pack-om(http://store.steampowered.com/sub/11657/) za neku zanimljvu igricu na steamu.(key ili gift).. mozda je glupa ponuda, al nmg da se otarasim ovog acc-a. kupio sam ga i ne koristim ga pa reko ako moze da se utrpa za nesto :D
 
Nazad
Vrh Dno